Noderīgi padomi

Labākie gudrie svari - TOP 10

Plašs sortiments saimniecības svariem
01 11 2023
gudrie svari tiek vaditi no telefona majas

Uzsākot veselīgu uzturu, vingrojot vai ievērojot diētu, ir svarīgi regulāri kontrolēt ķermeņa svara maiņu, lai zaudētu nevēlamos kilogramus. Tagad tirgū ir pieejami mehāniskie, digitālie un pat gudrie svari. Kā pēdējie atšķiras no vienkāršajiem, kas mēra tikai ķermeņa svaru, un kā šie dati var palīdzēt uzlabot vispārējo veselības stāvokli - vairāk minēts rakstā.

Kas ir viedie svari?

Iegādājoties viedos svarus, varat tos savienot ar viedtālruni vai planšetdatoru un apskatīt, saglabāt un izsekot ķermeņa svara izmaiņām. Atkarībā no izvēlētā modeļa, svari var piedāvāt dažāda līmeņa viedo funkcionalitāti, taču pat vienkāršākais varēs noteikt ķermeņa masas indeksu un aprēķināt tauku procentu. Šie citi mērījumi tiks pārsūtīti uz Jūsu ierīci, izmantojot “Bluetooth” un / vai “Wi-Fi”.

virietis sveras uz gudriem svariem

Kā tiek veikti mērījumi?

Uzkāpjot uz svariem, caur ķermeni izdalās vāja, pilnīgi nemanāma un nekaitīga elektriskā strāva. Izmantojot bioelektriskās pretestības analīzi, svari aprēķina svēršanas ķermeņa sastāvu.

Lielākā daļa viedo svaru piedāvā šādus mērījumus:

 • Ķermeņa tauku procentuālā daļa. Tauku proporcija Jūsu ķermeņa masā tiek aprēķināta proporcionāli. Šis mērījums būs īpaši noderīgs, zaudējot svaru, jo Jūs varēsiet redzēt vai zaudēt nederīgos taukus un, iespējams, zaudēt svaru, jo ķermenī ir mazāk ūdens vai tiks zaudēta muskuļu masu.
 • Ūdens procentuālā daļa. Kopējais ūdens daudzums Jūsu ķermenī, izteikts procentos no kopējās ķermeņa masas. Šis mērījums palīdzēs saprast, vai ķermenī neuzkrājas pārāk daudz šķidruma, vai varbūt tā pietrūkst.
 • Ķermeņa masas indekss (ĶMI). Aprēķināts, pamatojoties uz Jūsu augumu un svaru. Lielisks veids, kā sevi novērtēt un uzzināt, vai Jūsu svars ir pārāk mazs, normāls vai Jums jau ir liekais svars.
 • Muskuļu masa. Ķermeņa sastāva procentuālais daudzums sastāv no muskuļiem. Tas būs noderīgi tiem, kas vēlas zaudēt svaru un stiprināt muskuļus. Iespējams, pēc smagām sporta nedēļām Jums nācās iet uz svariem un redzēt lielākus skaitļus nekā pirms tam. Precīzi izmērot muskuļu masu, Jūs zināt, vai muskuļu dēļ esat pieņēmis svaru, vai varbūt sports un uzturs vienkārši nedarbojas.
 • Kaulu masa. Aprēķiniet precīzi, cik daudz Jūsu kauli sver. Šie rādījumi var palīdzēt identificēt kaulu problēmas. Piemēram, ja kaulu masa ir ļoti maza, ar laiku var attīstīties osteoporoze. Zinot šo mērījumu, Jūs varēsiet veikt īpašas darbības: pielāgot diētu vai iegādāties īpašus vitamīnus.
 • Viscerālo tauku indekss. Norāda, kāda ir iekšējo tauku uzkrāšanās Jūsu ķermenī.
 • Kalorijas. Daži jaunāki svari nodrošina arī ieteicamo kaloriju skaitu dienā.

TOP 10 vislabāk novērtētie svari

Pamatojoties uz piedāvāto funkciju skaitu, labākajām atsauksmēm un pieejamo cenu, esam izvēlējušies labākos viedos svarus. 

Xiaomi Mi Body Composition 2

Īpaši stilīgi svari, kas veic līdz 13 dažādiem mērījumiem ar 50 g precizitāti, izmantojot ķermeņa tauku mērīšanas sensoru.

