Noderīgi padomi

5 mobilā kondicioniera priekšrocības

Plaša izvēle mobiliem gaisa kondicionieriem
22 04 2020
sieviete izmanto mobila kondicioniera pulti

Vai Jūs meklējat efektīvu risinājumu, kā gada siltajā sezonā atdzesēt gaisu savā mājoklī? Vai tērējat resursus par lielo, iebūvēto gaisa kondicionieri, lai gan vajadzīgs atdzesēt tikai vienu telpu? Vai varbūt Jums nepieciešams alternatīvs, kompakts risinājums vasarnīcai? 

Ja uz kādu no šiem jautājumiem atbildējāt apstiprinoši, tad Jums vajadzētu apsvērt mobilā kondicioniera izvēli. 

Izpētīsim šo ierīču sniegtās priekšrocības, lai būtu vienkāršāk gūt priekšstatu un izvēlēties piemērotāko risinājumu. 


Nav uzstādīšanas ierobežojumu 

Daļā daudzdzīvokļu namu un citu ēku pastāv zināmi ierobežojumi saistībā ar stacionāro gaisa kondicionieru izvietošanu pie logiem. Mobilie kondicionieri šajā ziņā ir lieliska alternatīva, jo tie nav jāizvieto ēkas ārpusē. Turklāt, kā jau norāda nosaukums, tie ir ērti pārnēsājami no vienas telpas uz citu. Tas nozīmē, ka šo ierīci var ērti pielāgot savām vajadzībām, pat ja tās ir mainīgas. 

Kompakts izmērs 

Mobilais kondicionieris ir lielisks risinājums nelielām telpām, kur lielas dzesēšanas sistēmas gluži vienkārši būtu pārāk jaudīgas. Arī ierīces uzstādīšana parasti ir vienkārša un ērta.

Dzīvojot nelielas platības mājoklī, dabiskais apgaismojums un citi ieguvumi, ko sniedz logs, var būt ļoti svarīgi, tādēļ jādara viss, lai šo elementu nenāktos upurēt. Atšķirībā no stacionārajiem gaisa kondicionieriem, kas aizņem lielu daļu loga, mobilie kondicionieri ir daudz racionālāks risinājums - tie aizklāj vien nelielu daļu loga. 

Zemākas izmaksas 

Pārnēsājamie gaisa kondicionieri tiek izmantoti arī ekonomisku apsvērumu dēļ. Tas var būt lielisks papildinājums lielajām dzesēšanas sistēmām, kuru darbināšana ir dārga. Brīžos, kad nepieciešams dzesēt vien pāris istabas, mobilais kondicionieris var būt ekonomiski izdevīgāks risinājums. 

Gaisa kondicionēšana tikai tajās telpās, kur reāli uzturaties, ļaus ievērojami samazināt elektroenerģijas rēķinus - mobilais gaisa kondicionieris šajā gadījumā darbojas lieliski. 

Alternatīva dzesēšana ceļā vai vasarnīcā 

Daudziem kemperiem ir neefektīvas dzesēšanas sistēmas, arī vasarnīcas bieži vien ļoti uzkarst, tādēļ mobilais kondiconieris var būt lielisks risinājums ceļojuma un vasaras brīvdienu laikā. 

Kondicionieru izvēle šobrīd ir gana plaša, lai katrs varētu izvēlēties to, kas viņa prasībām atbilst vislabāk - atliek vien izvērtēt savas vajadzības un piemeklēt atbilstošāko risinājumu. 

Funkcionalitāte 

Visbeidzot - mobilie kondicionieri mēdz būt aprīkoti ar dažādām noderīgām funkcijām. Piemēram, lielākā daļa šo ierīču ne tikai atdzesē gaisu, bet arī to sausina. Īpaši labi tas ir alerģiskiem cilvēkiem, kuriem ir svarīgi, lai gaiss ir ne vien vēss, bet arī ar zemu mitruma līmeni. 

Jebkurā gadījumā - silts un vienlaikus mitrs gaiss rada nekomfortablu vidi, un mobilais kondicionieris ir vienkāršs veids, kā to novērst. Ja mitruma līmenis telpā ir lielāks nekā karstums, noderīgs būs kondicioniera modelis ar funkciju - tikai sausināšana. Tādā gadījumā gaiss tiks sausināts, to nedzesējot. 

Mobile kondicionieri kļūst arvien populārāki. Ņemot vērā, ka arvien vairāk cilvēku novērtē šīs ierīces sniegtās priekšrocības, paredzams, ka popularitāte tikai pieaugs. Meklējot efektīvu dzesēšanas sistēmu, vajadzētu paturēt prātā, ka mobilais kondicionieris var būt viens no daudzejādā ziņā ērtākajiem risinājumiem.

Izvēloties mobilo kondicionieri, jāņem vērā vairāki faktori - gan ierīces parametri un plānotā uzstādīšanas vieta, gan arī kondicioniera jauda. Ja Jums vajadzīga ērti pārvietojama ierīce, varat izvēlēties modeli, kas aprīkots ar ritenīšiem. Noteikti salīdziniet vairākus variantus, lai izvēlētos piemērotāko. 

Mobilie kondicionieri plašā izvēlē arī pie mums - interneta veikalā 220.lv. Aplūkojiet piedāvājumu un izvēlieties ērto meklēšanas funkciju, lai atrastu prasībām atbilstošākos risinājumus. 

Pircējiem patika šis ieraksts

4.3/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.