Noderīgi padomi

“Vienkāršā darba” sadzīves tehnika

Izvēlēties sadzīves tehniku
29 12 2017
vienkarsa tehnika

Mēs bieži runājam par ledusskapjiem, trauku mazgājamām mašīnām un citiem “gigantiem”, bet nepelnīti aizmirstam par sadzīves tehniku, kas reizēm tiek lietota biežāk, nekā lielgabarīta tehnika.

Kas tā ir par sadzīves tehniku?

Gludekļi

Nevienā mājā neiztikt bez laba gludekļa. Šo ierīci katru dienu izmanto ne tikai sievietes, bet arī vīrieši. Kas vislabāk izgludinās T kreklu un iegludinās “bukti” uzvalka biksēm? Tikai labs tvaika gludeklis.

Mūsdienu gludekļi maksā gluži lēti. Tiem piemīt arī daudzas funkcijas. Tā ir viena no tām ierīcēm, kas nepretendē uz prefiksu “viedais”, kā tas mūsdienās bieži mēdz būt. Viss tā viedums – precīzas un uzmanīgas roku kustības, kā arī pacietība, kad Jūs atrodaties pretī izmazgātas veļas kalnam. 

TOP - piedāvājumi: Gludekļi


Putekļu sūcēji

Sadzīves ierīce, ko izmanto nedaudz retāk, un tiem ir daudz veidu un modifikāciju. Vieni putekļu sūcēji ir piemēroti tikai cietām grīdām, citi – paklājiem, trešie – mazgājošie, ceturtie – gan sūc putekļus, gan mazgā, ja nu vienīgi ievārījumu vasarā nevāra… Putekļu sūcēji ir tā mājas tehnika, kurai vienmēr jābūt pa rokai, tāpēc pircēji izvēlas nelielus, bet jaudīgus aparātus.

TOP - piedāvājumi: Putekļu sūcēji


Šujmašīnas

Tā ir ļoti specifiska sadzīves tehnika, kas nepavisam nav katrā mājā. Kāpēc? To ir jāprot lietot – jābūt šūšanas pamatzināšanām. Ne velti skolā ir darbmācības stundas, kurās meitenes iepazīstina ar šujmašīnām. Bet tikai iepazīstina, nevis māca normāli strādāt ar tām. Lai gan visiem vajadzētu zināt daudz vairāk par šo ierīci. Šujmašīna ir vajadzīga katrā ģimenē, jo ne visu var sašūt ar diegu un adatu. Īpaši, ja ir mazi bērni, kuri bieži kaut ko plēš un bojā. 

Ierīces, kuras tīra ar tvaiku 

Tvaiks – tā ir ļoti interesanta parādība. Uzsildot jebkuru virsmu līdz temperatūrai virs 100 grādiem, ar to uzreiz pazūd visas baktērijas. Tvaika tīrītājs ir ideāls aparāts, kas paredzēts tiem, kas cieš no alerģijas un citām baktēriju izraisītām slimībām. Ierīce tīra apģērbu ļoti tīri un diezgan bieži tas nav jāgludina. Šis aparāts noderēs ikvienā mājā.

TOP - piedāvājumi: Tvaika un logu tīrītāji


Svari

Ar virtuves svariem var nosvērt katlā liekamo ēdienu, bet ar ķermeņa svariem var katru vakaru pats nosvērties un vērot, kā mainās Jūsu ķermeņa svars. Labi un precīzi svari mūsdienās ir kļuvuši par retumu…

Sadzīves tehnikai var pieskaitīt arī metroloģiskās stacijas, kas pārraida laikapstākļus gan telpā, gan arī ārpusē, kā arī dažāda veida pūku savācējus, kas arī atkal vajadzīgi apģērba tīrīšanai.