Noderīgi padomi

Kā rūpēties par bluetooth austiņām, lai tās kalpotu ilgi?

Plaša izvēle Bluetooth austiņām
24 04 2020
bezvadu austinas uz galda blakus telefonam

Tie, kuri ikdienā bieži klausās mūziku, skatās video un veic zvanus, noteikti ir pamanījuši un novērtējuši brīvību un komfortu, kuru sniedz bluetooth austiņas. Tās ļauj mums sportot, kustēties un pārvietoties, nejūtot robežas, kuras rada klasiskās austiņas ar vadu. 

Bieža lietošana un dažādu ārējās vides apstākļu ietekme bezvadu austiņām rada pamatīgu slodzi, tādēļ, ja vēlaties uzzināt, kā rūpēties par bluetooth austiņām, lai tās kalpotu vairākus gadus, turpiniet lasīt.


Nodrošiniet atbilstošu austiņu uzglabāšanu

Droša uzglabāšana ir viens no pamatnoteikumiem, kas jāievēro, ja vēlaties, lai Jūsu bezvadu austiņas kalpotu ilgāk. Uzlādes futlāris jeb kastīte ir radīts ne tikai tam, lai atjaunotu austiņu enerģijas līmeni, bet arī, lai tās pasargātu no triecieniem, putekļiem un cita veida iedarbības. Turklāt šis futlāris arī ļauj bluetooth austiņas drošā veidā pārnēsāt somā vai kabatā. 

Uz galvas liekamās austiņas ir krietni lielākas un aizņem vairāk vietas, un arī tās nepieciešams uzglabāt un pārnēsāt drošā veidā, vēlams, ievietojot piemērotā somiņā vai maciņā, kas pasargā austiņas no bojājumiem.

Neguliet ar austiņām ausīs vai uz galvas

Viena no bieži izplatītām kļūdām, kuru cilvēki pieļauj, ir došanās gulēt ar austiņām ausīs. Daudziem no mums patīk klausīties mūziku vai paskatīties kādu video pirms miega, un nereti šim mērķim lietojam uz galvas vai ausīs liekamās bluetooth austiņas. Lai arī šī var šķist vilinoša doma, tomēr šāda rīcība it nemaz nesaudzē austiņas, jo, kad aizmiegam un pakustamies, tās var izkrist no ausīm un tikt neatgriezeniski sabojātas.

Izvairieties no pārāk skaļas mūzikas klausīšanās austiņās

Ir saprotami, ka dažreiz noskaņojums rada vēlmi ieslēgt austiņās skaļu dziesmu un ļauties tās radītajām emocijām. Un ik pa laikam to arī varam darīt, tomēr der atcerēties, ka ilgstoša skaļas mūzikas atskaņošana negatīvi ietekmē ne tikai mūsu dzirdi, bet arī austiņas. Bieža skaļas mūzikas spēlēšana austiņās var radīt vibrācijas, kas ar laiku padara vaļīgas iekšpusē esošās detaļas un tādējādi pasliktina skaņas kvalitāti.

Neļaujiet austiņām nonākt mitrumā

Ja vien neesat iegādājušies bluetooth austiņas, kas spēj izturēt mitrumu, vai pat ir ūdensizturīgas (pieejami pat modeļi nirējiem), tad Jums vajadzētu sargāt austiņas no nonākšanas mitrā vidē, piemēram, esot ārā lietus laikā, dodoties dušā vai skrienot. Ja vēl neesat iegādājušies bezvadu austiņas, izturība pret ūdens ietekmi ir faktors, kuru vērts apdomāt austiņu iegādē.

Sargājiet austiņas no ekstrēmiem ārējās vides apstākļiem

Tāpat kā jebkura cita ierīce, arī bezvadu austiņas var ietekmēt ekstrēmas gaisa temperatūras. Tādēļ izvairieties izmantot austiņas, kad esat ārā ļoti aukstā ziemas vai karstā vasaras laikā. Tāpat arī nenovietojiet austiņas tiešos saules staros vai tuvu siltumu izstarojošiem objektiem.

Uzturiet bezvadu austiņas tīras

Šis ieteikums īpaši attiecas uz ausī liekamajām austiņām. Laika gaitā tajās sakrājas netīrumi un diemžēl arī ausu sēra paliekas. Lai izvairītos no kaitīgu baktēriju savairošanās, kā arī novērstu skaņas kvalitātes pasliktināšanos, ik pa laikam veiciet rūpīgu austiņu tīrīšanu. To var darīt, izmantojot mīkstu drāniņu, taču noteikti nevajadzētu liet austiņām virsū ūdeni vai tās pārlieku mitrināt. Drāniņu var nedaudz samitrināt tīrā ūdenī un noslaucīt austiņas un to futlāri. Tīrīšanas laikā austiņas noteikti jāizslēdz, un tās var ieslēgt tikai tad, kad pilnībā nožuvušas.

Izveidojiet austiņu uzlādes grafiku

Ja Jūs uzskatāt, ka ilgāka bluetooth austiņu uzlāde ir laba ideja, Jūs maldāties. Akumulatora “pārlāde” var radīt pretēju efektu, samazinot baterijas kalpošanas laiku. Lai no tā izvairītos, izveidojiet austiņu uzlādes grafiku, kā arī izslēdziet tās, pirms akumulators ir pilnībā izlādējies. Tas palīdzēs uzturēt optimālu baterijas darbību ilgtermiņā.

Ņemiet vērā iepriekš aprakstītos ieteikumus, rūpējoties par savām bezvadu austiņām, lai tās Jums kalpotu ilgi un kvalitatīvi.

Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
9 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.