Noderīgi padomi

Samsung Galaxy 10 Note: ko mēs varam sagaidīt šoreiz?

Mobilo telefonu liela izvēle
23 07 2019
Samsung Galaxy Note 10 telefons

Šī gada pirmajā pusē, saglabājot vadošo lomu, Samsung tālruņu ražotāji nekavējas un oficiāli plāno pārsteigt tirgu ar jaunu šedevru, Samsung Galaxy 10 Note. Mēs piedāvājam uzzināt ko vairāk par galvenajām šī Samsung  viedtālruņa iezīmēm un specifikācijām!

Samsung Galaxy Note 10 dizains un displejs

Ražotāji plāno izlaist divus dažādus Samsung tālruņu izmērus. Pirmais 6,3 collu diagonāls modelis būs tikai Eiropas tirgum, bet nedaudz lielāks 6,75 collu diagonāls modelis tiks piegādāts visā pasaulē. Nopludinātie fotoattēli liecina, ka tālrunī nebūs pirkstu nospiedumu lasītāja (tas, ļoti iespējams, būs ekrānā), un var būt, ka mēs redzēsim modeli bez ligzdas telefona austiņām - tas joprojām ir ļoti aktuāls un plaši apspriests jautājums.

Tie, kuri jau ir iepazinušies ar Samsung Galaxy S10 tālruni, kas tika izlaists šogad, nebūs pārsteigti par jauno modeli. Paredzams, ka ekrāns būs izliekts, ar vēl lielāku platību, paredzams, ka būs izmantota “Super AMOLED” tehnoloģija ar augstu energoefektivitāti un zemu enerģijas patēriņu, kā arī iespaidīgāko QHD izšķirtspēju. Tā ir patiesība, ka priekšējās kameras izgriezums būs vēl mazāks, tāpēc jūs to praktiski nepamanīsiet. 

samsung galaxy note 10 обзор

Galaxy Note 10 viedtālruņa kamera

Lielākās diskusijas ir par to, vai jaunajam Samsung Galaxy Note 10 būs trīs vai četras aizmugurējās kameras - ir cilvēki, kuri domā, ka lielāka versija būs aprīkota ar Pro versiju. Tomēr dzīvē ir skaidrs, ka kameras būs novietotas vertikāli, lai atšķirtu Note telefona līniju.

Iespējams, ka galvenajai kamerai un telefoto objektīvam būs 12MP un platleņķa objektīvam būs 16MP izšķirtspēja. Tiek apgalvots, ka galvenajai kamerai būs arī trīs mainīgas diafragmas, padarot šo tālruni ļoti daudzpusīgu, fotografējot dažādos apgaismojuma apstākļos un dažādās redzamības jomās. Šim modelim arī būs citas papildu uzlabotas funkcijas, kas nodrošinās jūsu fotogrāfijām perfektu kvalitāti. 

Viedtālruņa Galaxy Note 10 akumulators un citas galvenās specifikācijas

Jaunais Samsung Galaxy Note 10 nodrošinās arī patīkamākus pārsteigumus, ko mēs pamanīsim katrā darbībā:

samsung galaxy note 10+

Akumulatora darbības laiks

Paredzams, ka jaunajam Samsung viedtālrunim būs aptuveni 4500 mAh uzlādējama baterija un ātrās uzlādes funkcija. Taisnība, ka šāda jauda ir paredzēta lielākai tālruņa versijai - mazākajam modeļa akumulatoram jābūt apmēram 4000mAh. 5G viedtālruņi ir ļoti optimistiski: tiem ir jābūt ar lielāku akumulatora jaudu, bet, kā tas būs patiesībā, mēs drīz varēsim pārliecināties. 

Uzlabota „S Pen“ pildspalva

Par šo detaļu baumas ir visneprecīzākās, bet neapšaubāmi, “S Pen” pildspalva noteikti būs jaunajā Galaxy Note 10 modelī, un ražotāji centīsies to padarīt vēl iespaidīgāku. Ir loģiski, ka izstrādātāji saglabās Bluetooth tehnoloģiju, kas bija uzstādīta jau iepriekšējā versijā, bet entuziasti cer, ka sekos vēl vairāk pārsteigumu.

Tālruņa iekšējās komponentes

Šobrīd lielākā daļa informācijas ir pieejama par šādām Galaxy Note 10 komponentēm:

  • Procesors. Lai gan daudzi vēlētos redzēt “Qualcomm Snapdragon 855” procesoru, šajos tālruņos, visticamākbūs “Exynos 9820” procesors. Tomēr tā nav slikta ziņa - saskaņā ar daudziem testiem šis procesors arī ir pietiekami spēcīgs.
  • RAM atmiņa. Tiek uzskatīts, ka šiem viedtālruņiem ir vismaz 8GB RAM - daži avoti vairāk sliecas apgalvot, ka tie būs 12GB.
  • Programmatūra. Nav daudz informācijas par pašām programmām, bet ir labi zināms, ka Samsung Galaxy Note 10 būs “Android 9 Pie” operētājsistēma, kas ir kopīga iezīme visām šī uzņēmuma ierīcēm. Tas arī nozīmē, ka šo tālruņu īpašniekiem būs ļoti ērta piekļuve “Windows 10” ierīcēm ar daudzām noderīgām funkcijām, kas vēl vairāk paplašinās šo viedtālruņu iespējas.

Noslēpumainā “Da Vinči” šifrēšana

Pēc rūpīgas sekošanas visām jaunākajām ziņām par šo tālruni, vajadzētu pamanīt, ka to bieži kodē jeb dēvē par noslēpumaino Da Vinči, kas sniedz ieskatus par turpmākajiem atjauninājumiem. Tā kā Leonards da Vinči bija pazīstams kā slavens mākslinieks, šis kodējums parasti tiek saistīts ar “S Pen” pildspalvas uzlabojumiem, kas padarīs šo jaunu viedtālruņa modeli par īstu mākslinieku. Tomēr daudzi domā, ka šis kodētais vārds varētu tikt attiecināts uz mākslinieka daudzpusību - tas nozīmē, ka jaunajam Galaxy 10 Note jābūt ļoti daudzpusīgam.

Daudziem ir ļoti aktuāla arī Samsung Galaxy Note 10 cena - lai gan vēl nav iespējams nosaukt precīzu ciparu, ir sagaidāms, ka šis viedtālrunis maksās apmēram tikpat, cik citi nesen izlaistie vadošā uzņēmuma flagmaņi. Ne visi atjauninājumi tiek atklāti, bet nav šaubu, ka šis modelis nekavējoties nonāks top sarakstos, un joprojām neatliek nekas cits, kā gaidīt jaunākās ziņas un ceru, ka patiesās viedtālruņa specifikācijas Jūs patiešām pārsteigs!

Labākie Samsung mobilie tālruņi par super cenām:


Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?