Noderīgi padomi

Kā pieslēgt veļas mazgājamo mašīnu?

Izvēlēties veļas mašīnu
06 04 2018
velas masina uzstadisana

Pēc veļas mazgājamās mašīnas iegādes jūs gaida vēl viens uzdevums, kas prasīs zināmas pūles – pareiza tās pieslēgšana. Jau pašā startā veļas mašīnas pieslēgšana var šķist kā nepaveicama misija un tomēr, ja visu darīsiet secīgi un cītīgi, tad jums diezgan ātri izdosies tikt galā ar šo darbu un jau drīz jūs varēsiet izmēģināt savu jauno ierīci. 

TOP piedāvājums


Kā pareizi pieslēgt veļas mašīnu?

 1. Izvēlieties piemērotu vietu - veļas mazgājamo mašīnu ieteicams uzstādīt uz līdzenas, cietas grīdas virsmas, netālu no piekļuves ūdenim un elektroenerģijai.
 2. Izmēriet izvēlēto vietu, lai pārliecinātos, ka veļas mazgājamā mašīna ietilps paredzētajā platībā. Jāpievērš arī uzmanība durvju platumam – tas jums ļaus pārliecināties, ka jūs to varēsiet ienest izvēlētajā istabā bez papildu grūtībām.
 3. Noņemiet transportēšanas skrūves un noregulējiet kājiņas – sīkāku informāciju, kā to izdarīt, var atrast katra modeļa instrukcijā.
 4. Kā notiek veļas mašīnas pievienošana kanalizācijai? Atslēdziet karstā un aukstā ūdens padevi un atslēdziet veco veļas mazgājamo mašīnu. Pirms šļūteņu izvilkšanas jāsagatavo spainis, jo daļa ūdens var iztecēt no dažādām vecās ierīces detaļām.
 5. Pievienojiet šļūtenes, kas nepieciešamas karstajam un aukstajam ūdenim, pie atbilstošām caurulēm.
 6. Svarīgi ir pievērst uzmanību tam, ka, ja šļūteņu garums ir pārāk mazs, tad nepieciešams papildus iegādāties vajadzīgā garuma šļūtenes un nekādā veidā nemēģināt izstiep šļūteni, jo tādējādi to var sabojāt.
 7. Pievienojiet noplūdes šļūteni un izdomājiet, kur noplūdīs ūdens – tam parasti izvēlas vannu vai izlietni, tomēr, ja iespējams, šļūteni var pievienot arī tieši kanalizācijai.
 8. Pārliecinieties, lai šīs un citas detaļas būtu droši pievienotas – tādā gadījumā jums turpmāk izdosies izvairīties no negaidītām ūdens noplūdēm.
 9. Veiciet izmēģinājuma mazgāšanu un uzmanīgi pavērojiet, kā strādā veļas mazgājamā mašīna. Pēc tam, kad tā beigs strādāt, pārbaudiet, vai kaut kur nav noplūdes.
 10. Lai izvairītos no grūtībām, ieteicams regulāri pārbaudīt visas veļas mazgājamās mašīnas šļūtenes. Darot to reizi ik pēc dažiem mēnešiem, jūs būsiet pārliecināts, ka tās visas joprojām ir lietošanai derīgas.

  Uzmanīgi vadoties pēc šīs instrukcijas, kā pieslēgt veļas mašīnu, jūs viegli pievienosiet jauno veļas mazgājamo mašīnu. Tomēr nevajadzētu aizmirst par tās apkopes veikšanu nākotnē. Profilaktiska tīrīšana palīdzēs izvairīties no nogulšņu uzkrāšanās un nodrošinās šīs ierīces kvalitatīvu darbību. 

  Pircējiem patika šis ieraksts

  3.3/5
  3 Pircēju vērtējumi

  Kā jūs novērtējat šo ierakstu?