Mērījumi: svars, lietotāja bioloģiskais vecums, ķermeņa tips, ķermeņa masas indekss (ĶMI), ideāls svars, vielmaiņas ātrums, ķermeņa ūdens līmenis, tauku saturs, muskuļu masa, kaulu masa, muskuļu audu olbaltumvielu saturs, viscerālo tauku indekss, visaptverošs veselības novērtējums sīkrīkā.

Galvenie parametri: 

 • Maksimālais lietotāja svars: līdz 150 kg;
 • Atmiņa: var uzglabāt 16 dažādu cilvēku datus;
 • Saderība: Android 4.4+, iOS 10.0+, ierīces ar Bluetooth 4.0+.

Svari Xiaomi Mi Smart Scale 2

Šie izdevīgie viedie svari nevar lepoties ar iepriekš minēto mērījumu pārpilnību, taču tie piedāvās ļoti precīzus aprēķinus un papildu iespējas.

Mērījumi: Svara izmaiņu uzraudzība, ķermeņa līdzsvara pārbaude pareizai pozai, ieteikumi ideālajam svaram, cilvēku un priekšmetu režīms, ērts mazuļa ķermeņa svara aprēķins, "Mi Fit" aplikācija.

Galvenie parametri: 

 • Maksimālais lietotāja svars: līdz 150 kilogramiem;
 • Atmiņa: 16 dažādi lietotāji, automātiska atpazīšana, viesa režīms;
 • Saderība: Bluetooth 5.0.

Viedie svari Picooc Mini

Augsti uzlabotā “BIA” mikroshēma var efektīvi izmērīt taukus, un paši svari ir ārkārtīgi zemi, nodrošinot gan precīzus mērījumus, gan stabilitāti.

Mērījumi: svars, muskuļi, viscerālie tauki, kaulu masa, šķidrums, olbaltumvielu saturs, ĶMI, BMR, ķermeņa tipa identifikācija, bioloģiskais vecums, iespēja īpašā lietotnē izsekot Jūsu izmaiņām.

Galvenie parametri:

 • Maksimālais lietotāja svars: līdz 150 kilogramiem;
 • Atmiņa: lietotnē tiek parādīta svēršanas vēsture un ķermeņa izmaiņas, to var izmantot neierobežots skaits cilvēku;
 • Saderība: Bluetooth savienojums.

Robert Smart gudrie svari ar ķermeņa sastāva sensoriem Bluetooth

Gudrie ķermeņa svāri spēj nolasīt 15 ķermeņa mērījumus, kuriem būs augsta precizitāte. Šie svāri kalkulē mērījumus un analizē ķermeņa uzbūves izmaiņas, kā arī iespēja pievienot vairākus individuālus lietotājus.

Galvenie parametri:

 • Maksimālais lietotāja svars: līdz 180 kilogramiem.
 • Saderība:  Attālināti vadāmi un apmācāmi ar Robert Smart aplikāciju.

Viedie svari Huawei AH100 

“BIA” mikroshēma, 4 spiediena spēka sensori un 360 grādos regulējama skala garantēs ātrus un precīzus mērījumus – ar šiem viedajiem svariem Jūs sasniegsiet savus mērķus vēl ātrāk.

Mērījumi: svars, ĶMI, tauki, šķidrums, muskuļi, kaulu masa, viscerālie tauki, olbaltumvielas, bazālā vielmaiņa, svara atgādinājumi, ērta datu izsekošana un veselības padomi “Huawei Smart Scale” lietotnē.

Galvenie parametri: 

 • Maksimālais lietotāja svars: līdz 150 kg;
 • Atmiņa: 10 lietotāji;
 • Saderība: Bluetooth.

Huawei 55026228

Gudrie svari ar tīru, elegantu dizainu liks Jūsu ķermenim justies vēl labāk – ražotāji šim nolūkam ir izmantojuši vairākas noderīgas funkcijas.

kakis stav uz huawei 55026228 gudrajiem svariem

Mērījumi: svars, ķermeņa tauki, ĶMI, olbaltumvielas, viscerālie tauki, ķermeņa šķidrumi, muskuļi, kaulu masa, BMR, datu izsekošana un padomi īpašā lietotnē.

Galvenie parametri:

 • Maksimālais lietotāja svars: līdz 150 kg;
 • Atmiņa: 10 lietotāji;
 • Saderība: Android 5.0, iOS 9.0 un jaunākas versijas. Tiek atbalstīti Bluetooth un WiFi savienojumi.

