Noderīgi padomi

Stiprinājumi kalnu slēpēm

Slēpes, slēpju nūjas, zābaki un stiprinājum
06 02 2019
slepes

Esat iegādājies jaunas slēpes un vēlaties piemeklēt atbilstošus stiprinājumus, kas atbilst Jūsu vajadzībām? Vai Jums ir grūtības mēģināt saprast atšķirību starp dažādiem modeļiem? Kādi rādītāji un iekārtas atrodas kalnu slēpju stiprinājumos?
Sniegsim dažus padomus un atbildes, kas palīdzēs izlemt un izvēlēties Jums piemēroto modeli. Bet paturiet prātā, ka slēpju stiprinājumi tiek izgatavoti tā, lai samazinātu ievainojumu risku, un vienlaikus sniegtu nepieciešamo atbalstu maksimālai baudai slēpojot. Precīza slēpju stiprinājumu izvēle jāveic profesionālim. Pērkot slēpes, pārdevējs tās mēra, izmantojot ar mehānismu balstītu griezes momentu, kas iegūts no stiprinājumiem, kas uzstādīti uz Jūsu apaviem.

  

IZVĒLIETIES PIEMĒROTU MODELI ATBILSTOŠU JŪSU SLĒPĒM UN PRASMĒM

Lielākā daļa slēpju tagad tiek pārdotas ar tām piemeklētiem stiprinājumiem. Trases slēpēm un kalnu slēpēm ir tām pielāgotas atbilstošas montāžas sistēmas tikai vienam slēpju tipam. Papildu konstrukcijas dizainam, krāsai un saskaņošanai, komplektā piedāvātie slēpju stiprinājumi ir īpaši paredzēti tām slēpēm un prasmēm, kurām tās būtu jāizmanto: tāpēc uzticieties ražotājam un pārdevējam, kad viņi iesaka Jums iegādāties pilnu komplektu.

Visos gadījumos atbilstošo stiprinājumu klāsts nodrošinās darbības brīvību. Ja izvēlējāties stiprinājumus pats, pārliecinieties, ka bremžu platums atbilst slēpju platumam.

“PIVOT” - tas ir leģendārs produkts un īsts etalons profesionāliem slēpotājiem, kas nodarbojas ar brīvo slēpošanu, kā arī visiem citiem, kas vēlas slēpot ar uzticamiem slēpošanas stiprinājumiem.

„SPX12“ tika izgatavoti sadarbībā ar sportistiem Pasaules kausa laikā. Tāpēc SPX piedāvājuma klāsts ļauj izvēlēties augsta līmeņa precizitāti, efektivitāti un drošību - gan uz trases, gan ārpus tās.

„NX12“ ideāli piemērots visiem slēpotājiem, kas meklē drošus, vieglus un viegli lietojamus stiprinājumus.

„XPress“ ir par 700 g vieglāki par parastajiem stiprinājumiem. To ietekme uz vidi ir arī zemāka par 35% salīdzinājumā ar tradicionālo stiprinājumu kalpošanas laiku, tāpēc šie ISPO stiprinājumi saņēma “Eco-Responsibility” balvu.

„Look“ piedāvā plašu klāstu slēpju stiprinājumiem, kas īpaši paredzēti bērniem, nodrošinot ilgtermiņa drošību un vieglumu. "TEAM & KID X" ir apvienota ar bērnu apaviem (C tips) un pieaugušajiem (A tips).

UZSTĀDIET JŪSU STIPRINĀJUMU PIRMATNĒJĀS UZSTĀDĪŠANAS VĒRTĪBU

Pirms stiprinājumu iegādes ir svarīgi izmērīt to uzstādīšanas vērtību. Lai, atkarībā no Jūsu auguma parametriem un prasmēm, izvēlētos modeli, kas nodrošinās Jums maksimālu drošību un prieku. Lai iestatītu šo vērtību, Jums jāzina:

  1. Savs svars/izmērs
  2. Jūsu slēpju zābaku garumu
  3. Jūsu slēpošanas prasmju līmenis
  4. Jūsu vecums, fiziskā sagatavotība un sporta prasmes

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.