Noderīgi padomi

Viena dāvana visu vēlmju piepildīšanai!

Izvēlieties dāvanu karti
10 11 2022
davanu karte

Nav svarīgi, vai mēs gatavojamies apsveikt attālu radinieku, vai jāpārsteidz vistuvākie – dāvanu meklēšana daudziem no mums kļūst par diezgan lielām galvassāpēm. Tomēr arvien vairāk cilvēku uz šo situāciju sāk raudzīties nedaudz vienkāršāk un dāvina saviem pazīstamajiem iespēju izvēlēties – dāvanu karti internetā. Tādas dāvanas vēl joprojām tiek vērtētas diezgan pretrunīgi, tāpēc šoreiz apspriedīsim, kāpēc, kad un kam vajadzētu šo domu izmantot. Un galvenais, ka ir iespēja iegādāties dāvanu kartes internetā, kas atvieglo dāvanas izvēles procesu.

davanu karte

Kāpēc vajadzētu izvēlēties dāvanu kartes?

Ja Jūs prātojat, vai dāvanu karte ir laba dāvana, tad Jums jāiepazīstas ar tādas izvēles priekšrocībām. Mēs uzskatām, ka ieguvums no šādas dāvanas būs gan Jums, gan dāvanas saņēmējam.

Iespēja izvēlēties. Tā droši vien ir visizteiktākā un acīmredzamākā dāvanu kartes priekšrocība. Jūsu tuvinieki var izvēlēties gandrīz jebkuru viņiem noderīgu un vajadzīgu dāvanu. Citiem vārdiem sakot, dāvana ir viena, bet tās izmantošanas veidu ir ļoti daudz. Šī dāvana noteikti netiks noslēpta dziļi skapī vai noliktavā – iegūto dāvanu karti gribēsies izmantot iespējami drīz!

Drošība un miers. Patiks? Nepatiks? Sapratīs? Nesapratīs? Dāvanu izvēles brīdī esošo jautājumu sarakstu var turpināt bezgalīgi. Tomēr, ja Jūs izlemsiet, ka šoreiz draugiem labāk noderēs dāvanu kartes, tad par jautājumiem varēsiet aizmirst. Tad būs vienīgi jāizlemj paar summas apmēru un konkrētu veikalu.

Jūs arī pasargāsiet savus draugus no nepieciešamības izrādīt prieku, ja saņemta vēl viena – iespējams dārga, bet nevajadzīga – dāvana. Dāvanu kartes neuzliek nekādus pienākumus, tāpēc tāda dāvana var patiesi iepriecināt jebkuru.

Ērtības. Dāvanu kartes var pasūtīt internetā, tāpēc Jūs varēsiet par tām parūpēties katrā brīvā brīdī, līdz ar to ievērojami ietaupot laiku. Tāpat ērti būs arī tiem, kuri saņems šādu dāvanu: parasti dāvanu kartēm ir diezgan ilgs derīguma termiņš, tāpēc bez steigas varēs atrast to, ko patiešām gribas visvairāk.


Dāvanas, ko labāk nomainīt pret dāvanu karti

Pat ja Jūs aptuveni zināt, kādu dāvanu gribētu Jūsu tuvinieki, tas vēl nenozīmē, ka Jūs to droši varat iegādāties – īpaši tad, ja dāvana pieder pie kādas no turpmāk minētajām kategorijām.

Smaržas un kosmētika. Ja par kosmētiku vēl varētu strīdēties, tad Jūs droši vien piekritīsiet, ka smaržas ir pietiekami individuālas, un ar to izvēli viegli var kļūdīties. Tāpēc, ja Jūs nevarat precīzi pateikt, kāds aromāts pilnīgi noteikti apburtu Jūsu draugus, tad dāvanu karte būs daudz noderīgāka, jo ar to Jūs varēsiet aizvirzīt no sevis prom visu atbildību.

