Noderīgi padomi

Top 7 galda spēles, kas testēs Jūsu erudīciju

Plaša izvēle galda spēlēm
11 12 2019
metamie kaulini galda speles

Ziemas garie vakari ir ļoti piemērots laiks, lai pavadītu laiku mājās kopā ar tuvajiem cilvēkiem. Lai tas būtu piepildīts interesanti un saturīgi, palīgā nāks galda spēles. Spēlējot galda spēles, spēsiet aizpildīt ne tikai vakarus ģimenes lokā, bet arī nodrošināt jautrus brīžus kādā svētku reizē vai viesībās ar draugiem. Pats labākais - galda spēles sagādā ne tikai daudz smieklīgu brīžu, bet arī spēj trenēt prātu, erūdīciju un attīstīt loģisko domāšanu. Šī iemesla dēļ esam apkopojuši populārākās spēles, kas testēt Jūsu erudīciju.

I know family

Šī spēle paredzēta spēlētājiem no 12 gadu vecuma, 2-6 dalībniekiem, bet lielu prieku sagādās pilnīgi visa vecuma cilvēkiem. Jautra spēle ģimenei vai tuvāko draugu lokam, kas atmodinās Jūsu erudīciju. Tā ir aizraujoša viktorīna, kurā tiek aplūkoti dažādi interesanti fakti, un kurā visu paaudžu dalībniekiem būs iepējams paspīdēt ar savu gudrību un vākt punktus tuvāk uzvarai. Jo vairāk zināsiet, jo lielākas iespējas Jums būs uzvarēt. Pārliecinieties, cik daudz ziniet par ģeogrāfiju, kultūru, sportu, vēsturi un citām tēmām.

Tik Tak Bumm

Spēle paredzēta 2-12 spēlētājiem no 12 gadu vecuma, un tā būs lielisks papildinājums jebkuriem ģimenes svētkiem vai mājas ballītei draugu lokā. Spēle ir jautra un vienkārša, bet tajā pašā laikā ļaus pārbaudīt gan Jūsu, gan pārējo dalībnieku spējas pieņemt lēmumu un izdomāt pareizo atbildi stresa situācijā, jo bumba ar laika degli var uzsprāgt jebkurā brīdī. Spēles būtība ir pēc iespējas ātrāk izdomāt vārdu no burtiem, kas rakstīti uz kartītes. Pierādiet, ka esat uzvarētājs, atbildot visātrāk un spēles beigās paturot rokā vismazāko kartīšu skaitu.

Logic Cards 1 un 2

Spēle piemērota cilvēkiem no 12 gadu vecuma. Šī galda spēle testēs ne tikai Jūsu erudīciju, bet arī pārbaudīs Jūsu spējas loģiski domāt. Komplektā pieejamas 53 kārtis ar dažādiem loģikas uzdevumiem, kas sadalīti 5 sarežģītības līmeņos. Uzdevumus var risināt gan pēc kārtas, gan izvelkot jeb izlozējot jebkuru kārti no kaudzītes. Interesanti un oriģināli, ka šo spēli varat spēlēt ne tikai kopā ar draugiem, bet arī vienatnē. Kārtis viegli paņemamas līdzi, tāpēc var būt kā labs laika kavēklis garākos pārbraucienos.

Rush Hour

Spēlē paredzēta bērniem no 8 gadu vecuma, un to droši var spēlēt arī vienatnē. Tā spēs sagādāt jautrus brīžus ne tikai bērniem, bet arī arī pieaugušajiem. Spēle attīsta loģisko domāšanu, un tās būtība ir spēja atrisināt radušos sastrēgumus, palīdzot sarkanajai mašīnai izkļūt no pārpildītās satiksmes, vadoties pēc dotajām norādēm. Šī ir viena no tām spēlēm, kas tikai pirmajā brīdī liekas viegla, taču spēlējot, prasīs likt lietā visas Jūsu prāta spējas. Komplektā iekļautas dažādas sarežģītības kārtis - no iesācēju līdz ekspertu līmenim. 

Vārdu drudzis

Spēle paredzēta 2-6 spēlētājiem no 8 gadu vecuma. Tā attīstīs precīzu un ātru domāšanu, jo ierobežotā laika periodā būs jānosauc vārdi, kas atbilstu konkrētajai kategorijai. Spēlē tiek izmantots smilšu pulkstenis, kas jāapgriež pēc katra vārda, tādēļ nekad nav iespējams zināt, vai Jums pietiks laika nosaukt visus vārdus. Izglītojoša un jautra spēle gan ģimenei, gan draugu kompānijai.

Uzzini, kā saskaitīt

Spēle piemērota bērniem no 3 gadu vecuma, tā palīdz asināt prātu un apgūt visvienkāršākās matemātiskās darbības ar skaitļiem. Spēle iepazīstina ar cipariem un matemātiskām zīmēm, palīdzot bērniem spert pirmos soļus algebras pasaulē. Spēle uzlabo gan mazo motoriku, gan veicina prāta attīstību. Mazuļiem ir pat iespēja galda spēli nokrāsot savā mīļākajā tonī, turklāt tā izgatavota no organiskiem materiāliem, kas ir nekaitīgi veselībai.

Spyfall

Spēle gan jautrībai, gan erudīcijas pārbaudei, piemērota 3-8 spēlētājiem, sākot no 12 gadiem. Spēle ir sadalīta vairākos īsos raundos, katra raunda sākumā spēlētāji saņem kārtis ar konkrētu identifikāciju, un vienam no spēlētājiem tiek iedalīta spiega loma. Spēles dalībniekiem visiem iesaistītajiem jāuzdod jautājumi un jācenšas atklāt, kurš no viņiem ir spiegs. Savukārt spiegam visi ir jāuzklausa un jāizdomā kāds ļoti ticams stāsts, lai viņu neatklātu. Spēle piemērota jautram vakaram ģimenes lokā vai viesībām draugu pulkā. Spēlējot šo spēli, Jums būs nepieciešamas gan izcilas novērotāja, gan koncentrēšanās spējas, par ļaunu nenāks arī kāda deva viltības.

Spēles, kas trenē un testē Jūsu erudīciju, ir ne tikai interesants un izzinošs laika pavadīšanas veids, bet arī spēj satuvināt visus iesaistītos spēlētājus. Šīs un arī citas galda spēles plašā izvēlē, dažādām gaumēm un dažādiem vecumiem pieejamas interneta veikalā 220.lv. Tās ir spēles gan ikdienai, gan svētkiem. Tuvojoties Ziemassvētkiem, vērts padomāt par interesantām un oriģinālām davānām saviem tuvajiem cilvēkiem - varbūt šogad tās būs tieši galda spēles. 

Pircējiem patika šis ieraksts

3.7/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.