Noderīgi padomi

Kāpēc ledusskapis nedzesē?

Labākie piedāvājumi ledusskapjiem
05 12 2018
ledusskapis nesaldē

Mēs visi lieliski zinām, cik daudz nepatīkamu situāciju var radīt slikti dzesējošs ledusskapis, - īpaši tad, kad tajā atrodas diezgan daudz pārtikas produktu. Un tomēr, ja jūs zināsiet galvenos iemeslus, kāpēc ledusskapis nedzesē, šo problēmu varēsiet ātri atrisināt arī paši.

Vispopulārākie ledusskapji 

  1. Vispirms jums jāpārbauda, vai ledusskapī nav uzkrājies ledus, kas var ietekmēt tā dzesēšanu.
  2. Ieteicams to izslēgt, atkausēt un rūpīgi iztīrīt, - varbūt tas arī ir bijis galvenais sliktas dzesēšanas iemesls.
  3. Pārliecinieties, ka jūsu ledusskapis stāv piemērotā vietā – ieteicams starp citām ierīcēm atstāt atbilstošas atstarpes, bet pašu ierīci nolikt tā, lai būtu iespējams izvairīties no tiešiem saules stariem.
  4. Pārbaudiet, vai ir uzstādīta piemērota ledusskapja un saldētavas temperatūra – varbūt kļūdas dēļ tā ir augstāka par vajadzīgo temperatūru.
  5. Ledusskapis, kurā ir pārāk daudz pārtikas produktu, var neizturēt aukstuma līmeni visās savās daļās, tāpēc augšējie elementi būs vēsāki, bet apakšējiem aukstuma var nepietikt.
  6. Tomēr ledusskapis, kurā pārtikas produktu ir pārāk maz, arī var slikti strādāt, tāpēc centieties, lai tajā būtu pietiekami produktu, bet ne tik daudz, ka gaisa plūsma samazinās.
  7. Problēma var būt saistīta arī ar ledusskapja durtiņām – ja to starpā jūs ieliksiet banknoti un, aizverot durvis varēsiet to viegli izvilkt, tad tas nozīmē, ka jums ir izdevies noskaidrot galveno iemeslu. Tad ir kārtīgi jānotīra blīvlente un starpkārtas, bet, ja tās ir ļoti sabojājušās, tad tās jānomaina ar jaunām.
  8. Arī nevienmērīgi stāvošs ledusskapis var būt vājas dzesēšanas iemesls, tāpēc, izmērot augstumu starp vienu durtiņu stūri un citu un pamanot neprecizitāti, izlabojiet to, regulējot ledusskapja kājiņas.
  9. ja visas šīs metodes nav bijušas efektīvas, tad nāksies meklēt iemeslus ledusskapja mehānismā. Iemesls var izrādīties iztvaikotāja ventilators – ja tas vairs labi nedarbojas, tad vēsais gaiss pārstāj cirkulēt pārtikas nodalījumā. Tāpēc šķiet, ka ledusskapis joprojām ir auksts, tomēr daļa produktu nepietiekami tiek atdzesēti.
  10. Iemesls var izrādīties arī ledusskapja termostats – ja tas slikti strādā, tad ledusskapim neizdosies sasniegt vajadzīgo dzesēšanu.

Dažādu iekšējo ledusskapja bojājumu var būt arī vairāk – tad visbiežāk nepieciešams izmantot kvalificētu speciālistu palīdzību. Tomēr, ja jūsu ledusskapis ir pietiekami kvalitatīvs, tad iespējams, ka jums izdosies iztikt bez tiem, - izmēģinot šos dažus vienkāršos padomus, jūs drīz vien varēsiet lietot lieliski dzesējošu ierīci.

Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.