Noderīgi padomi

Kā izvēlēties veļas žāvējamo mašīnu?

Izvēlēties veļas žāvētāju
05 02 2018

Ja Jūs esat nolēmis, ka Jūsu dzīve ar veļas žāvējamo mašīnu būs daudz vienkāršāka, Jūs patiešām nekļūdāties. Veļas žāvējamās mašīnas ļauj ne tikai ietaupīt vietu mājās, bet taupa arī Jūsu laiku, jo veļas žāvējamā mašīnā apģērbs izžūst daudz ātrāk, tas patīkamāk smaržo un parasti daudzas lietas nav papildus jāgludina. Un tomēr, izvēlēties veļas žāvējamo mašīnu nav vienkārši. Izvēlēties to palīdzēsim mēs, 220.lv eksperti.

Izvēlieties veļas žāvējamās mašīnas veidu

Pirmkārt, Jums jāpadomā par veļas žāvējamās mašīnas veidu, kuru izvēlaties. Pašlaik populārākas ir kondensācijas veļas žāvējamās mašīnas un kondensācijas veļas žāvējamās mašīnas ar siltumsūkni. Ar ko tās atšķiras?

  • Kondensācijas veļas žāvējamās mašīnas. Šī tipa ierīce izsūknē silto, mitro gaisu no žāvētāja cilindra iekšpuses un izvada visu mitrumu no šī gaisa. Mitrums pārvēršas ūdenī un šis ūdens nonāk tvertnē. Tādas veļas žāvējamās mašīnas cena ir mazliet zemāka, tomēr tās ekspluatācijas izmaksas vidēji ir gandrīz divas reizes lielākas.


  • Kondensācijas veļas žāvējamās mašīnas ar siltumsūkni. Ilgtermiņa perspektīvā Jūs ietaupīsiet, ja izvēlēsieties kondensācijas veļas žāvējamo mašīnu ar siltumsūkni. Tās veļas žāvēšanai izmanto to pašu gaisu, kas tika izsūknēts no apakšas, tikai šis gaiss tiek izžāvēts un uzsilst. Tāpēc šī tipa veļas žāvētāji parasti ir ļoti ekonomiski un to ekspluatēšana maksā daudz mazāk.


  • Ventilācijas. Tādas veļas žāvējamās mašīnas izvada silto gaisu no cilindra uz āru. Ventilācijas veļas žāvējamās mašīnas ir lētākas, tomēr jau diezgan retas, jo tās tiek pieslēgtas ventilācijas atverei mājās vai tiek izmantotas tikai pie atvērta loga.

TOP - piedāvājumi: Veļas žāvētāji