Noderīgi padomi

Sejas masāžas rullīši - kādus rezultātus var sasniegt ar tiem?

Plaša izvēle sejas masažieriem
24 05 2021
sieviete mase seju ar kvarca masazieri

Mums katram jārūpējas par savu ķermeni - tā ir mīlestības izpausme pašiem pret sevi. Bet dažreiz mēs pārāk daudz steidzamies vai pievēršamies ikdienas rutīnai, un koncentrēties sev neatliek laika. Ja Jūs nevarat veltīt daudz laika ķermeņa kopšanai, izvēlieties efektīvus rīkus, kas būs ne tikai noderīgi, bet arī patīkami. Viena no tām ir masāža.

sieviete mase sejas adu ar masazieri

Masāža aktivizē asinsriti, izvada toksīnus, izlīdzina ādu, atjauno tās atjaunošanās procesus, aktivizē limfātisko sistēmu. Tāpēc, nav jāgaida, kamēr nogurušas acis un bāla sejas āda ziņos par nogurumu, parūpēties par savu ādu pastāvīgi. Ja vēlaties izmēģināt sejas masāžu mājās, izvēlieties un iegādājieties sejas masažieri.

Minerālakmeņu masāžas rullīši

Populārākie sejas masāžas rullīšii ir izgatavoti no dabiski sastopamiem akmeņiem - nefrīta vai rožkvarca. Šie masāžas rullīši pēc izskata ir vienādi, bet atšķiras pēc akmeņu enerģētiskajām īpašībām un to iedarbības.

Minerālakmeņiem ir enerģētiskā vērtība. Daži stimulē, citi nomierina, ietekmē mūsu personību, dod pārliecību par sevi, veicina labsajūtu, mazina dusmas un negatīvās emocijas. Tāpēc pirms noteikta sejas masāžas rullīša izvēles ir vērts apskatīt akmeņus un to īpašības.

Rožu kvarcam piemīt nomierinošas un relaksējošas īpašības. Palīdz atbrīvoties no negatīvām emocijām, negatīvām domām, uzturēt iekšēju mieru. Rozā kvarca sejas masāžas rullītis palīdzēs nostiprināt ādu un mazināt sejas grumbas. Šo akmeni sauc arī par mīlestības vai sirds akmeni.

sejas masazieris ar roza kvarcu


Nefrīts dod pārliecību par sevi, iekšēju spēku un izturību. Tas ir enerģētiski ļoti spēcīgs akmens. Nefrīta akmens palīdz mazināt sejas pietūkumu, pietūkumu zem acīm, aktivizē asinsriti. Šo akmeni sauc arī par jaunības vai dzīves akmeni, tādēļ, ja vēlaties pēc iespējas ilgāk baudīt gaišu un gludu ādu, izvēlieties nefrīta akmens sejas masāžu.

sejas masazieris ar nefritu


Ja seja tiek rūpīgi kopta, eļļu vai serumu ir grūti absorbēt un to nav ērti sadalīt. Tāpēc apvienojiet šo līdzekļu lietošanu ar sejas masāžu. Sejas masāžas rullītis produktu vienmērīgi sadalīs, serums labāk un dziļāk iesūksies ādā, tāpēc rezultāts būs labāks.

Sejas masāžas rullīti vislabāk izmantot katru dienu. Ja no rīta Jūs īpaši nomoka sejas pietūkums, tumši spilventiņi, pietūkušas acis - turiet masāžas rullīti ledusskapī. Patīkams vēsums ne tikai atdzīvinās ādu, bet arī palīdzēs mazināt pietūkumu. Veicot masāžu vakarā, Jūs varat pasildīt masāžas rullīti. No akmens izstarotais siltums vēl labāk atslābinās sejas muskuļus, nomierinās tos pēc garas un smagas dienas. Masāžai atvēliet apmēram 10-15 minūtes. Jūs varat arī apvienot masāžas - veltiet tām dažas minūtes no rīta un vakarā. Rīta masāža dos enerģiju, pamodinās, sagatavos dienai. Tikmēr vakara - nomierināsies, mazinās stresu un spriedzi, palīdzēs labāk aizmigt.

Masāžu nevar veikt pavirši. Katrai kustībai jābūt precīzai un pabeigtai līdz galam. Pavelciet sejas masāžas rullīti vienā virzienā. Piemēram, no deguna horizontālā līnijā līdz auss centram. Ja Jūs masējat pieri, masāžas rullītim vajadzētu virzīties taisnā līnijā līdz deniņiem un pēc tam līdz ausij.

Palutiniet visu sejas, kakla, dekoltē zonu ar sejas masāžas rullīti. Pievērsiet īpašu uzmanību vietām ap acīm un lūpām.

Pēc lietošanas sejas masāžas rullīti nomazgājiet un noteikti nosusiniet, lai metāla detaļas nerūsētu. Uz masiera nelietojiet nekādus ķīmiskus mazgāšanas vai abrazīvus līdzekļus, jo tie sabojās akmeni.

Turklāt, pērkot masāžas rullīti, izvēlieties uzticamu pārdevēju, lai pārliecinātos, ka pērkat īstu akmeni, nevis viltotu, kas būs izgatavots no plastmasas vai viltus akmens, kas būs vienkārši nokrāsots. Starp citu, nefrīta masāžas rullīti var izgatavot no lētāka akmens - serpentīna. Šis akmens arī ir dabīgs un līdzīgs nefrītam, bet enerģijas ziņā ir mazāk vērtīgs un daudz lētāks .

Adatu masāžas rullīši

Mikronadatas terapijas laikā masāžas rullītis veic augšējā ādas slānī nelielas neredzamas punkcijas, kas aktivizē kolagēna un elastīna ražošanu. Šī procedūra palīdz izlīdzināt mazas rētas, grumbas, izlīdzina ādu.

Adatu masāžas rullīši ir piemēroti lietošanai problemātiskajās vietās visā ķermenī. Regulāra lietošana palīdzēs atbrīvoties no strijām, nenozīmīgām rētām, virspusējām grumbām.

adatu rullis sejai

Atkarībā no ražotāja, adatu garumu var noregulēt, kopā var samontēt vairākas dažāda izmēra galvas dažādām sejas un ķermeņa zonām.


Citi masāžas rullīši

Ja Jūs nevēlaties masāžas rullīti ar enerģijas akmeni, un jau tikai vārds adatas ir biedējošs, izmēģiniet cita veida masažierus.

Jūs varat izvēlēties starp vibrējošiem masāžas rullīšiem vai masažieriem ar rotējošām bumbiņām. Šādi masažieri atslābina muskuļus, nomierina un savelk sejas un ķermeņa ādu.

vibromasazieris sejai

Pirms jebkura masažiera izmantošanas vispirms veiciet pārbaudi. Tas ir īpaši ieteicams, ja āda ir jutīga. Masējiet nelielu ādas laukumu un 24 stundu laikā novērtējiet ādas reakcijas. Ja pamanāt paaugstinātu ādas jutīgumu, izsitumus vai citas blakusparādības, konsultējieties ar ādas speciālistu turpmākai lietošanai.


Tomēr atcerieties, ka jebkurš rīks un tā lietošana nav brīnumdaris. Arī sejas masāžas rullīši nedarīs brīnumus. Rezultāts ir atkarīgs no Jūsu ādas stāvokļa, vecuma, ģenētikas, lietošanas regularitātes. Un labākais risinājums būtu pirms sejas masažiera izmantošanas apmeklēt profesionālu kosmetologu, kurš novērtēs Jūsu ādas stāvokli, konsultēs un ieteiks, kuru rīku vislabāk izvēlēties.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?