Noderīgi padomi

Pamata veļas mazgājamo mašīnu detaļas un to funkcijas

Liela izvēle veļas mašīnām
01 07 2019
velas masina majas

Veļas mazgājamās mašīnas ir neaizstājamas un visās mājās atrodamās ierīces - to mehānismi ir diezgan sarežģīti, tāpēc, lai labāk izprastu to darbības principu (un dažreiz pat noskaidrotu problēmas cēloņus), ir lietderīgi zināt galvenās veļas mazgājamo mašīnu detaļas. Aicinām Jūs iepazīties ar to galvenajām funkcijām, kas palīdz saprast, kā šī ļoti svarīgā sadzīves tehnika darbojas.


Veļas mazgājamās mašīnas tvertne

Katrs zin šīs detaļas mērķi - mēs ieliekam veļu tvertnē un tā ir vieta, kur notiek veļas mazgāšana. Tomēr ir reti sastopams tas cilvēks, kurš zina, ka veļas mašīnā faktiski ir divas tvertnes: viena, kuru mēs redzam un otra ir ap to, un dažadu ciklu laikā kontrolē ūdens plūsmu iepriekšminētajā tvertnē.

Veļas mazgājamās mašīnas dzinējs

Tā, neapšaubāmi, ir viena no svarīgākajām detaļām, kas, mijiedarbojoties ar citām, nodrošina šīs ierīces vienmērīgu darbību - dzinējs rada rotējošas kustības, un tāpēc Jūsu veļas mašīna var darboties.

Veļas mazgājamās mašīnas sifons

Šai detaļai jābūt pazīstamai ikvienam, kas ir parūpējies par vannas vai izlietnes savienojumu. Veļas mazgājamās mašīnas sifons veic tieši tādas pašas funkcijas: tas filtrē ūdeni, kas ieplūst kanalizācijā, palīdzot novērst tās piesārņojumu un aizsargā telpas no nepatīkamām smakām.

Veļas mazgājamās mašīnas ūdens izplūdes sūknis (pumpis)

Šī detaļa vada ūdeni divos virzienos: veļās mazgāšanas laikā ļauj ūdenim iekļūt veļas mazgājamā mašīnā un nodrošina vienmērīgu izplūdi centrifūgas procesa sākumā.

Veļas mazgājamās mašīnas filtrs

Šī daļa parasti atrodama ūdens šļūtenē, ierīces aizmugurē (taču atrašanās vieta var atšķirties atkarībā no modeļa) un ir atbildīga par lielāku netīrumu savākšanu. Ja filtrs ir aizsērējis, ūdens vairs nevarēs vienmērīgi cirkulēt, tāpēc laika gaitā šo detaļu ir ieteicams tīrīt.

Veļas mazgājamās mašīnas sildelements

Šī - ir vēl viena īpaši svarīga daļa, kas ir paredzēta ūdens uzsildīšanai šajā ierīcē līdz iestatītai temperatūrai. Dēļ tā, šo detaļu ir ieteicams īpaši aizsargāt pret nogulsnēm un rūsu.

Veļas mazgājamās mašīnas amortizatori

Šīs detaļas ir atbildīgas par to, lai veļas mazgājamā mašīna „nelēkā“ un lai ļoti stipri nevibrē – ja tas tā nav, tad problēmu vispirms jāmeklē šajā vietā.


Šīs, protams, nav vienīgās veļas mazgājamās mašīnas detaļas, bet, ja Jūs zināsiet šos pamatlikumus, būs daudz vieglāk saprast visus procesus, kas notiek šajā ierīcē. Bet, ja jūs ieguldīsiet augstas kvalitātes veļas mazgājamā mašīnā, jums nebūs jāiedziļinās šajā mehānismā ilgus gadus - šī ierīce kalpos ļoti ilgu laiku! 

Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.