Noderīgi padomi

Kā atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā?

Plaša izvēle preses trenažieriem
28 01 2020
ka notievet uz vedera

Katrs no mums sapņo par skaistu figūru, taču šiem sapņiem bieži seko nedaudz “izvirzīts” vēders. Cīņa ar to vispirms jāsāk virtuvē, veicot ievērojamas korekcijas savā uzturā, taču, lai to pilnībā samazinātu, būs vajadzīgas arī fiziskas aktivitātes. Šoreiz mēs runāsim par to, kā zaudēt lieko svaru no vidukļa zonas, izmantojot elementārus vingrinājumus un populārākos trenažierus.

Vingrojumi vēdera tauku nodzīšanai

Lai atvadītos no nevēlamajiem kilogramiem vidukļa zonā, nav obligāti jādodas uz sporta zāli - ir daudzi veidi, kā zaudēt lieko svaru mājas apstākļos. Vispirms regulāri varat veikt dažus vienkāršus vingrinājumus:

Vēdera preses vingrinājumi

Varētu teikt, ka šī ir pilnīga vēdera preses "klasika", kuru mēs katrs esam izmēģinājuši vismaz vienu reizi. Ja vēlaties preses vingrinājumus padarīt vēl ērtākus, iegādājieties vingrošanas riņķi, kas neaizņems daudz vietas, bet būs ārkārtīgi noderīgs un efektīvs.

Planka

Šis ir vēl viens vingrinājums, kas lieliski palīdzēs jūsu vēdera presei. Jums jānotur ķermenis pilnīgi taisni gaisā, balstoties uz apakšdelmiem un kāju pirkstiem, kas balstīti uz grīdas. Šis vingrinājums prasa lielu ķermeņa muskuļu piepūli, tāpēc šis vingrinājums jums prasīs daudz pūļu, bet, ja jūs spējat izturēt 5 reizes apmēram pa minūtei, jūs pamanīsiet iepriecinošus rezultātus.

Vingrinājumi ar pagriezienu

Sēdiet uz grīdas, salieciet kājas, salieciet ceļus un nedaudz paceliet tos virs zemes, un tad griezties uz sāniem, ar rokām pieskaroties grīdai katrā pusē. Tas nebūs viegli, bet ilgtermiņa rezultāti būs acīmredzami!

Šķēres

Šis vingrinājums arī daudziem jau ir ļoti pazīstams: esot guļus uz zemes, izstiepiet rokas uz sāniem, pacelietļ kājas un “krustojiet” tās gaisā. Ja jutīsiet spiedienu vēderā, tas nozīmēs, ka vingrinājumu veicat pareizi.

Lekšana ar lecamauklu

Izrādās, vēdera muskuļi tiek stiprināti pateicoties šim vingrinājumam un ļoti labi sadedzina kalorijas. Lai par to pārliecinātos, jums vajadzētu veikt šo vingrinājumu apmēram 15 minūtes - leciet vienu minūti bez apstājas, 20 sekunžu pārtraukums un sāciet lekt no jauna.


Jūs atradīsiet arī efektīvākus vingrošanas veidus mājās - jebkura fiziska aktivitāte sadedzinās kalorijas un veicinās gludāku vēderu. 

Trenažieri vēdera presei

Pirms iegādāties papildu trenažierus un piederumus, jāsaprot, kurš simulators ir vislabākais vēdera presese vingrinājumiem, tāpēc aicinām apskatīt divas grupas, kādās tie iedalās:

Īpaši vēdera preses trenažieri 

Ekskluzīvi vēdera muskuļiem tie ir īpaši trenažieri, kas ļauj veikt iepriekš minētās vēderpreses un citus vēdera vingrinājumus. Šīs trenažieri ir kompaktāki un lētāki, un atkarībā no izvēlētajiem vingrinājumiem tos var izmantot arī muguras muskulatūras stiprināšanai un stājas uzlabošanai.


Kardio trenažieri

Tauku veidu, kas uzkrājas vēdera rajonā, ietekmē praktiski jebkurš aerobikas vingrinājums, tāpēc gandrīz vienmēr jūs sadedzināsiet kalorijas un mazliet samazināsiet tauku daudzumu vidukļa zonā. Tas nozīmē, ka šim nolūkam var izmantot gan skrejceliņus, gan eliptiskos un velotrenažierus. Tiem būs nepieciešams vairāk vietas un resursu, bet ieguvumi, visticamāk, būs lielāki. Lai uzzinātu, kurš no tiem darbotos vislabāk, jums vajadzētu tuvāk izpētīt šo kardio trenažieru priekšrocības, lietojot mājās.

Izvēloties labāko vēdera preses vingrošanas aprīkojumu un cītīgi veicot iepriekš minētos vingrinājumus, vēdera tauku likvidēšana noritēs ļoti ātri vidukļa zonā. Tomēr paturiet prātā, ka bez sabalansēta uztura nekas nebūs - ja nesakārtosiet uzturu, jums nepalīdzēs pat visefektīvākais trenažieru zāles treneris.

Pircējiem patika šis ieraksts

2.9/5
8 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?