Noderīgi padomi

Kā izvēlēties slēpošanas birlles?

Liela izvēle slēpošanas brillēm
15 03 2019
brilles sleposanai

Neatkarīgi no laikapstākļiem, saulains vai mākoņains, Jums vienmēr jārūpējas par savām acīm! Sfēriskas vai cilindriskas lēcas, šauras, vidējas vai platas, grūti izvēlēties, tāpēc kā izvēlēties slēpošanas brilles?

SLEPOŠANAS BRILLES IZVĒLIETIES PĒC LAIKAPSTĀKĻIEM

Visas brilles nodrošina 100% UV aizsardzību. Galvenās atšķirības ir aizsardzības līmenim, kas ir atkarīgs no gaismas, lai izvairītos no sliktas redzamības vai spīduma.

Ir trīs galvenie lēcu veidi:

  • S1 lēcas, kas paredzētas mākoņainai dienai
  • S2 lēcas, kas paredzētas dažādiem laikapstākļiem
  • S3 lēcas, kas paredzētas saulainām dienām

Zema apgaismojuma apstākļos var būt kontrasts krāsās, piemēram, dzeltenā, oranžā vai rozā krāsā. Spoguļa lēcas, ko izmanto labos laikapstākļos, pēc iespējas atspoguļo spīdumu.  


PARASTĀS VAI DUBULTĀS LĒCAS?

“Rossignol“ brilles ar ar parastām lēcām pārklātas ar izkliedējošu pārklājumu lēcas iekšpusē.

Šī tehnoloģija ir īpaši efektīva, ja nevēlaties tīrīt briļļu iekšpusi. Kalnu slēpošanai paredzētās brilles ar dubultajām lēcām ļaus izvairīties no briļļu aizsvīšanas. Brillēs ir izolētas gaisa spraugas, kas neļaus tām aizsvīst. Tas ļaus Jums slēpot droši un ērti visas dienas garumā.

Laba ventilācija briļļu iekšpusē arī aizsargā no temperatūras atšķirībām, tāpēc kondensāts tiek savākts, un aizsargbrilles aizsvīst.


IZVĒLIETIES ĒRTAS SLĒPOŠANAS BRILLES

Putas

Skaits, kas norāda uz putu biezumu un putu kvalitāti, ir arī svarīgs faktors, par kuru nevajadzētu aizmirst. „Rossignol” brilles ar divslāņu vai trīsslāņu putām nodrošina komfortu. Labāk piemērotas būs brilles ar trīsslāņu putām.

Loka forma

Ir svarīgi izvēlēties arī briļļu formu un lielumu atbilstoši sejas formai. Atkarībā no Jūsu sejas formas, izvēlieties piemērota izmēra brilles: mazas, vidējas, lielas. Protams, lēcām jāaptver visa acu zona. Slēpošanas aizsargbrilles nedrīkst spiest uz deguna. Tāpat neaizmirstiet pareizi noregulēt siksnas punktus.

Lēcas

Lēcas var būt cilindriskas vai sfēriskas. Sfēriskās lēcas ir pilnīgi līdzenas. Lai samazinātu traucējumus, stikla forma atbilst tīklenes formai. Cilindriskās lēcas ir vairāk noapaļotas. Tās nodrošina plašāku vertikālās un horizontālās redzamības leņķi. Tas ļaus Jums redzēt plašāk un nodrošinās ērtāku braukšanu.


Padoms: Mūsu kalnu slēpošanas brilles OTG. Ja lietojat korekcijas brilles, tad OTG slēpošanas brilles (tiem, kas valkā korekcijas brilles) ir izgatavotas tieši Jums.Tās ir veidotas tā, lai tās varētu valkāt pa virsu korekcijas brillēm, tās ir platākas, lai korekcijas brilles varētu ērti palikt iekšpusē, nodrošinātu pareizu gaisa cirkulāciju un samazinātu aizsvīšanas iespēju.Tagad, kad Jūs jau zināt, kādas brilles valkāt atkarībā no laikapstākļiem, sejas formas un vēlmēm, Jūs esat gatavi ērti un droši izbaudīt sniegu. Bet, ja Jums ir nepieciešams individuāls padoms, nevilcinieties un izmantojiet iespēju apmeklēt mūsu veikalus.

Terminu skaidrojums

  • Ventilācijas atveres: ļauj vēsam gaisam nokļūt zem maskas un no maskas augšdaļas izvilkt karsto gaisu un mitrumu. Tas palīdz regulēt temperatūru un aizsargā pret aizsvīšanu.


  • Cilindriskās lēcas: “Rossignol” cilindriskās lēcas ir izgatavotas no polikarbonāta, veidotas, iestrādājot iekšējās lēcās. Stikls ir plakans, izliekts maskas veidā.
  • Sfēriskās lēcas: sfēriskās lēcas ievieto jau izliektajā rāmī, tad tās sagriež un montē iekšējās lēcās. Lēcas forma ir tāda pati kā tīklenes forma, tāpēc skats ir vismazāk izkropļots.
  • Siksna: plata siksna nodrošina, ka brilles perfekti piegulēs. To var aprīkot ar āķi, lai to varētu viegli piestiprināt pie ķiveres.
  • Odere: var būt vienkārša trīskāršā odere, ideāli piemērota sejas formai, ar vilnas slāni ērtai saskarei ar ādu, var būt hipoalerģiska vai nē.
  • Rāmis: lai nodrošinātu ērtību, rāmja malai jābūt elastīgai.
  • OTG: Uz brillēm: daži rāmji ir izgatavoti tā, lai Jūs varētu valkāt brilles zem maskas.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?