Noderīgi padomi

Labākās sadzīves tehnika: kuru ražotāju izvēlēties?

Plaša sadzīves tehnikas izvēle
02 03 2022
sadzives tehnika jusu majai

Kas būtu mājas bez sadzīves tehnikas? Mēs mazgājam veļu, gatavojam ēdienu, veicam mājsaimniecības darbus un izmantojam visa veida ierīces, kas palīdz mums tikt galā ar daudziem ikdienas dabiem. Mēs esam tik ļoti pie tām pieraduši, ka vairs nevaram paveikt dažus no šiem darbiem savām rokām. Tāpēc, izvēloties labāko sadzīves tehniku, mēs ceram, ka tā kalpos ilgi un kvalitatīvi. Viens no galvenajiem to noteicošajiem faktoriem parasti ir ražotājs. Taču uz jautājumu, kuram uzņēmumam ir labākā sadzīves tehnika, viennozīmīgi atbildēt nav iespējams. Daži ražotāji izgatavo lieliskus putekļu sūcējus, citiem ir televizori vai cita sadzīves tehnika, bet vēl citi ir labākie ledusskapju ražotāji. Tāpēc šajā rokasgrāmatā izlases veidā aplūkosim dažādus sadzīves tehnikas ražotājus. Iespējams, tas palīdzēs izlemt, kādu sadzīves tehniku ​​izvēlēties konkrētajam gadījumam.

virtuves interjers ar modernu sadzives tehniku

“Whirlpool”

Ja jautājat, kura sadzīves tehnikas marka ir visuzticamākā, “Whirlpool” zīmolam noteikti vajadzētu būt starp iespējamām atbildēm. Jau 1911. gadā izveidotais amerikāņu uzņēmums ir viens no populārākajiem liela izmēra virtuves iekārtu ražotājiem pircēju vidū visā pasaulē. Uzņēmums iegulda lielus ieguldījumus savu produktu kvalitātē. To lieliski atspoguļo statistika: “Whirlpool” sadzīves tehnikas pircēji ir vieni no retākajiem, kas piesakās garantijas servisam. 2021. gadā “Whirlpool” dažādie produkti ieguvuši godalgas labāko ledusskapju, cepeškrāšņu un veļasmašīnu kategorijās. Tātad, ja vēlaties uzzināt, kura zīmola ledusskapis ir vislabākais vai kura krāsns ir vislabākā, “Whirlpool” var būt viena no Jums piemērotākajām iespējām.

whirlpool velas masina


“Samsung”

Šī starptautiskā, kopš 1938. gada Dienvidkorejā bāzētā korporācija, ir īsts valis. “Samsung” ir labi pazīstams kā viens no vadošajiem viedtālruņu un televizoru ražotājiem, un tas ir arī līderis sadzīves tehnikas jomā. Uzņēmums var piedāvāt ļoti plašu preču klāstu: putekļu sūcējus, mikroviļņu krāsnis, cepeškrāsnis, trauku mazgājamās mašīnas un pat ledusskapjus. “Samsung” koncentrējas uz jaunu viedo tehnoloģiju izstrādi, tāpēc uzņēmuma produkti nav tikai sadzīves tehnika, tās ir augstākās klases viedierīces. Tās kļūst vēl labākas, ja tās ir saistītas viena ar otru un tiek integrētas vienā kopējā ekosistēmā, piemēram, viedajā virtuvē. Papildu viedajām tehnoloģijām “Samsung” sadzīves tehnikai ir nevainojams dizains. Tas ir arī viens no labākajiem cenas un kvalitātes attiecību ražotājiem. Kuram uzņēmumam ir labākā sadzīves tehnika? Neapšaubāmi, “Samsung” ir viens no pretendentiem.

samsung velas masinakondicionieris samsung


“LG Electronics”

Šis uzņēmums ir sava veida mazāka “Samsung” māsa. Kopš 1958. gada starptautiska korporācija, kas darbojas tajā pašā Dienvidkorejā, arī izstrādā un ražo viedierīces, tostarp telefonus, televizorus un sadzīves tehniku. Pēc “Samsung” un “Sony” tas ir pasaulē trešais lielākais elektronikas ražotājs pēc apjoma. Sadzīves tehnikas cenu ziņā tas ir augstākās klases ražotājs. Tomēr “LG” sadzīves tehnikas pasaulē atzītā kvalitāte, uzticamība un patīkamais dizains atmaksājas. “LG” ledusskapji un trauku mazgājamās mašīnas ir īpaši atzinīgi novērtētas. Tāpēc, ja meklējat, kura zīmola ledusskapis ir vislabākais, noteikti apskatiet šī zīmola piedāvātos produktus.

velas masina lglg televizors