Noderīgi padomi

Top 5 labākās planšetes e-grāmatu cienītājiem

Plaša izvēle Apple planšetdatoriem
13 01 2020
plansetdators lai lasitu elektroniskas gramatas

Interesanti, vai kāds vēl atceras laikus, kad parādījās pirmās elektroniskās piezīmju grāmatiņas? Un pirmie elektronisko grāmatu lasītāji? Toreiz šie jaunievedumi likās ļoti īpaši un sākotnēji tikai retais varēja palepoties ar kādu no šīm ierīcēm. Šodien tehnoloģiju progress mums dāvājis planšetes, kas sevī ietver gan piezīmju grāmatiņas funkcijas, gan grāmatu lasīšanu, gan arī daudzas citas interesantas un noderīgas aplikācijas. Un ir taču tik ērti iegādāties vienu ierīci, kas apvieno visas vajadzīgās funkcijas vienuviet, tai skaitā grāmatu lasīšanu, nevis iegādāties vairākas atsevišķas ierīces, kur katra veic tikai vienu funkciju. Protams, grāmatas var lasīt arī savā datorā, tomēr planšetdators lietošanā ir ērtāks un to vieglāk paņemt līdzi jebkur. Tāpēc šoreiz piedāvājam apskatu ar Top 5 labākajām planšetēm e-grāmatu cienītājiem.

Apple iPad planšetdatori

Apple uzņēmums jau no iPad iznākšanas brīža, kā vienu no svarīgākajām tā funkcijām uzsvērusi tieši ērto grāmatu lasīšanu. Saistībā ar iPad viņi radīja arī savu aplikāciju iBookstore, kur jebkurš lietotājs var iegādāties elektroniskos tekstus un lasīt savas iemīļotās grāmatas. Apple piedāvā dažādus planšetdatoru modeļus, kur katrs var izvēlēties sev tīkamāko, zinot, ka grāmatu lasīšana elektroniskā formātā nesagādās nekādas raizes, piemēram iPad Pro vai iPad Air.


Samsung planšetdatori

Samsung planšetdatori arī kļuvuši populāri pateicoties savai kvalitātei, lietošanas ērtumam un plašajam funkciju klāstam, tai skaitā tie piedāvā aplikācijas tieši elektronisko grāmatu lasīšanai, tā iepriecinot ikvienu grāmatu cienītājam. Piemēram, Samsung Galaxy Tab piedāvā pat 32 GB atmiņu, lai ikviens savu iemīļoto lasāmvielu varētu droši saglabāt ierīcē un paņemt līdzi. Turklāt Samsung planšetes darbojas ar Android operētājsistēmu, kas arī piedāvā aplikācijas e-grāmatu iegādei.


Huawei planšetdatori

Huawei MediaPad T3 ir viens no tiem planšetdatoriem, kas piemērots tieši e-grāmatu cienītājiem, jo izceļas ne tikai ar patīkamu un elegantu dizainu, bet arī spilgtu attēlu, kas nodrošinās vispatīkamāko lasīšanas baudījumu. Turklāt šis planšetdators nodrošinās vislabāko attēla kvalitāti gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā, jo tam ir speciāls samazināta spilgtuma apgaismojums un acu saudzēšanas režīms, kas samazina slodzi acīm. Ļoti cītīgiem lasītājiem, kuri grāmatas burtiski “apēd”, šī būs brīnišķīga iespēja pasaudzēt savu redzi.


Lenovo planšetdatori

Arī Lenovo uzņēmums nesnauž un tirgū piedāvā vairākus planšetdatoru modeļus, kas nodrošina labu elektronisko grāmatu lasīšanas pieredzi. Gan Lenovo Tab M10, gan Lenovo Tab E8 TB-8304F1 piedāvā augstu izšķirtspēju, parocīgu displeja izmēru, kas nodrošinās labu grāmatu vai žurnālu lasīšanu. Lenovo planšetdatori darbojas Android operētājsistēmā, tāpēc grāmatas iespējams lejupielādēt arī Google Play veikalā.