Mēbeles. Ja Jūsu draugs ir devis mājienu, ka viņam vajadzīgs jauns dīvāns, skapis, gulta vai citas mēbeles, tad Jūs droši vien neriskēsiet sākt meklēt tādu dāvanu. Vispirms jau tādēļ, ka Jūs precīzi nezināt visas viņa vajadzības un nepieciešamos izmērus. Turklāt ir iespējams, ka, domājot, kādi matrači vai virtuves mēbeļu komplekti viņam patiktu visvairāk, Jūs koncentrēsieties uz savas dāvanas cenu, lai gan Jūsu tuviniekiem varētu būt svarīgi pilnīgi citi aspekti. Tāpēc šajā gadījumā daudz noderīgāka būtu dāvanu karte – ja ar tās vērtību nepietiks iepatikušos mēbeļu iegādei, tad draugi vienmēr var pielikt klāt papildu līdzekļus.

Datortehnika, sadzīves tehnika un elektronika. Mobilajiem tālruņiem, planšetdatoriem, klēpja datoriem vai televizoriem ir ļoti atšķirīgas specifikācijas, bet sadzīves tehnikas iekārtām, piemēram, veļasmašīnām, kafijas aparātiem vai putekļu sūcējiem ir daudz dažādu funkciju. Tas, kas Jums nemaz nav vajadzīgs, var būt ļoti svarīgs Jūsu tuviniekiem. Ja Jūs neesat pilnīgi pārliecināts par savu lēmumu, tad labāk neriskējiet. Daudzas no šīm precēm ir pietiekami dārgas, tāpēc noteikti nevienam negribētos, lai Jūsu dāvana paliktu nenovērtēta, iespējams pat neizmantota.

Kādām personām visvairāk patīk dāvanu kartes?

Ja Jūs joprojām neesat pārliecināts par to, kā Jūsu draugi reaģēs, saņemot dāvanu karti, tad padomājiet, vai Jūs viņus varētu attiecināt uz kādu no turpmāk minētajām cilvēku grupām.

Praktiskie. Vai Jūsu draugi vienmēr novērtē idejas, kuras var izmantot ikdienas dzīvē, un pastāvīgi meklē praktisku labumu? Tad nemaz nevajag meklēt kaut ko citu – viņi lieliski sapratīs, cik izdevīgi ir izmantot dāvanu kartes!

Izsmalcinātie. Ir cilvēki, kuriem ir ļoti grūti izpatikt: viņi rūpīgi izvēlas katru aksesuāru, ļoti precīzi piemeklē interjera krāsas un atbildīgi izvēlas katru priekšmetu, kas viņiem atrodas apkārt. Dāvanu meklēšana viņu jubilejām ir īsts izaicinājums, kas ne vienmēr beidzas veiksmīgi. Tāpēc labāk neriskēt un izvēlēties drošāko ceļu. Dāvanu kartei šādām personām vajadzētu patikt, jo tādā veidā Jūs uzsverat, ka novērtējat viņu individualitāti un nepaļaujaties uz personisko izvēli.

Mūsdienīgie. Vēl joprojām ir tādi, kuri uzskata, ka dāvanu kartes ir ļoti bezpersoniska un “ātra” dāvana, tomēr tas drīzāk ir stereotips, nevis realitāte. Parasta dāvanu karte var tikt pasniegta ļoti oriģināli un personalizēti. Bet ja Jūs zināt, ka Jūsu draugi vairāk par novecojušiem standartiem vērtē praktisko labumu, tad Jūs nekļūdīsieties, izvēloties viņiem šādu dāvanu – viņi noteikti novērtēs visas tās priekšrocības!

Mēs nekļūdīsimies, ja teiksim, ka dāvanu karte iepriecinās katru, kuram patīk patstāvīgi pieņemt lēmumus un kuram patīk izvēles brīvība. Neviens labāk par mums pašiem nezina mūsu slepenos sapņus – dāvanu karte var tos pārvērst par īstenību!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?