Noderīgi padomi

Izvēlne

Saulesbrilles: 2024. gada modes tendences

Plaša sieviešu saulesbriļļu izvēle
19 02 2024
sieviete un virietis modernas saulesbrilles

Viens no svarīgākajiem siltās sezonas modes akcentiem ir saulesbrilles. Vai ir saulains vai mākoņains laiks, šis aksesuārs vienmēr darbojas, ja vēlaties uzsvērt savu personību un unikalitāti. Vēl jo vairāk, ar pareizi piemeklētām saulesbrillēm Jūs varat atrādīt apkārtējiem savu noskaņojumu, ieviest tēlā koķetumu, romantiskumu, noslēpumainību vai, gluži pretēji, translēt pašpārliecinātību un mērķtiecību. Galvenais darīt to gaumīgi un ar stilu. Lasiet, kādas saulesbrilles būs modes tendenču augšgalā 2024. gadā un izvēlieties sev tīkamākos variantus! Uzreiz varam iepriecināt – 2024. gada mode ir formu, krāsu un izmēru daudzveidības festivāls.

Apaļās saulesbrilles

Stilīgas apaļās saulesbrilles šajā sezonā ir karstākā tendence, kura atrodamas ikviena pazīstama modes nama jaunajā kolekcijā. Aktualitāti tās ieguva vēl iepriekšējā gadā kā Harija Potera stila brilles redzei. Un tagad dizaineri piedāvā šo formu saulesbrillēm. Nelielas apaļās saulesbrilles plānā metāla ietvarā būs gaumīga un universāla izvēle jaunajai sezonai, kas piestāvēs pat lietišķajam stilam. Bet, ja gribat izcelties, kombinējiet apaļo formu ar citām šīs sezonas tendencēm – oversize izmēru, spoguļlēcām vai gradienta lēcām, baltu vai krāsainu plastmasas rāmīti! Apaļās saulesbrilles piestāv gandrīz ikvienai sejas formas, izņemot apaļo, kuras īpašniekiem labāk izvēlēties nākamo aktualitāti no mūsu saraksta.

sieviete ar apalam saulesbrillem ar metala ramjiemstiligs virietis ar stiligam saulesbrillem


Šauras garenās brilles

Šis ir viens no izsmalcinātākiem un oriģinālākiem variantiem, kā 2024. gadā pasargāt savas acis no saules. Saulesbrilles kā šaurs garš taisnstūris ideāli harmonizē ovālas un apaļas sejas vaibstus, izceļ vaigu kaulus un zoda līniju. Modē ir arī šauras ovālas, lāsveida un kaķacs saulesbrilles ar piepaceltiem ārējiem stūriem. Visefektīgāk šādi modeļi izskatās ar puscaurspīdīgam vai krāsainām lēcām un plānu metāla ietvaru. Taču, lai kādu variantu Jūs izvēlētos, šauras un garenas saulesbrilles translēs, ka Jūs sekojat modes tendencēm un zināt savu vērtību! Vien nepārspīlējiet ar dekoriem. 2024. gadā modē ir lakoniskums – kristāli nav aktuāli.


Sporta iedvesmotais stils

Sportiskais stils uzvirmojis ar jaunu spēku pandēmijas laikā un, kā izrādījās, bija uz palikšanu. Modernas aktīvā dzīvesveida iedvesmotās saulesbrilles ir kaut kas pa vidu starp vīzieriem, kas bija tik izplatīti vēl pirms pāris gadiem, un snovbordistu sniega brillēm. Taisns augšējais rāmis, pusaplis apakšā, oversize izmērs un monokulāra (viengabalaina) lēca – ar šādām brillēm Jūs atstāsiet kosmopolītiska un dinamiska cilvēka iespaidu un tās lieliski papildinās brīvā laika apģērbu. Bet, ja izvēlēsieties sporta saulesbrilles plānā metāla rāmīti, droši varēsiet kombinēt arī ar smart casual stilu un nēsāt ikdienā uz darbu.

virietis ar sporta stila brillemmeitene ar sporta stila brillem


Spoguļlēcas un gradients

Vasarai piestāv spilgtas krāsas un intriģējoši atspulgi! Spoguļlēcas, kas bija populāras 2000. gadu sākumā, atgriezušās līdz ar tā laika apģērbu modi – atkailinātiem vēderiem un kļošenēm. Brilles ar spoguļlēcām būs vasaras modernāko aksesuāru favorīts, kas atdzīvinās pat bāzes garderobi un padarīs tēlu jauneklīgu, dinamisku un uzmanību saistošu. Ietvars šādām saulesbrillēm var būt kā plastmasas, tā metālisks. Sevišķi stilīga un drosmīga ir spoguļlēcu kombinācija ar oriģinālu ģeometrisku formu un oversize izmēru. Tās var būt mūžīgi aktuālās kaķacs vai aviatoru brilles, kuras iemirdzēsies svaigās noskaņās, ja tām būs spoguļlēcas. Vai arī estētisks un reizē praktisks variants - polarizētas saulesbrilles ar stilīgu spoguļvirsmu un papildus aizsardzību acīm, jo brilles ievērojami mazina saules atspulgus. Tādas, piemēram, ir Polaroid saulesbrilles.


