Noderīgi padomi

Pirkums, kas palīdzēs ietaupīt laiku – veļas žāvētājs

Liela izvēle veļas žāvētājiem
30 01 2019
zavetajs velai

Mūsdienās daudziem no mums ikdienā ir saspringts grafiks, tādēļ arvien biežāk mēs dodam priekšroku efektīviem un laiku ekonomējošiem lēmumiem. Viens no tiem ir veļas žāvētāji. Ja Jums līdz šim nav nācies saskarties ar šo ierīču iespējām, tad tagad tam ir īstais laiks!

Veļas žāvētāji: kāpēc tos vajadzētu iegādāties?

Laika ekonomija. Uzlikt veļas žāvētāju, pakarināt un savākt drēbes… Visi šie darbi aizņem diezgan daudz laika, bet, ja Jūs izmantosiet automātisko veļas žāvētāju, tad šo mājsaimniecības uzdevumu varēsiet paveikt daudz ātrāk. Viss, kas Jums būs jāizdara, jāieliek veļa žāvētājā, bet pēc tam Jūs gandrīz uzreiz varēsiet to vilkt mugurā! 

Iespēja izžāvēt apģērbu jebkurā laikā. Ja Jūs žāvējat apģērbu ar veļas žāvētāju ārā, tad jāseko līdzi laika apstākļiem, bet, ja tam paredzēta konkrēta vieta istabā, tad Jums ir jānovērtē, vai veļa paspēs izžūt laikus. Izmantojot elektrisko žāvētāju, viss ir daudz vienkāršāk – Jūs to droši varat ieslēgt pat tad, kad sauss apģērbs Jums būs nepieciešams pēc dažām stundām.

Kārtība mājās. Visās istabās izkarināta veļa noteikti nepiešķir interjeram eleganci, bet tās veidotais mitrums rada ne pārāk patīkamu atmosfēru. Tāpēc, ja Jums nav atsevišķas telpas veļas žāvēšanai, tad elektriskais žāvētājs palīdzēs saglabāt mājīgus apstākļus!

Vieglāka gludināšana. Ja Jūs žāvēsiet apģērbu žāvētājā, tad varēsiet to daudz vieglāk izgludināt. Šīs ierīces ir veidotas tā, lai samazinātu kroku daudzumu. Turklāt ir nopērkams arī žāvētājs ar gludināšanas funkciju. Ja Jūs iegādāsieties to, tad vēl vairāk atvieglosiet savu ikdienu.  

Saglabājas apģērba kvalitāte. Veļas žāvētāji atšķirībā no tiešiem saules stariem neļauj apģērbu košajām krāsām izbalēt. Izmantojot šo ierīci, Jūs varēsiet izvairīties no āra smaržām, kas ne vienmēr ir patīkamas, kā arī viegli likvidēt pūkas, kas pielīp no citiem apģērbiem.

Žāvētājs vai veļas mašīna ar žāvētāju?

Izlemjot iegādāties šo ierīci, Jums būs arī jāizlemj, vai Jums mājās būs veļas mašīna ar žāvēšanas funkciju, vai Jūs meklēsiet žāvētāju atsevišķi. Šajā gadījumā izvēlei jābūt atkarīgai no esošās vietas: ja Jums ir brīva vieta, tad nekļūdīsieties, ja izmantosiet to atsevišķai žāvēšanas iekārtai.

Tādi žāvētāji (ar tvaika, vieglas gludināšanas u.c. funkciju) parasti ir efektīvāki un piedāvā daudz vairāk noderīgu funkciju. Bet, ja telpa ir jāekonomē, tad Jūs nenožēlosiet, ja izvēlēsieties veļas mašīnu ar žāvēšanas iespēju. Arī tā Jūs varēsiet izvairīties no nepatīkamā darba.

Tiek uzskatīts, ka atsevišķa žāvētāja cena ir nedaudz augstāka, bet veikalos var redzēt arī pilnīgi citādas situācijas. Cena parasti ir atkarīga no žāvētāja funkcionalitātes, tāpēc vispirms ir jāņem vērā šis aspekts.

Veļas žāvētāju tipi

Elektriskie veļas žāvētāji savā starpā atšķiras ar žāvēšanas veidu, no kura ir atkarīgas noteiktas šo ierīču īpašības.

Kondensācijas. Šī tipa ierīcei nav nepieciešama ventilācijas sistēma, tāpēc to droši var novietot jebkurā vietā. Mitrums uzkrājas īpašā telpā, bet pēc tam atkarībā no konkrētā modeļa tas tiek novadīts uz kanalizāciju, vai pēc kāda laika tas Jums pašam ir jāizlej. Starp vispopulārākajiem modeļiem minami Samsung, Electrolux un AEG žāvētāji.


Ar siltumsūkni. Var teikt, ka šobrīd tie ir vienas no ekonomiskākajām un efektīvākajām ierīcēm tirgū. Neliels elektroenerģijas patēriņš, kā arī klusa darbība un uzmanīga veļas apstrāde ir tās galvenās priekšrocības. Vispopulārāko modeļu vidū pārsvarā ir Siemens, Miele un Bosch žāvētāji.


Ventilācijas. Šī tipa ierīces ir nedaudz lētākas, bet lielāka mitruma uzkrāšanās dēļ tās ieteicams izmantot tikai pēc pievienošanas ventilācijas atverei vai vismaz loga atvēršanas. Tieši tādēļ šī tipa ierīces sastopamas arvien retāk, tomēr pārdošanā joprojām ir Bosch un Indesit žāvētāji.

Žāvētāju dažādība ir diezgan liela, tāpēc atkarībā no personiskajām vajadzībām Jūs bez grūtībām varēsiet atrast sev apmierinošu variantu. Iepazīstieties ar internetveikala 220.lv sortimentu – šeit bieži notiek žāvētāju akcijas, tāpēc iepatikušos izstrādājumu varēsiet iegādāties ievērojami lētāk!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.