Noderīgi padomi

Labākie 2021. gada putekļsūcēji-roboti

21 06 2021
melns puteklsucejs-robots majas tira gridu blakus ziemassvetku eglei

Jūs, iespējams, piekritīsiet, ka būtu grūti atrast labāku mājas palīgu nekā putekļu sūcēji - roboti. Šīs ierīces ļauj izbaudīt nevainojamu grīdas tīrību bez mūsu personīgajām pūlēm. Taču priekšā vēl ir svarīgs uzdevums – izlemt, kurš modelis Jums būs vispiemērotākais. Piedāvājam Jums iepazīties ar labākajiem putekļu sūcējiem - robotiem, kuri 2021. gadā ir vispopulārākie. 

robots puteklu sucejs tira maju

puteklju sucejs tira gridu

Xiaomi Roborock S6 

Šobrīd tas noteikti ir viens no labākajiem putekļu sūcējiem - robotiem, ko piedāvā Xiaomi – gan pircēji, gan arī kritiķi noteikti tam piekrītīs. Papildu tādām funkcijām kā HEPA filtrs vai godalgots dizains, Jūs sagaida arī šīs specifikācijas:

 •  Pat 5200mAh ietilpības akumulators darbojas apmēram 3 stundas bez papildu uzlādes – tas parasti ir pietiekami, lai uzkoptu visas telpas;
 •  Biezāki sariņi ir mīkstāki, bet efektīvāki – grīdas segums paliek neskarts, bet visi netīrumi no tā tiek nežēlīgi noņemti;
 •  Uzlabota gaisa plūsmas sistēma un spēja iesūkt lielākus netīrumus ļaus izbaudīt maksimālu tīrību – pat ja vēlēsieties notīrīt garu saru paklāju.

Robert Smart

Šobrīd tas ir viens no labākajiem budžeta variantiem, un, lai arī tam ir mazāk funkciju nekā citiem putekļu sūcējiem – robotiem, tas vēl joprojām ir lielisks palīgs mājokļa uzkopšanā. Robert Smart veic gan sauso, gan mitro uzkopšanu, un papildu HEPA filtram tam ir arī citas būtiskas iezīmes:
 • Zems trokšņu līmenis, līdz ar to robots ir teju vai nemanāms un tīrīšanas laikā netraucē mājokļa iemītniekus; 
 • Speciāla lietotne un iespēja izveidot un iestatīt grafiku sava mājokļa tīrīšanai, atrodoties ārpus mājokļa, piemēram, darbā.

Ecovacs Deebot Ozmo T8

Daudzi cilvēki pievērš uzmanību šim modelim galvenokārt tā stilīgā dizaina dēļ, taču patiesībā tas zem ''pārsega'' slēpj daudz vairāk dažādu priekšrocību. Putekļu sūcēju - robotu TOPā tas arī nonāca sekojošu iemeslu dēļ:

 • "TrueDetect 3D Advanced" šķēršļu noteikšanas sistēma, kas ne tikai atpazīst un atceras apkārtējos objektus, bet arī uzlabo spēju atpazīt tumšās virsmas;
 • ''TrueMapping'' risinājums ar DToF lāzera navigāciju, kas ne tikai palīdz robotam atklāt objektus līdz 10 m attālumā, bet arī ļauj ātri izprast telpu izkārtojumu un iztīrīt katru zonu.
 • 3 tīrīšanas režīmi (automātiskais, perimetra un konkrētas vietas) ļaus Jums tīrīt dažāda veida grīdas – pat, ja ir nepieciešama garu saru paklāja padziļinātā tīrīšana.

iRobot Roomba 980

Šo modeli ļoti bieži sauc par putekļu sūcēju - robotu „karali“. Lai gan tas izskatās diezgan plats, Jūs varat būt pārliecināti – šī ierīce spēs sasniegt pat visšaurākus stūrus. Jums noteikti patiks arī šīs priekšrocības:

 • Īpaša „AeroForce“ tehnoloģija palielinās tīrīšanas efektivitāti, tomēr tādēļ Jums nevajadzēs tērēt vairāk laika ierīces apkopei;
 • „Carpet Boost“ sistēma garantēs ļoti lielu sūkšanas jaudu;
 • Visu grīdu tipu uzkopšana nodrošinās, ka Jūs vienmēr atradīsiet darbu šai ierīcei Jūsu mājās.

Liectroux ZK901B

Šis vienkāršā un gaumīgā dizaina putekļu – sūcējs robots ir viens no šī gada pārliecinošākajiem līderiem. Tas ir uzticams un aprīkots ar visām pamata funkcijām, kas nepieciešamas, lai mājoklis vienmēr izskatītos lieliski:

 • Sūkņa vadība, izmantojot tālruņa lietotni, lai Jūs varētu uzzināt par sūkņa darbību reāllaikā. Ar lietotnes palīdzību iespējams pavisam vienkārši iestatīt tīrīšanas zonas un laiku, turklāt mitrajai tīrīšanai iespējams iestatīt pat izmantotā ūdens daudzumu.
 • Mīkstā pieskāriena sistēma, kas neļauj robotam atsisties pret sienām un mēbelēm;
 • Pārdomāta robota konstrukcija, kas ļauj tam pārvarēt pat 2 cm augstus šķēršļus.

