Noderīgi padomi

TOP 5 visu laiku populārākās Play Station 4 spēles

Plaša izvēle spēļu konsolēm
22 10 2019
divas vadibas pultis playstation

Kas attiecas uz izklaidi, stabilu vietu topa augšgalā ieņem dažādas spēles – arvien vairāk dažādu vecumu cilvēki aizraujas ar datorspēlēm un izklaidi, ko piedāvā spēļu konsoles.  

Viena no populārākajām spēļu konsolēm ir Play Station 4. Tā izceļas ar daudzveidīgu spēļu klāstu – izvēlei gan piedzīvojumu spēles, gan sporta un cīņas spēles, kas nodrošina aizraujošu izklaidi ikvienai gaumei. 

Izvēlēties sev tīkamu spēli var nebūt nemaz tik vienkāršs uzdevums, jo piedāvājums ir plašs. Lai atrastu to, kas patiks un aizraus, jāņem vērā gan spēlētāja vecums, gan intereses. 

Noteikti vērts iepazīties arī ar citu spēlētāju atsauksmēm un ieteikumiem. Visvairāk spēlēto spēļu sarakstā ir gan jau par klasiku kļuvušās spēles, gan arī pavisam jaunas spēļu versijas, ko iecienījuši spēlētāji visā pasaulē. 

Ja meklējat ierosmi savai jaunajai izklaidei, vērts uzzināt, kuras ir populārākās Play Station 4 spēles

Uncharted 4: The Thief’s End 

Piedzīvojumu spēle, kas izstrādāta tikai Play Station 4.  Šī ir labi zināmās spēles Uncharted 4 daļa, izlaista 2016. gadā. 

Spēles galvenais varonis ir laimes mednieks Nathan Drake, kas ilgāku laiku pēc beidzamā piedzīvojuma ir atgriezies zagļu pasaulē. 

Spēle piedāvā visas kvalitātes, ko vien kārtīgs spēļu fans var novērtēt – aizraujošu scenāriju, precīzi izstrādātu spēles vidi, izcilu spēles kvalitāti.  Spēle saņēmusi vairākas balvas, atzīta par šīs sērijas labāko spēli. Uncharted 4 ir vislabāk pārdotā Play Station 4 spēle. 

Ieteicama spēlētājiem no 16 gadu vecuma. 

The Last of Us 

Piedzīvojumu spēle ar izdzīvošanas un šausmu spēles elementiem. Spēle tiek spēlēta no trešās personas skatupunkta, spēlētāji izmanto ieročus un maskēšanos, lai aizstāvētos pret zombijiem līdzīgiem radījumiem un naidīgi noskaņotiem cilvēkiem, kuri ir inficēti. Spēlētājs kontrolē Džoelu, kurš tiek nolīgts, lai no karantīnas zonas atbrīvotu meiteni vārdā Ellija. Šis uzdevums pārvēršas saspringtā ceļojumā pa ASV. 

Spēle ieguvusi vairākas balvas un nodrošina lielisku spēlēšanas pieredzi ikvienam, kuru aizrauj saspringtas izdzīvošanas spēles, kuras ietver arī lojalitātes un mīlestības tēmas. 

Horizon Zero Dawn 

Spēles galvenā varone ir Aloy. Viņa dzīvo pasaulē, kuru pārņēmuši roboti. Līdz šim viņa ir bijusi pasargāta, taču tagad ir apņēmusies atklāt kādu noslēpumu. 

Aizraujošs stāsts  un lieliska grafika padara šo spēli par vienu no pasaules TOP spēlēm. Tā ir ieguvusi vairākas balvas un  ir viena no visvairāk pārdotākajām spēlēm – līdz 2019. gada februārim bija pārdoti vairāk nekā 10 miljoni šīs spēles eksemplāru. 

Spider - Man 

Piedzīvojumu spēle. Tās sižeta pamatā ir Marvel Comics supervaronis Spider-Man. Tas ir pavisam jauns stāsts par Zirnekļcilvēku. Spēle tiek pasniegta no trešās personas perspektīvas, galveno uzmanību pievēršot Zirnekļcilvēka pārvietošanās un cīņas spējām. Papildus galvenajam stāstam un ar to saistītajiem uzdevumiem spēlētājs var veikt arī citas misijas. 

Spēle izdota 2018. gadā, bet jau iemantojusi spēlētāju atzinību – tā kļuvusi par vienu no visu laiku vairāk pārdotākajām Play Station 4 spēlēm.

God of War

Piedzīvojumu spēle. Tai ir vairākas sērijas. Pirmā no tām iznāca 2005. gadā, beidzamā – 2018. gada pavasarī. Pirmās šīs spēles daļas balstītas Grieķu mitoloģijā, savukārt beidzamā jūtami Norvēģu mitoloģijas elementi. 

Spēle guvusi plašu atzinību par stāstījumu, dizaina un mākslinieciskajiem risinājumiem, mūziku, grafiku. Viena no visvairāk pārdotākajām Play Station 4 spēlēm. 

Spēļu konsoles un labākās spēles aizraujošai izklaidei plašā izvēlē atradīsiet pie mums – 220.lv. Iepazīstieties ar spēļu aprakstiem un sižetiem, izvēlieties sev tīkamo spēļu konsoli un spēles un ļaujieties aizraujošajiem piedzīvojumiem, ko piedāvā spēļu pasaule! 

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.