Gudrie svari Picooc S3 Lite

Plaša virsma, augstāka precizitāte un burvīgs stils, “ITO” plēve un nevainojama kvalitāte ir galvenie iemesli, kāpēc šie viedie svari ir vieni no labākajiem. Bet Jūs varat noteikti atrast vēl vairāk priekšrocību. 

gudrie svari picooc s3 lite

Mērījumi: svars, muskuļi, viscerālie tauki, kaulu masa, šķidrums, olbaltumvielu saturs, ĶMI, BMR, ķermeņa tips, bioloģiskais vecums, datu novērtējums īpašā lietotnē.

Galvenie parametri:

 • Maksimālais lietotāja svars: līdz 150 kilogramiem;
 • Atmiņa: automātiska katra ģimenes locekļa atpazīšana;
 • Saderība: WiFi.

Zeegma Ze-Gewit

Šie viedie svari, kas aprīkoti ar lielu LCD ekrānu, var piedāvāt ārkārtīgi stabilu funkcionalitāti, taču Jūs joprojām varat tos iegādāties par ļoti saprātīgu cenu.

Mērījumi: svars, ĶMI, taukaudu procentuālais daudzums, muskuļi, kaulu masa, šķidrumi, kaloriju nepieciešamība, olbaltumvielas, ķermeņa vecums, viscerālie, zemādas tauki, beztauku svars, olbaltumvielu saturs, ieteicamais svars, tā kontrole un lietotne viedtālruņiem.

Galvenie parametri: 

 • Maksimālais lietotāja svars: līdz 200 kilogramiem;
 • Atmiņa: 8 dažādi lietotāji;
 • Saderība: iOS un Android operētājsistēmas.

Platinet PBSBTB vannas istabas viedie svari

Šie viedie svari savu iespēju un kvalitātes ziņā nekādā ziņā neatpaliek no iepriekš apskatītajiem modeļiem – tas ir palīdzējis tiem ieņemt vietu šajā TOP sarakstā.

Mērījumi: svars, ķermeņa tauki, šķidrumi, muskuļi, kaulu masa, vielmaiņa, ĶMI, celiakijas tauki, olbaltumvielas, aptaukošanās, ķermeņa vecums, svars bez taukiem, “OKOK” lietotne.

Galvenie parametri: 

 • Maksimālais lietotāja svars: 180 kg;
 • Atmiņa: 8 lietotāji;
 • Saderība: AAndroid 4.3 un iOS 7.0 un jaunākas versijas. Tiek izmantots Bluetooth savienojums.

Acme SC103W

Šie viedie svari ar minimālisma dizainu būs ideāli sabiedrotie Jūsu mērķu sasniegšanai – ražotāji ir parūpējušies, lai Jūs varētu sekot līdzi visiem galvenajiem rādītājiem.

Mērījumi: svars, ķermeņa tauki, pamata kaloriju patēriņš, beztauku svars, zemādas tauki, skeleta muskuļi, viscerālie tauki, muskuļu masa, ķermeņa ūdens, kaulu masa, olbaltumvielas, vielmaiņas vecums, “FeelFit” lietotne.

Galvenie parametri: 

 • Maksimālais lietotāja svars: līdz 180 kilogramiem;
 • Atmiņa: visi ģimenes locekļi ar īpašu lietotni;
 • Saderība: Android 4.3, iOS 8.0 un jaunākas versijas. Tiek atbalstīts Bluetooth savienojums.

sieviete analize gudro svaru rezultatus uz telefona

Pirms viedo svaru izvēles vispirms izlemiet, kādas tieši funkcijas ir nepieciešamas. Tas noteikti padarīs Jūsu izvēli ātrāku, un, iegādājoties svarus, Jūs būsiet apmierināts ar savu izvēli. Pārbaudiet arī svaru saderību ar esošo viedtālruni. Jūs pat varat lejupielādēt lietotnes svariem, kas Jums patīk, un redzēt, kuras no tām Jums ir ērtākās. Ir arī vērts atcerēties, ka viedo svaru lietošana nav ieteicama cilvēkiem ar elektrokardiostimulatoriem vai citām iekšējām medicīnas ierīcēm, kuru darbību var kavēt vāja elektriskā strāva.

Pircējiem patika šis ieraksts

4.2/5
10 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?