Noderīgi padomi

Multifunkcionālas ierīces virtuvei

Plaša izvēle mazajai sadzīves tehnikai
17 10 2019
daudzfunkcionala tehnika virtuve

Mēs virtuvē pavadam daudz laika un veicam daudz dažādu lietu, un šajās dienās gandrīz visām darbībām varam atrast piemērotu tehniku.Tomēr cenas un vietas trūkuma dēļ mēs ne vienmēr varēsim to visu iegādāties. Tāpēc šādos gadījumos būs īpaši noderīgas daudzfunkcionālas ierīces - tām nebūs nepieciešama papildu telpa, bet tās nodrošinās daudz vairāk iespēju. Kuras ir vērts iegādāties savai virtuvei?

Daudzfunkcionāli katli

Kā jau norāda nosaukums, daudzfunkcionāls katls - tā ir ierīce, kas piedāvā vairākas ēdiena pagatavošanas funkcijas, tādā veidā novērtējot laiku, kuru Jūsu pavadat virtuvē.Šajā katlā var cept, sildīt, tvaicēt, sautēt vai pagatavot konkrētus ēdienus automātiskā režīmā, sākot no auzu pārslu putras un beidzot ar grēcīgām picām. Ļoti iecienīts ir daudzfunkcionāls katls ar spiediena funkciju, kas ļauj ēdienus pagatavot gan ātrāk, gan veselīgāk. Tiesa gan, ka funkcionalitāte ir atkarīga no konkrētā modeļa, taču katra ierīce piedāvās vismaz dažas noderīgas iespējas.

Ja jūsu virtuvē ir daudzfunkcionāls katls, vienīgais, par ko Jums ir jārūpējas - ir visi pārējie procesi, par kuriem šī iekārta nerat parūpēties. Salieciet ēdienu, izvēlieties atbilstošu programmu un veiciet citus ikdienas darbus - Jums nebūs jāuztraucas par temperatūru vai pagatavošanas procesu. Turklāt produktu salikšana iepriekš palīdzēs Jums iestatīt laiku, kad ierīce var sākt gatavot ēdienu: ja Jūs bieži steidzaties, tad nedomājiet ilgi, jo šajā gadījumā daudzfunkcionālu katlu noteikti ir vērts iegādāties.


Virtuves kombains

Nav kļūdaini apgalvot, ka virtuves kombaina funkcijas pilnībā aizvieto lielāko daļu citu virtuves mazo ierīču. Virtuves kombains sagriež pārtiku kubiciņos, sarīvē kartupeļus, samaļ gaļu, palīdz pagatavot biezzupas, sasmalcina riekstus, saputo olas un sajauc kokteiļus un, ja nepieciešams - izspiež sulu. Tas ir īsts glābiņš ikvienam, kurš vismaz nedaudz laika pavada virtuvē. Tomēr šajā gadījumā Jums jāpievērš uzmanība tam, kādi virtuves kombainu piederumi ir iekļauti komplektā: no tiem būs arī atkarīgas Jūsu iespējas.

Nolēmāt, ka virtuvē vajadzētu parādīties virtuves kombainam. Par to, kuru izvēlēties, vajadzētu būt galvenajam jautājumam. Atbilde uz to būs atkarīga no tā, kādas ierīces Jums jau ir Jūsu virtuvē un kuras plānojat iegādāties vēl. Vispopulārākie ir virtuves kombaini ar gaļas maļāmām mašīnām, kartupeļu rīvēm un sulu spiedēm, taču risinājums ir atkarīgs tikai un vienīgi no Jums. Pievērsiet uzmanību arī jaudai: jo lielāka tā ir, jo vienmērīgāki būs visi procesi.


Cepeškrāsns ar mikroviļņu funkciju

Elektriska cepeškrāsns ar mikroviļņu funkciju ir ļoti populārs risinājums mūsdienās, ja virtuvē nav pārāk daudz vietas, bet nevēlaties, lai ēdiena pagatavošanas procesu tas ietekmētu. Abas šīs funkcijas ir vairāk vai mazāk vajadzīgas mājās, taču dažreiz mikroviļņu krāsnij mazākā telpā nav pietiekami daudz vietas. Šajā gadījumā divu, diezgan daudz vietas patērējošu ierīču vietā pietiek tikai ar vienu - cepeškrāsns un mikroviļņu krāsas vienā piegājienā veiksmīgi pildīs visas Jums nepieciešamas funkcijas (tā rezultātā efektivitāte necietīs), un Jums būs nepieciešams iegādāties tikai vienu ierīci.Tas nozīmē pavadīsiet mazāk laika meklējumos, ka arī izmaksas būs daudz mazākas.

Jūs variet tajā cept ēdienu un pēc tam to uzsildīt - tādā veidā ietaupot laiku un resursus. Daudziem arī patīk cepeškrāsns ar mikroviļņu funkciju, jo tā prasa tikai vienas ierīces tīrīšanu, divu vietā - ja šis mājsaimniecības darbs nav paredzēts Jums, tad Jūs noteikti novērtēsiet šo priekšrocību.


Visas šīs virtuves ierīces ievērojami atvieglos pagatavošanas procesu un, iespējams, iedvesmos Jūs uz jauniem atklājumiem. Bet pats galvenais, Jums nevajadzēs tērēt ne vietu virtuvē, ne dārgo laiku, kuru Jums būtu jātērē, meklējot piemērotas ierīces. 220.lv interneta veikalā Jūs atradīsiet gan šīs, gan citas daudzfunkcionālās ierīces par labu cenu.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?