Arī krāsainās lēcas būs aktuālas 2024. gadā, jo sevišķi puscaurspīdīgās lēcas ar toņu pāreju no tumšā uz gaišo jeb tā saucamais gradients.


Ekstravaganti sešstūri – tagad elegantāki

Saulesbrilles-sešstūri pirmo reizi tika atrādīti pirms vairākiem gadiem un uzreiz iekrita sirdī visiem, kas nebaidās demonstrēt svaigus un oriģinālus tēlus. Šosezon dizaineri ir mazinājuši stūru asumu, no kā brilles vinnēja – tās kļuva elegantākas, bet nezaudēja ekstravagantās notis. Oversize modelis vai šaurais, spilgtā ietvarā vai plānā metāliskā – jebkurš no šiem variantiem ir aktuāls. Neraugoties uz oriģinālu formu, ja saulesbrillēm-sešstūriem ir lakonisks monohroms ietvars, tās iederas gan lietišķajā, gan brīvajā stilā, padarot tēlu aktuālu. Vislabāk tās izskatīsies apaļas un ovālas sejas īpašniekiem, piedodot izskatam vajadzīgo pikantumu un harizmu.


Briļļu ietvari ar bruņurupuča čaulas rakstu

Šī tendence pārceļojusi jaunajā sezonā no iepriekšējā gada saulesbriļļu TOPa. Nav brīnums, ka to iecienījuši daudzi. No visām saulesbriļļu apdrukām, tieši bruņurupuča čaulas raksts ar brūniem un dzintara krāsas toņiem pieskaņojas dažādiem apģērba stiliem. Šīs brilles ir ilgtermiņa ieguldījums, lai padarītu savus ikdienas un darba tēlus elegantākus un atrādītu savu lielisko modes izjūtu un cieņu pret mūžīgo klasiku. Vismodernākajā izpildījumā bruņurupuča čaulas raksta saulesbrilles šosezon ir ar puscaurspīdīgam gradienta lēcām, taisnu ietvara augšdaļu, sešstūra formu, oversize vai, gluži pretēji, šauras un garenas. Tādas ir daudzas Guess, Carolina Herrera, DKNY, Prada saulesbrilles.

stiligas brilles


Klasika aktuālā dizainā un krāsās

Ir vairāki saulesbriļļu modeļi, kas nekad neiziet no modes, tikai no sezonas sezonā nedaudz pamaina krāsu gammu un detaļas. Ja Jums patīk racionāli risinājumi itin visā, Jums noteikti jābūt kaut vienam tādam universālam un ilgtermiņā lietojamam saulesbriļļu modelim. Jāpiebilst, ka tie nebūt nav tikai konservatīvie varianti lietišķajam stilam. 2024. gadā joprojām būs aktuāli sekojoši modeļi:

  • Taisnstūra formas saulesbrilles. Tās piestāv jebkādai sejas formai, izņemot taisnstūrveida, bet arī šajā gadījumā var piemeklēt modeli ar noapaļotiem stūriem. Jaunajā sezonā taisnstūra formas brilles var būt kā monohromas, tā arī ar ietvara un lēcu kontrastu. Ja vēlaties savā īpašumā modernāko variantu, izvēlieties oversize modeli, jo hipertrofētie izmēri pārceļojuši no apģērbiem uz aksesuāriem. Tādas brilles uzsvērs Jūsu pašpārliecinātību un nokalpos vairākas sezonas, piemēram, kvalitatīvas Guess saulesbrilles.

sieviete ar taisnsturveida saulesbrillem virietis ar taisnsturveida saulesbrillem


Modernākās kaķacs (cat-eye) saulesbrilles sievietēm šogad ir ar masīvu augšējo ietvaru, bruņurupuča čaulas apdruku, metāliskiem papildinājumiem vai izteikti šauru formu, lai iedzīvotos koķetīgās lapsiņas tēlā.

sieviete un vierietis ar modernam saulebrillem


Wayfarer brilles ir izcils unisex modelis, kura forma ir vienmēr ir aktuāla un neprasa pārmaiņas. Šosezon dizaineri ir paspēlējušies ar Wayfarer krāsām, piedāvājot mums no neona toņiem līdz pasteļiem, lai katrs varētu pieskaņot šo aksesuāru savam noskaņojumam. Ja nevēlaties izskatīties pārāk ekstravaganti, izvēlieties baltu rāmi, kas iederēsies pat formālā tēlā, bet tajā pašā laikā neatstās Jūs nepamanītu.


Arī nemirstīgās Clubmaster un aviatora stila saulesbrilles bieži pazibēja modes namu jaunajā kolekcijā. Aktuālākie ir modeļi ar gradienta un spoguļlēcām, krāsainām puscaurspīdīgām lēcām, spilgtas krāsas ietvariem un apdruku.