Noderīgi padomi

Kā izvēlēties ziemas zābakus bērnam?

23 11 2020
kvalitativs bernu zabaku paris ziemai

Lielai daļai vecāku aukstā laika tuvošanās ir īstais brīdis doties uz apavu veikalu, lai izvēlētos ziemas apavus bērniem. Lai arī apavu klāsts ir pietiekami plašs, īsto apavu izvēle var būt diezgan sarežģīts uzdevums. Kā pārliecināties, ka apavi labi kalpos visu sezonu?

 Lai jaunais pirkums nesagādātu vilšanos, ir svarīgi rast atbildes uz šo un citiem svarīgiem jautājumiem. Turpinājumā daži ieteikumi, kas palīdzēs izdarīt pareizo izvēli! 

Pareizā apavu izmēra noteikšana 

Pirmkārt, ir svarīgi noteikt pareizu apavu izmēru. Novietojiet bērna pēdu uz papīra un apvelciet ar zīmuli, pēc tam pēdas kontūru izmēriet. 

Ņemiet vērā, ka pie dažādiem ražotājiem un tirgotājiem bērnu apavu izmēri var atšķirties, tādēļ zināt bērna pēdas garumu centimetros ir ļoti būtiski. Apavus bērnam ieteicams izvēlēties nedaudz lielākus. lai tajos varētu brīvi ievilkt arī kādu biezāku zeķi. 

Funkcionalitāte un praktiskums 

Lai arī apavu izskats ir būtisks, tam tomēr ir otršķirīga nozīme. Jums noteikti ir svarīgi, lai apavi ir praktiski un lieliski pilda tiem paredzētās funkcijas. 

meitene roza zabakos

Pieci faktori, kam pievērst uzmanību 

Ja vēlaties atrast apavu pāri, kas spēs stāties pretī visam, ko nes ziemas laika apstākļi, pievērsiet uzmanību vairākiem faktoriem:

  • Hidroizolācijai - svarīgi pārliecināties, ka bērnu ziemas zābaki ir ūdens necaurlaidīgi. Lai pārliecinātos, ka zābaks nelaidīs cauri mitrumu, pievērsiet uzmanību zābaka šuvēm (tām jābūt stingrām), kā arī zābaka oderei, kas aizkavēs mitrumu;
  • Siltumam - kāju pirksti ir ķermeņa daļa, kas nosalst pirmā. Tādēļ ir ļoti būtiski, lai zābaki būtu silti un labi uzturētu siltumu;
  • Elpojošam materiālam - tik pat svarīgi, lai zābakos kāja nesvīstu;
  • Neslīdošai zolei - pamatīgi zābaki ar biezu zoli, iespējams, nav tas pievilcīgākais stils iekštelpās, tomēr tas ir tas, ko meklējat, ja vēlaties, lai bērni varētu brīvi kustēties ārā - nepaslīdot un nekrītot. Meklējiet zābakus ar zoli, kas ir piemērota arī iešanai pa apledojušām ceļa virsmām;

zens siltos udensnecaurlaidigos zabakos

  • Pareizam garumam - zābaki, kas sniedzas līdz potītēm, iespējams, izskatās jauki, tomēr aukstā un sniegotā laikā tie ir diezgan bezjēdzīgi. Izvēlieties augstākus zābakus, kas uzturēs kājas siltas un sausas arī tad, kad jābrien pa dziļāku sniegu

Ja neesat pārliecināts, kādus zābakus izvēlēties, nebaidieties pajautāt padomu zinošam pārdevējam. 


Zābaku piemērīšana 

Lai būtu pārliecība, ka bērns zābakos jutīsies labi, svarīgi tos pirms pirkšanas piemērīt. Uz veikalu paņemiet līdzi arī biezāku zeķi, ko plānojat vilkt zābakā. Ļaujiet bērnam uzvilkt abus zābakus un nedaudz ar tiem pastaigāt. Novērtējiet gan komfortu un praktiskos aspektus, gan zābaka kvalitāti. 

Kam pievērst uzmanību, pērkot apavus internetā?

Šobrīd bērnu apavi plašā izvēlē nopērkami arī internetā. Ja vēlaties zābakus pasūtīt tiešsaistē, ir svarīgas vairākas nianses. Pirmkārt, jārēķinās, ka apavus nebūs iespējams pirms pirkšanas uzmērīt. Tas nozīmē, ka jāpaļaujas tikai uz veikala piedāvāto izmēru tabulu. Svarīgi apavus pirkt uzticamā tirdzniecības vietā, pievēršot uzmanību gan to aprakstam, gan attēliem. Ja rodas kādas neskaidrības, jautājiet padomu veikala darbiniekiem. 

Pasūtot apavus internetā, pievērsiet uzmanību arī preču atgriešanas nosacījumiem. Der atcerēties, ka, iepērkoties internetā, spēkā ir distances līgums, kas nosaka, ka pircējs pasūtīto preci 14 dienu laikā var atdot atpakaļ pārdevējam, ja tā kāda iemesla dēļ tomēr neatbilst prasībām. 

Ziemas zābaki ir ļoti svarīgs elements, kā iegādei jāpievērš īpaša vērība. Svarīgi, lai tie būtu kvalitatīvi un lieliski pildītu savas funkcijas. 

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?