Ariete 2711

Arī šis pašreiz ir viens no labākajiem budžeta variantiem, kas lieliski paveic savu darbu, iztīrot mājokli jebkurā laikā un vietā. Lai arī šķietami nepopulārs zīmols un elastīga cena, Ariete 2711 pārsteidz ar savām specifikācijām un funkciju klāstu:

 • Ātrs uzlādes laiks, aptuveni 3,5h, lai Jūs varētu mājokli iztīrīt sev vēlamajā laikā, negaidot neskaitāmas stundas, līdz tas sasniedz nepieciešamo uzlādes līmeni;
 • 6 tīrīšanas programmas, kas ļauj uzkopt pēc iespējas dažādas virsmas un telpas;
 • 500 ml tvertnes tilpums ļauj iztīrīt lielu platību bez vairākiem pārtraukumiem.

Mamibot EXVAC660

Šis ir vēl viens putekļu sūcējs - robots, kas spēj ne tikai sūkt, bet arī mazgāt grīdas segumu. Tomēr tas noteikti nav vienīgais iemesls, kāpēc tas ir Jūsu uzmanības vērts:

 • Programmējams tīrīšanas grafiks ļaus Jums jau iepriekš noteikt, kad šai ierīcei vajadzētu veikt savu darbu. Tā kā viņš atgriežas savā uzlādes stacijā, lai uzlādētu sevi, tas var notikt pat tad, kad Jūs neesat mājās;
 • 370 ml ūdens un 600 ml putekļu rezervuārs ļaus notīrīt vēl lielākas telpas bez jebkādiem traucējumiem un problēmām;
 • 2600mAh ietilpības akumulators ļaus robotam nepārtraukti strādāt apmēram 130 minūtes.

Ariete Pro Evolution 2713

Šogad topa augšgalā nonācis vēl viens Ariete zīmola putekļu sūcējs – robots. Pieejama cena, vienkāršs dizains un saprotama vadība - ne velti šī ir viena no 2021. gada populārākajām izvēlēm, jo šis ražotājs patiesi zina, kas nepieciešams pircējam. 

 • Kompakta forma, kas ļauj robotam piekļūt pat visšaurākajām vietām;
 • Pretkritienu un mehāniski pretsadursmes sensori, kas atpazīst šķēršļus un nosaka augstuma atšķirības, tādējādi izvairoties no kritieniem;
 • Autonoma navigācijas sistēma, pateicoties sānu birstēm, parūpēsies arī par telpas stūriem un malām.

Blaupunkt RVC201

Blaupunkt šogad iepazīstināja mūs ar jaunu putekļu sūcēju – robotu, kas pieejams teju vai katrai mājsaimniecei – RVC201. Šis robots lieliski tiek galā ar visa veida virsmām, gan gludām koka, lamināta un keramikas grīdām, gan paklājiem un pat grīdas apšuvumiem, turklāt tas nav viss, ko šis šķietami necilais modelis spēj paveikt:

 • 3 darbības režīmi (nejaušs, spirālveida, ''gar sienām''), kuri regulāri mainās iepriekš noteiktos intervālos, līdz ar to tiek darīts viss iespējamais, lai virsmas spīdētu un laistītos;
 • Kompakta forma un zems profils (7,5 cm), kas ļauj robotam iekļūt un uzkopt zem gultām, dīvāniem un citiem telpas elementiem;
 • Divas sānu tīrīšanas sukas un efektīvs 10 W sūkšanas motors, kas palīdz efektīvi atbrīvoties no ikviena puteklīša.

Mamibot PetVac300

Kā iespējams nojaust, šis modelis piemērots dzīvnieku mīļiem – tas radīts ar mērķi efektīvi atbrīvoties no dzīvnieku spalvām. Pateicoties modernām funkcijām, tas ir lieliski piemērots ne tikai dzīvnieku īpašniekiem, bet ikvienam, kurš vēlas mājoklī spodrību:

 • Vairāki tīrīšanas režīmi (malu tīrīšana, zigzags, spirālveida), kas garantē pilnīgu spalvu savākšanu; 
 • Īpaša vadības programma, ar kuras palīdzību, darbinot robotu nejaušā algoritmā, Jūs varat ietaupīt vairāk laika, salīdzinot ar citiem robotiem;
 • Pagarinātas putekļu slotiņas, lai robots vienlaikus varētu piekļūt pēc iespējas lielākai platībai;
 • Zems trokšņu līmenis, lai robots ne tikai netraucētu cilvēkiem, bet arī nebiedētu dzīvniekus.

moderns robots puteklu sucejs

Tie ir labākie putekļu sūcēji - roboti, kas šobrīd ir pieejami un dominē tirdzniecībā, tomēr, ja meklēšanai atvēlēsiet pietiekami daudz laika, tad Jūs noteikti atradīsiet vēl vairāk dažādu variantu. Gan cenu, gan funkciju klāsts ir ārkārtīgi plašs, tāpēc, ja vēlaties aizmirst par nogurdinošo grīdas tīrīšanu, Jums noteikti ir jāiegādājas šī lieliskā ierīce. 

Pircējiem patika šis ieraksts

4.7/5
17 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.