Noderīgi padomi

Virtuālās realitātes brilles: kas tas ir un kā tās izvēlēties?

Plaša izvēle virtuālās realitātes brillēm
29 03 2020
puisis virtualas realitates brilles

Virtuālā realitāte dod mums iespēju izmēģināt dažādas simulācijas, lai vēl vairāk bagātinātu mūsu atpūtas un izklaides iespējas. VR brilles arvien vairāk tiek izmantotas ne tikai spēlēm, bet arī biznesa vajadzībām - tas ir tikai laika jautājums, pirms to lietošana paplašināsies. Ja jūs vēl neesat tās iepazinis, mēs aicinām jūs noskaidrot, kas ir virtuālās realitātes brilles, kā tās izmantot un kā izvēlēties labāko modeli.

Kā darbojas VR brilles un kas tas ir?

Būtībā virtuālā realitāte ļauj mums pāriet pavisam citā 3D vidē. Valkājot īpašas brilles un austiņas, mēs attālināmies no reālās pasaules. Šīs brilles darbojas kā ekrāns, lai uzraudzītu datoru ģenerētas simulācijas un brīvi pārvietotos vidē. Šī tehnoloģija reaģē uz mūsu kustībām, padarot šos attēlus vēl reālākus. Ja mēs pagriežam galvu, apgriežamies vai kā citādi mainām kustības virzienu, mainās vide ap mums. Jūs to varat izpētīt, mijiedarboties ar citiem objektiem. Kad viss jūsu perifērais redzējums ir piepildīts, šī pieredze kļūst ļoti reālistiska.

Virtuālās realitātes aizsargbrilles visbiežāk tiek izmantotas spēlēm - lieki piebilst, ka šī pieredze ir ārkārtīgi aizraujoša un reālistiska. Tomēr tās var izmantot arī virtuālās ekskursijās vai ekskursijās ārpus teritorijas un jaunās apmācībās. Turklāt ir iespējams ceļot pa neeksistējošām pasaulēm - radītāju fantāzijai par šo tēmu patiešām nav robežu.

Kā lietot virtuālās realitātes brilles?

Virtuālās realitātes brilles ir daudz vieglāk izmantot, nekā varētu šķist. Šobrīd šai izklaidei ir pieejams daudz spēļu un tālruņu sīkrīku, tāpēc viss, kas jums jādara, ir jāatrod un jāiegādājas jums interesējošo pieredzi nodrošinošas brilles. Lietojiet virtuālās realitātes brilles pārī ar atbilstošo ierīci (telefona gadījumā - tas jāieliek īpašā statīvā), ērti uzlieciet tās un izbaudiiet unikālu pieredzi. Tomēr, lai jaunais aprīkojums neliktu jums vilties, ir svarīgi izvēlēties ne tikai pareizās VR aktivitātes, bet arī brilles, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Kā izvēlēties virtuālās realitātes brilles?

Būtībā vissvarīgākais izvēles kritērijs ir virtuālo briļļu tips, kas būs atkarīgs no tā, ar kādām ierīcēm jūs plānojat izbaudīt šo izklaidi. Šis aspekts ne tikai noteiks VR briļļu izmaksas, bet arī palīdzēs izprast citas to funkcijas.

VR brilles ir savienotas ar datoru

Šie ir daži no vismodernākajiem VR briļļu modeļiem, kas tiek ieteikti pieredzējušiem entuziastiem. Aprīkojumam būs nepieciešami nedaudz lielāki ieguldījumi, tāpēc jums jābūt pārliecinātam, ka virtuālās realitātes spēles vai citas izklaides ir jums patiešām piemērotas. Tāpat ņemiet vērā, ka, lai pilnībā izmantotu VR, jums būs vajadzīgas pietiekami jaudīgas datora specifikācijas.

Tomēr, ja šis ievads jūs nebiedēja, jums būs iespēja izbaudīt ekskluzīvu VR pieredzi. Jūsu kustības tiks izsekotas, izmantojot integrētus sensorus vai videokameras, un, ja jūsu dators būs pietiekami spējīgs, jūs varēsiet izjust pat augstas kvalitātes izklaidi. Jūs tos savienosiet ar īpašu kabeli, un pats aprīkojums jūs pārsteigs ar augstas kvalitātes attēliem un lielisku atjauninājumu intensitāti.

Virtuālās realitātes aizsargbrilles spēļu konsolēm

Tiem, kuriem jau pieder vai plāno iegādāties spēļu konsoli, vislabāk darbosies VR brilles, kas pievienotas šīm ierīcēm. Ja jūs nolemjat izmēģināt virtuālās realitātes pieredzi šādā veidā, jums būs ārkārtīgi bagātīgs spēļu klāsts, kas ir viens no labākajiem tirgū. Iespējas vēl vairāk palielina īpaši izveidoti vadības paneļi, kas ļauj ne tikai izpētīt vidi, bet arī pilnībā iesaistīties spēlē, fotografējot vai veicot citus galvenos uzdevumus.

Šajā gadījumā vissvarīgākais ir padomāt par to, kādas spēles vēlaties spēlēt, jo dažās konsolēs ir spēles, kas raksturīgas konkrētam modelim. Jums jānovērtē arī spēļu konsoles veiktspēja, lai jūs būtu patiesi apmierināti ar visām tās piedāvātajām funkcijām. Ja austiņas nav iekļautas VR komplektā, ieteicams tās iegādāties papildus. Izvēloties modeļus ar integrētu mikrofonu, vēl vieglāk ir spēlēt VR spēles ar draugiem, atrodoties koplietošanas tīklā.

VR brilles viedtālruņiem

Šīs ir lētākās virtuālās realitātes aizsargbrilles, kas ir lieliski piemērotas, lai vispirms iepazītu šīs izklaides iespējas. Tām nebūs vajadzīgi milzīgi ieguldījumi, taču arī šeit nevajadzētu gaidīt augstākās kvalitātes spēles. Virtuālās realitātes pieredze piesaista tālruņa resursus, tāpēc jūsu iespējas ir ļoti atkarīgas no jūsu telefona modeļa. Augstāka veiktspēja un lieliska ekrāna izšķirtspēja ļaus jums pilnībā izmantot virtuālās realitātes iespējas.

Šāda veida brilles ir ļoti viegli savienot - tālrunī tiek ievietots īpaša detaļa, kas kļūst par logu virtuālajā realitātē. Tāpēc ir ļoti svarīgi pārliecināties, vai mobilā tālruņa izmēri atbilst šai detaļai Tomēr, ņemot vērā ārkārtīgi plašo šāda veida VR aizsargbriļļu piedāvājumu, nebūs grūti atrast jums piemērotāko modeli.

Autonomas virtuālās realitātes aizsargbrilles

Šīs VR brilles ir nonākušas tirgū salīdzinoši nesen un joprojām cenšas iegūt patērētāju interesi. Tās neprasa nekādu papildu aprīkojumu - vienkārši jāuzliek brilles un nekavējoties jāiegrimst virtuālajā realitātē. Tiesa, vismaz pagaidām šādiem modeļiem pietrūkst jaudas, taču, ja šis tips būs veiksmīgs, domājams, ka drīzumā redzēsim daudz progresīvākus modeļus.

Virtuālās realitātes aizsargbriļļu piedāvājums ir pietiekami liels, lai tās varētu izvēlēties atbilstoši jūsu vajadzībām un iespējām. Īpaši jāpriecājas tiem, kuri meklē labākās iespējas - mūsdienu iespējas strauji attīstās, tāpēc ir grūti paredzēt, kādas specifikācijas mēs apspriedīsim jau pēc dažiem gadiem.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
5 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?