Noderīgi padomi

Uzziniet vairāk par vannu veidiem

Izvēlēties vannu
04 04 2018
ideala vanna piemerota vannas istabai

Lai gan vannas, iekārtojot nelielu vannas istabu, nav visizplatītākā izvēle, to plašais klāsts ļaus tās pielāgot gandrīz jebkurai telpai. Tomēr neatkarīgi no telpas lieluma Jūs sagaida pietiekami ilgs atlases process.Ja jūs esat nolēmis iegādāties jaunu vannu, tad nāksies ņemt vērā daudzus dažādus aspektus, tādus, kā forma un lielums. Un tomēr vienam no vissvarīgākajiem izvēles kritērijiem ir jābūt vannas veidam. Zinot, no kāda materiāla vannas izgatavota, jūs varēsiet daudz vairāk uzzināt arī par citām tās īpašībām. Galvenie aspekti palīdzēs daudz ātrāk noskaidrot vannas veidu, kāds apmierinās jūsu vēlmes.

Akmens masas vannas

 1. Viens no pašiem ilgmūžīgākajiem un izturīgākajiem vannu veidiem, kam nekaitē kaitīgas vielas un dažādas skrambas.
 2. Tādā vannā ūdens daudz ilgāk paliek silts, bet lietotāji bieži vien slavē tās maigo virsmu.
 3. Tāda veida vannā nav dzirdama tekoša ūdens skaņa, tāpēc pat gatavojoties vannai var maksimāli atslābināties.
 4. Tādas vannas istabā izskatās ļoti eleganti, tomēr bieži vien to cenas ir nedaudz augstākas, salīdzinot ar citiem vannu veidiem.

Akrila vannas

 1. Tās ir viegli kopt, tās ir vieglas, bet tai pašā laikā pietiekami stabilas.
 2. Ūdens tajās satek klusu un pietiekami ilgi saglabā savu siltumu.
 3. Tā kā pats materiāls nav pārāk ciets, tāda veida vannas atšķiras ar plašu dažādu formu klāstu.
 4. Un tomēr, ņemot vērā materiāla mīkstumu, tām ir arī zināmi trūkumi – tādas vannas virsma daudz vieglāk sabojājas dažādu ārējo faktoru ietekmes rezultātā.

Čuguna vannas

 1. Jau daudzus gadus to popularitāte mūsu valstī nemazinās ilgstošā kalpošanas laika un izturības dēļ.
 2. Tās ir ļoti smagas, tomēr, ja tādu vannu izdodas ienest istabā, tad var baudīt stipras, nedrebošas sieniņas un vispusīgu komfortu.
 3. Tajās ilgi saglabājas ūdens siltums un vannas istabā izskatās ļoti grezni.
 4. Tādas vannas kopšanai nākas veltīt vairāk uzmanības – tās virsmas bojājuma gadījumā ar tīrīšanas līdzekļiem vai asiem priekšmetiem tās atjaunošana būs ne tikai sarežģīta, bet arī dārga.

Tērauda vannas

 1. Atšķiras ar noturību pret plaisu un dažādu skrambu rašanos.
 2. Populāras sakarā ar pievilcīgo cenu, ilgtermiņa kalpošanu un izturību.
 3. Viegli montējamas, taustei patīkamas un ātri sasilst.
 4. Ne pārāk ilgi saglabā ūdens siltumu un stiprāk dreb, lejot ūdeni. Izvēloties šī veida vannu, ļoti svarīgi ir pievērst uzmanību uzticamiem ražotājiem – tikai tādā gadījumā jūs būsiet pārliecināts par vannas kvalitāti.

Tie ir galvenie vannu veidi, tomēr tehnoloģiju pilnveidošana ļauj piedāvāt arī citus variantus. Tomēr jebkurā gadījumā jāpatur prātā, ka šo ierīču tips ir tikai viena nianse, kas jāņem vērā, apsverot, kuru vannu izvēlēties. Pareiza forma, izmērs, papildu iespējas un citas nianses garantēs, ka izvēlēsieties sev piemērotāko modeli. Veltiet vairāk laika meklēšanai, un Jūs noteikti to nenožēlosiet! Piemēram, internetveikalā 220.lv var atrast masāžas vannas, kas ļauj maksimāli atslābināties, vai atšķiras ar īpašu izturību un ierīces stabilitāti, izgatavotas no sanitārā kompozīta. No jūsu individuālajām vajadzībām atkarīgs tas, kāds variants ir jums vispiemērotākais, tomēr ļoti iespējams, ka, izvēloties uzticamu ražotāju, jūs jebkurā gadījumā būsiet apmierināts ar kvalitāti.

TOP piedāvājums


Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.