Noderīgi padomi

Viedpulksteņi aktīvai atpūtai

Liela izvēle viedpulksteņiem
17 05 2019
smart pulskteni

Nav kļūda teikt, ka viedpulksteņi patlaban piedzīvo savu kulminācijas periodu - šis aksesuārs būs priecīgi nēsāt gan aktīva dzīvesveida piekritēji, gan tie, kuri sapņo par dzīvesveida izmaiņām. Izvēles dažādība šobrīd ir satriecoša, tāpēc, lai izlemtu, kurš viepulkstenis („smartwatch“) ir labākais aktīvas atpūtas pavadonis, Jums būs jāapsver vairāki svarīgi aspekti. Tomēr mēs esam parūpējušies par Jums un piedāvājam apskatīt viedpulksteņu modeļus, kas pašlaik ir vērtēti kā vieni no labākajiem!

Apple Watch S4

Ja Jūs nolemjat meklēt, kurš viedpulkstenis tiek uzskatīts par „best smartwatch“, tad vismaz vienreiz būtu jāpiemin šis Apple šedevrs. Apple Watch S4 ir īpaši piemērots tiem, kas izmanto iOS iespējotus tālruņus (pretējā gadījumā Jums pat nebūtu iespēju šīs ierīces saskaņot). Šis pulkstenis ir novērtēts ar īpaši ērtu dizainu, viegli saprotamu vadību, dažādu programu klāstu un lielisku ekrānu. Protams, bieži tiek teikts, ka baterijas kalpošanas laiks varētu būt nedaudz garāks, bet maz ticams, ka šis nelielais trūkums varētu konkurēt ar visiem iepriekš minētajiem ieguvumiem!


Samsung Galaxy Watch

Ar stilīgu dizainu izceļas Samsung smartwatch, kurš pielāgosies Jūsu tēlam, kad dodaties uz biznesa tikšanos un kad dodaties trenēties. Šis viepulkstenis tiek īpaši slavēts par precīzu un ērtu aktīva dzīvesveida fiksēšanu, bet , iespējams, vissvarīgāk ir, ka tas izceļas ar savu „nenobeidzamo“ baterijas kalpošanas laiku, līdz ar to Jūs varat uzticēties pat visgarākajās dienās. Kritiķi bieži pievēršas lielajam pulksteņa ekrānu, bet šis aspekts – vairāk ir garšas un ieraduma jautājums.


Sony Smartwatch 3

Šis viedpulkstenis ir pietiekami spēcīgs, efektīvs, tajā ir iebūvēts GPS un kvalitātīvs displejs – tas ir stabils priekšrocību saraksts, atstājot iespaidu uz gandrīz visiem šīs ierīces lietotājiem. Tomēr, tā kā šis modelis nav kā klasisks pulkstenis, šķiet, ka tas „nav pietiekami stilīgs“, bet, ja vēlaties izmantot tā funkcionalitāti un iespējas, tas noteikti Jūs nepievils.

Huawei Watch GT

Šis Huawei smartwatch pradžiugins nepriekaištingai tarnaujančia baterija, stilingu dizainu ir pakankamai paprastu, tačiau ne prastu funkcijų paketu. Širdies ritmas, kokybiškai veikiantis GPS ir daugybė stebėjimo režimų galbūt ir nėra pats įspūdingiausias galimybių sąrašas, tačiau bet kokius trūkumus atperka itin patraukli šio smartwatch kaina.

Fitbit Versa

Lai gan šis viedpulkstenis nevar piedāvāt vislabāko funkciju kopumu un pat nav integrēts GPS, tas bieži tiek iekļauts labāko sarakstā. Iemesls tam ir vienkāršs – šis modelis ir īpaši piemērots tiem, kas vēlas koncentrēties uz trenešānos un treniņu rezultātu fiksēšanu. Tajā ir viss nepieciešamais, lai sasniegtu labākus rezultātus, izvēloties šo variantu. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tā cena, salīdzinot ar citiem šīs pašas kompānijas „brāļiem“, arī ir ļoti pievilcīga.