Noderīgi padomi

Stilīgas ziemas jakas sievietēm

Plaša sieviešu virsjaku izvēle
16 11 2021
sieviete ara ziemas apgrba ar kafijas kruzi

Laikam atdziestot nākas padomāt par papildu virsdrēbju kārtu - reti kad izejam no mājas bez sieviešu jakas. Aukstā sezona ilgst pietiekami ilgi, tāpēc mums parasti ir nepieciešami pat vairāki šādi apģērbi, kurus varam pielāgot katram gadījumam un situācijai. Ja šogad meklējat kaut ko, kas papildinātu Jūsu garderobi, iesakām noskaidrot, kuras sieviešu jakas šogad būs vismodernākās ziemā.
 

Dūnu jakas

Var teikt, ka dūnu jakas šajā sezonā būs vienas no sieviešu iecienītākajām - šāds apģērbs var būt ļoti elegants, taču tajā pašā laikā tas arī izstaro sportisku auru. Jūs nekļūdīsieties, izvēloties kādu no to dažādajiem garumiem, krāsām vai stiliem: varat būt spilgti, izvēlēties melnus toņus, iegādāties jaku zem ceļgaliem vai meklēt kaut ko īsāku. Šogad modē būs visdažādākie šādu jaku modeļi, tāpēc praktiski nav iespējams izvēlēties nepareizi. 

sieviesu ziemas dunu jaka


Ādas jakas

Šo apģērbu ļoti bieži varam redzēt starp populārākajiem, tāpēc nav pārsteidzoši, ka ādas jakas tiek pieminētas arī, runājot par modernām ziemas jakām sievietēm. Tiesa, mums tās parasti patīk valkāt siltākos gadalaikos, taču noteikti var atrast siltākus modeļus, kuriem varat pielāgoties arī ziemā. Ja Jums patīk asāks tēls, ir vērts, lai Jūsu skapī būtu vismaz viens šāds apģērba gabals. 

sieviete svaiga gaisa ziemas adas jaka


Rūtainas jakas

Šaha laukumiņu rakstā veidotās jakas asociējas ar siltumu un mājīgumu, tāpēc šis dizains ir īpaši populārs aukstajā sezonā. Bieži vien tas ir piemērots ne tikai siltākām jakām, bet arī mēteļiem. Ja meklējat, kādas citas garderobes detaļas atbilstoši šim stilam, apskatiet, kādas ir šī gada populārākās rudens-ziemas modes tendences sievietēm. 

sieviete rutaina ziemas jaka

Stepētas jakas

Ja nevēlaties papildu krāsas, varat mainīt modeļus un šuvju rakstus - šādas siltas ziemas jakas sievietēm būs patiešām modē. Šādi apģērbi ir stilīgi, viegli kombinējami un silti, tāpēc stepētas jakas parasti ir ieteicamas, kad plānojat iegādāties tikai vienu jaunu ziemai piemērotu virsdrēbju kārtu. Varat to viegli pieskaņot jebkurai garderobes detaļai.

sieviesu stepeta ziemas jaka