Noderīgi padomi

Piemērotākās virtuves mēbeles ģimenei ar maziem bērniem

Plaša izvēle virtuves mēbeles komplektiem
18 12 2019
galda virsma ar virtuves piederumiem

Virtuve ir viena no svarīgākajām telpām mūsu mājoklī, kuras iekārtošanai jāpievērš īpaša uzmanība, ņemot vērā gan mājokļa iemītnieku vajadzības un dzīvesveidu, gan arī, protams, gaumi un cilvēku skaitu. Virtuves mēbeļu izvēle var kļūt par īstu izaicinājumu, ja ģimenē ir mazi bērni. Turpinājumā uzziniet, kā iegādāties mēbeles virtuvei, kas būs funkcionālas, pievilcīgas un vienlaikus drošas ne tikai Jums, bet arī Jūsu atvasēm.

Pirms pērkat virtuves iekārtu, skapīšus, plauktus, galdu un krēslus, ieteicams veikt izpēti gan internetā, gan žurnālos un citur, lai atrastu tās idejas, kas atbilst Jūsu plānotajam rezultātam. Centieties pēc iespējas detalizētāk iztēloties, kā izskatīsies virtuves iekārtojums, kas un cik bieži to ikdienā izmantos. Savukārt pēc tam varat sākt atlasīt interesējošās preces, ņemot vērā vairākus kritērijus, kuri aprakstīti raksta turpinājumā.

Atbilstošs mēbeļu augstums

Kad bērni sasniedz dažu gadu vecumu un spēj staigāt, sākas viņu lielais izpētes process pa visu māju. Tiek apskatīts, aptaustīts un arī pagaršots teju viss, kas atrodas viņam apkārt. Tādēļ, iekārtojot virtuvi un iegādājoties virtuves mēbeles interneta veikalā 220.lv, īpaša uzmanība jāpievērš tam, kādā augstumā ir atvilktnes un skapīšu plaukti, vai bērns tos var viegli atvērt un piekļūt saturam. Šeit savukārt vajadzētu padomāt par bērnu slēdžu uzstādīšanu, lai Jūsu atvase netiktu klāt nažiem un citiem priekšmetiem, plīstošām lietām un citiem objektiem, kas viņam var būt bīstami. Augstums ir svarīgs ne tikai virtuves mēbeļu, bet arī sadzīves tehnikas izvēlē un elektroinstalāciju, tai skaitā, rozešu uzstādīšanā. Aprīkojiet gan ierīces, gan rozetes ar bērnu aizsardzības elementiem un izvēlieties tehniku, ko Jūsu atvase nevar viegli ieslēgt, piemēram, cepeškrāsni, plīti, trauku mazgājamo mašīnu. 

Izturīga, droša un Jūsu vajadzībām piemērota mēbeļu furnitūra

Izpētot apkārtējo pasauli un rotaļājoties, bērni nereti vēlas arī pakāpties augstāk un izmēģināt ierāpšanos plauktos vai atvilktnēs. Par to noteikti vajadzētu padomāt, iegādājoties virtuves mēbeles 220.lv. Mūsu interneta veikalā pieejamas mēbeles virtuvei ar izturīgu un daudzveidīgu furnitūru. Izvērtējiet, kāda tipa atvilktņu sistēma un durvju veidi Jums būtu piemērotākie, vai nepieciešami rokturi, vai arī dodat priekšroku atvēršanas mehānismam, uzspiežot uz durvīm vai atvilktnes. Izvēloties otro variantu, jāpadomā, kā parūpēties par to, lai bērns saviem spēkiem nevarētu brīvi atvērt durvis un atvilktnes, jo tas paaugstina traumu risku, piemēram, pirkstu iespiešanu, it īpaši, ja aizvēršanās process notiek strauji.

Tāpat, ja vēlaties, lai bērns piedalītos maltītes gatavošanā, padomājiet, kā viņš ērti varēs piekļūt galdam. Tam var noderēt, piemēram, speciāls paaugstinājums vai mazas trepītes.


Kvalitatīvi virtuves mēbeļu materiāli

Izturība un ilgmūžība ir nozīmīgi kritēriji jebkuru mēbeļu iegādē, tai skaitā, pērkot virtuves mēbeles. Ja mājoklī ir viens vai vairāki bērni, jārēķinās ar to, ka var atgadīties dažādi “negadījumi”, piemēram, mēbeļu apliešana, apzīmēšana, saskrāpēšana un tamlīdzīgas ķibeles. Tas nozīmē, ka mēbelēm jābūt mitrumizturīgām, kā arī ieteicams izvēlēties tādu materiālu un dizainu, uz kura nebūs pamanāma katra švīka vai skramba. Interneta veikalā 220.lv pieejami dažādi izturīgi mēbeļu modeļi, kas izgatavoti no kokskaidu (MDP) un kokšķiedru (MDF) plātnēm, kas izceļas ar pievilcīgu izskatu un labu cenu.


Centrālais objekts – galds

Ikvienā mājoklī vajadzētu būt vienam galdam, pie kura visa ģimene var kopīgi apsēsties un baudīt maltīti, neatkarīgi, vai tās ir brokastis, pusdienas vai vakariņas. Interneta veikalā 220.lv pieejami daudzveidīgi ēdamgaldi ar krēsliem, kuru vidū arī Jūs noteikti atradīsiet sev piemērotu modeli. Noteikti neaizmirstiet padomāt arī par to, vai pie galda varēs ērti nolikt bērnu barošanas krēsliņu.