Noderīgi padomi

Kā izvēlēties hands free garnitūru?

Izvēlēties bezvadu garnitūru
05 02 2018
ands-free garnitura

Ja Jūs esat aizņemts cilvēks, baidāties no radiācijas izraisītās bīstamības, vai vienkārši patīk runāt pa telefonu, bet nogurstat visu laiku to turēt pie auss, hands free garnitūra Jums ir vienkārši nepieciešama. Un tomēr, izvēlēties nav tik vienkārši. Tirgū pieejama parastu austiņu ar mikrofonu, speciālu bezvadu Bluetooth austiņu un auto Bluetooth skaļruņu izvēle. Ražotāji piedāvā plašu izvēli – dažas garnitūras ir kvalitatīvākas, tām ir vairāk īpašu funkciju, var piedāvāt ilgstošāku akumulatora darbības laiku vai citas svarīgas lietas. Tāpēc izvēlēties Jums palīdzēsim mēs, 220.lv eksperti.

TOP piedāvājumi


Kādā nolūkā Jūs plānojat izmantot šo garnitūru?

Hands free garnitūra ļaus Jums brīvi un viegli runāt pa mobilo telefonu, neizmantojot rokas, un Jūs varēsiet to darīt absolūti legāli ar hands free garnitūru, atrodoties automašīnā! Ja Jūs visbiežāk izmantojat garnitūru tieši savā automašīnā, tad labāk izvēlēties skaļruni vai Bluetooth austiņu. Lietotājiem mājās mēs iesakām parastās austiņas ar mikrofonu, bet, ja Jūs plānojat veikt konferences zvanus, tad mēs atkal ieteiksim izvēlēties skaļruni.

Profesionālai, regulārai lietošanai gan automašīnā, gan citās vietās iesakām izvēlēties augstas kvalitātes Bluetooth austiņu ar kvalitatīvu mikrofonu un ilgstošu akumulatora darbības laiku, lai Jūs varētu pārliecināti lietot garnitūru visas dienas garumā.

Kādām funkcijām jābūt svarīgām Jums?

Pirmkārt, Jums jāizlemj, vai hands free garnitūra tiks izmantota arī tam, lai klausītos mūziku. Ja jā, tad labāk pirkt tikai vienkāršas austiņas ar mikrofonu vai skaļrunim līdzīgu hands free garnitūru. Parasti gan skaļruņi, gan arī austiņas ir pietiekami kvalitatīvas, lai klausītos mūziku. Bez šaubām, tā nebūs pati augstākā kvalitāte, tomēr tas ir labāk, nekā klausīties mūziku ar standarta austiņām, kas pievienotas telefonam, vai izmantojot telefona skaļruni.

Bet varbūt Jums interesē kādas īpašas funkcijas? Dažas hands free garnitūras var vadīt ar balsi – tādā gadījumā nav jāizmanto rokas, pat atbildot uz zvanu vai pārslēdzot dziesmu. Dažas garnitūras ir gājušas vēl tālāk – tajās paredzēta iespēja izmantot “Siri”, “Google Assistant” vai “Cortana”, nepieskaroties telefonam.

Tostarp, ja Jūs bieži aizdodat kādam savu automašīnu vai pārvietojaties ar darba automašīnu, jāpārliecinās par to, ka iegādājamā hands free garnitūra ļauj sinhronizēt kontaktinformāciju. Kā arī, ja Jums ir vairāk kā viens telefons, pārbaudiet, vai hands free garnitūra atbalsta vairāku ierīču pieslēgšanu. Tā ir praktiski nepieciešama funkcija gadījumā, ja Jūs nevēlaties pastāvīgi pieslēgt telefonu savai austiņai vai skaļrunim – jo tas, kā zināms, var prasīt kādu laiku.

