Noderīgi padomi

Viedo aksesuāru veidi un idejas

Plašs viedo aksesuāru sortiments
19 12 2018
aksesuari telefoniem

Neierobežotas tehnoloģiju iespējas ļauj mums bagātināt savu brīvo laiku un ikdienu – pietiek, ja ir viedtālrunis, un liela daļa jaunās pieredzes kļūst aizsniedzama ar roku. Dažādi viedtālruņu aksesuāru veidi pielāgoti katrai jūsu vajadzībai, tāpēc atliek vien tos apskatīt un izlemt, ko vēlaties izmēģināt pirmām kārtām.

Spēļu aksesuāri.

Garlaicīgās gaidīšanas minūtes, bet varbūt pat lielāko daļu sava brīvā laika veltāt spēlēm? Tad jums jāgādā, lai tās ir interesantākas un reālistiskākas – šie viedie aksesuāri noteikti ļaus to izdarīt.

Spēļu pults. Šis aksesuārs sevišķi noderēs tad, ja parasti spēlējat, izmantojot savu mobilo tālruni. Ievietojot to speciālā turētājā, spēli kontrolēsiet daudz ērtāk. Bet ja izmantosiet arī kvalitatīvas austiņas vai skandas, šāda vide ļaus visaptveroši iejusties notikumiem bagātajā spēļu pasaulē.


VR brilles. Virtuālās realitātes brilles saskaņojamas gan ar tālruņiem, gan ar datoriem. Tās pielāgosiet ne tikai spēlēm, bet arī ceļošanai pa pārsteidzošākajiem pasaules nostūriem, un vajadzības gadījumā varēsiet izmantot šo aksesuāru arī darba vajadzībām. Universālais raksturs un iespēja izpētīt pilnīgi citu pasauli – galvenās VR briļļu priekšrocības.

Paplašinātā realitāte. Šie aksesuāri dod iespēju rokās paņemt īstus ieročus (lokus, šautenes u. tml.) un spēles vidē uzveikt visus ceļā sastaptos pretiniekus. Katrs paplašinātās realitātes ierocis ir ar ērtu tālruņa ieliktni, lai varētu skaidri redzēt visu, kas notiek spēlē – tam nevajadzēs nekādus papildu piederumus.

Aksesuāri piesaista ar stilu

Viedie aksesuāri var papildināt arī jūsu veidoto stilu – jo katra detaļa kļūst svarīga tēla sastāvdaļa. Ja domājat līdzīgi, izmēģiniet šīs idejas!

Viedie pulksteņi un aproces. Lai gan tie izskatās kā parasti pulksteņi, patiesībā tiem ir daudz vairāk iespēju: pulss, miega režīmi, kaloriju skaits vai pat sporta programmas – tikai dažas šo ierīču piedāvātās funkcijas. Turklāt, ja pulksteni piesaistīsiet tālrunim, tajā saņemsiet arī svarīgus paziņojumus.

Tālruņa maciņi. Lai gan šie aksesuāri nav viedi, tie lieliski piemēroti jūsu viedtālruņa pilnveidošanai! Savam mobilajam tālrunim katru reizi varēsiet piešķirt arvien jaunu izskatu: sākot ar rotaļīgu līdz ļoti solīdam. Atbilstoši izvēlētai stilistikai varat pieskaņot arī citus šeit minētos aksesuārus – tad nevienam nepaliks šaubu par jūsu veidoto tēlu.


Pārnēsājamās skandas. Šāds aksesuārs vairāk pieskaitāms brīvajam laikam paredzētajiem aksesuāriem, taču, ja patīk klausīties mūziku ejot pa ielu, noteikti izcelsieties no pūļa! Tas ir viens no iemesliem, kāpēc pārnēsājamā skandas pārsteidz ar ļoti stilīgu un unikālu dizainu – tās neiespējami ne tikai nedzirdēt, bet arī nepamanīt!


Aksesuāri brīvajam laikam

Brīvo laiku vienmēr vēlamies izmantot saturīgi – ja visas nodarbības jau nedaudz apnikušas, atkal var noderēt viedie aksesuāri. Noteikti nekļūdīsieties, izmēģinot šos variantus!

Droni. Jau vairākas reizes pārrunāti, taču joprojām nezaudē savu popularitāti, droni ļaus baudīt unikālus skatus, un varbūt arī izmēģināt filmēšanas un fotografēšanas iespējas. Droši varat tos izvēlēties pat arī tad, ja nedaudz uztraucaties par šo ierīču kontroli – dažus modeļus var kontrolēt arī ar viedtālruņa palīdzību.

Sonāri. Šis aksesuārs sevišķi patiks zvejniekiem entuziastiem vai tiem, kuri sapņo par tādiem kļūt. Izmantojot planšetdatoru vai telefonu, varēsiet izsekot zivju kustības virzienu un katrs makšķeres iemetiens būs veiksmīgs – pēc šādas makšķerēšanas dodoties mājās noteikti nebūs vajadzība iegriezties veikalā!


3D pildspalvas. Lai gan šīs pildspalvas ļoti līdzīgas parastajiem rakstāmpiederumiem, patiesībā tās nodrošina iespēju uzzīmēt reālas 3D būves, kuras var izrotāt jūsu galdu, un varbūt arī savu viedtālruni. Šāds aksesuārs noderēs arī tad, kad vēlēsieties atstāt iespaidu – neviens negaida, ka parasta pildspalva var pārtapt par pievilcīgu dekorāciju!