Noderīgi padomi

Vīriešu modes tendences 2020.-2021. gada rudens un ziemas sezonā

Vīriešu apģērbs plašā izvēlē
28 09 2020
tris viriesi pilseta, apgerbti stiligos kostimos pilseta

Katram rudenim iestājoties, mums tas atnes daudz jaunu pārmaiņu, un līdz ar to ir noteikti jāpārskata sava skapja saturs. Gadalaiku maiņa ir gandrīz vislabvēlīgākais gada laiks, kad mums ir iespēja rūpīgi apskatīt savu garderobi un pievienot tai vēl vairāk jaunu detaļu. Lai apgērbs būtu patiešām stilīgs, pirms šīs darbības uzsākšanas ir noderīgi iepazīties ar tendencēm, kas dominēs 2020. – 2021. gada rudens un ziemas sezonā. Kāds tad vīriešu apģērbs būs vismodernākais šajā sezonā?

Universāli džinsi

Ir grūti atcerēties laiku, kad džinsi nebija modē, tāpēc arī gaidāmā aukstā sezona nebūs izņēmums. Tiesa, biežāk tiek ieteikts aizmirst klasiskos risinājumus un meklēt interesantākus šī materiāla apstrādes veidus.

мужчина в майках и джинсовой лестнице на лестницерасклешенные джинсы как модный тренд осениОсенний мужчина в джинсовой одежде

Tie var būt saplēsti, izbalējuši, ar dažādiem izšuvumiem vai citiem līdzīgiem rotājumiem. Ir iespējams arī kombinēt džinsa apģērbu ar negaidītiem audumiem – tas radīs ārkārtīgi stilīgu tēlu.

Dūnu vestes

Aizmirstiet tos laikus, kad dēļ stila bija nedaudz jāsalst – tagad modē atkal ir siltas dūnu vestes, kas noteikti noderēs pat daudz salnainākās dienās. Kuru krāsu izvēlēties, ir atkarīgs tikai no Jums.

Мужчина в жилете с лифом пьет кофе на улице зимоймужчина в темной меховой жилетке на осеньЧеловек в синем жилете за работой

Ja dodat priekšroku neitrālai stilistikai, izvēlieties tumšākus toņus, tomēr, ja esat spilgtāku apģērbu cienītāji, varat izmēģināt arī uzkrītošas, spilgtas krāsas. Jebkuri līdzīgi lēmumi šajā sezonā būs īpaši gaidīti.


Svītrainie džemperi

Gan svītrainie džemperi, gan krekli vai pat T-krekli šajā sezonā būs īpaši moderni – pārliecinieties, ka vismaz viena no šīm drēbēm atrodas arī Jūsu skapī. Tiesa, šādas drēbes var būt dekorētas tikai ar dažām burvīgām svītrām – tam vajadzētu vēl vairāk atvieglot meklēšanu.

парень в полосатом свитере в городемужчина с чашкой кофе и темным полосатым свитеромпарень в синем полосатом свитере на осень

Ādas akcenti

Pēc šī virsraksta izlasīšanas daudziem prātā ienāk ādas virsjaka, kas ir kļuvusi par klasiku – šis apģērbs joprojām īsti nezaudē savas pozīcijas.

человек в кожаной юбке осеньючеловек с кожаными браслетами в городечеловек, одетый в кожаные детали в городе

Bet Jūs noteikti nekļūdīsities, ja savam stilam pievienosiet vairākas (un pēc iespējas daudzveidīgākas) ādas detaļas. Ja Jūs neuzdrošināties eksperimentēt ar drēbēm, sāciet no aksesuāriem: Jūs noteikti varēsiet atklāt sev šādas detaļas.


Viena dominējošā krāsa

Tas var būt mazliet neparasti, taču šajā aukstajā sezonā būs īpaši moderni valkāt tikai vienas krāsas apģērbu no galvas līdz kājām. Cik daudz Jūs ļausiet sev improvizēt, ir atkarīgs tikai un vienīgi no Jums. Ja Jūs valkājat melnas vai pelēkas drēbes, neviens īsti nepamanīs šo tendenci, tomēr, ja Jūs apvienosiet spilgtākas kombinācijas, Jums noteikti izdosies spīdēt.

человек в серой одежде в городемужчина будет носить синюю одежду на осеньмужчина будет одет в черную одежду и пальто в городе

Sarkanas nokrāsas

Ja Jums pietrūkst ideju, kādu krāsu izvēlēties, īstenojot iepriekš minēto ideju, šogad noteikti nekļūdīsieties, izvēloties sarkanās nokrāsas. Tieši šī krāsa būs īpaši populāra vīriešu apģērbu vidū.

красные акценты на осеннем нарядечеловек в красной одежде в городемужчина в красном фунте в городе осенью

Jā, šī krāsa ir diezgan drosmīga, un to ne vienmēr ir viegli apvienot, taču Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz drēbju Jums ir tieši sarkanā krāsā. Džemperi, krekli, jakas un pat bikses – šīs ir tikai dažas no visizplatītākajām izvēlēm.


Pārmērīgs apjoms

Tā dēvētais Oversized izmērs jau sen dominē sieviešu apģērbu tendencēs, tomēr šajā aukstajā sezonā šādas idejas var redzēt arī vīriešu modē. Jūs noteikti nekļūdīsieties, ja izmēģināsiet šādu mēteli vai jaku – šādi risinājumi