Skaņas kvalitāte

Skaņas kvalitāti nepieciešams pārbaudīt ne tikai tādā gadījumā, ja Jūs plānojat savu hands free garnitūru izmantot, lai klausītos mūziku. Nepieciešams pārliecināties, ka labi dzirdēsiet ne tikai Jūs, bet arī Jūsu sarunu biedri, jo hands free garnitūras pamatfunkcija ir telefona zvani. Protams, Jūs nevarēsiet patstāvīgi testēt katru garnitūru, tāpēc par skaņas kvalitāti palīdzēs uzzināt internetā esošās atsauksmes.

Uzlādēšanas iespējas un akumulatora darbības laiks

Kārtīgi padomājiet, cik svarīgs Jums ir hands free garnitūras akumulatora darbības laiks. Ja Jūs plānojat to lietot tikai automašīnā un plānojat pirkt skaļruņa tipa ierīci, tad akumulatoram priekš Jums visdrīzāk nav pārāk lielas nozīmes – ir tikai jāpārliecinās par Jūsu iegādājamās garnitūras uzlādēšanas iespējām automašīnā. 

Ja Jūs pērkat austiņu (vai pat austiņas), pārbaudiet, vai ir iespējams uzlādēt Jūsu garnitūru speciālā pārvalkā vai izmantojot ārējo akumulatoru. Tas noderēs pašiem aktīvākajiem lietotājiem, kam patīk ceļot. Visu šo informācija visbiežāk nodrošina paši ražotāji, taču, ja tā nav, tad izvēlēties Jums palīdzēs internetā esošās atsauksmes.

Izskats un imidžs

Dizainam ir svarīga nozīme, tomēr tas ir ļoti subjektīvs aspekts. Tāpēc Jums jāizvēlas, ko Jūs vēlaties, bet ko nē. Ja Bluetooth austiņas tipa hands free garnitūras izskats Jums nav pieņemams, izvēlieties skaļruni vai pat parastās austiņas. Un tomēr, ja izskatam un lielumam priekš Jums nav nekādas lielas nozīmes, vienkārši iegādājieties austiņu ar lielu mikrofonu, kas atradīsies pie lūpām – ideāli sarunas apstākļi būs nodrošināti gan Jums, gan arī Jūsu sarunu biedram!

Tiem, kas tiecas uz maksimālu komfortu, mēs iesakām izvēlēties pašas mazākās austiņas vai vienkārši auto skaļruni. Tomēr tādā gadījumā noteikti jāpārliecinās par to, ka garnitūru var vadīt ar balsi, jo pogas uz mazām garnitūrām parasti nav pietiekami ērtas, bet aizsniegties līdz skaļrunim bieži vien praktiski nav iespējams.

Tirdzniecības markas

Internetā var pasūtīt dažādu ražotāju hands free garnitūras, tomēr tirgū pašreiz dominē “Jabra” un “Plantronics”, bet, ja Jūs izvēlaties vienkāršas austiņas ar mikrofonu, tad izvēle kļūst vēl plašāka: “Beats by Dre”, “Sony”, “Sennheiser” un citi ražotāji piedāvā pietiekami labus produktus.

Citi iespējamie risinājumi

Visbiežāk hands free garnitūru izmanto automašīnā, tāpēc, ja arī Jūs plānojat šo garnitūru izmantot tikai tur, pārbaudiet, vai Jūsu automašīnā nav integrēta hands free garnitūra. Ja tādas funkcijas nav, iespējams, tā ir esošajā navigācijā? Protams, kvalitāte noteikti nebūs tik laba, kā parastai hands free garnitūrai, bet tā Jūs noteikti ietaupīsiet.

Jūsu budžets un produkta cena

Un, visbeidzot, Jums jāpadomā par to, kādu summu esat gatavs iztērēt. Hands free garnitūras parasti nemaksā ļoti dārgi, turklāt šīs ierīces kalpo ļoti ilgi, tāpēc tērēt lielu summu būs diezgan grūti. Atcerieties, ka, ja Jūs vēlaties iegādāties hands free garnitūru lētāk, to var izdarīt veikalā 220.lv, jo šeit vienmēr norit akcijas, izpārdošanas, un tiek piemērotas akcijas, izmantojot īpašus promokodus.


 

Pircējiem patika šis ieraksts

4.1/5
12 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.