Noderīgi padomi

Viss, kas jāzina, izvēloties OLED televizoru

Liela izvēle OLED televizoriem
06 03 2019
televizors

Sadzīves tehnika un elektronika pastāvīgi pilnveidojas, tāpēc nevienu nepārsteidz, ka arī televizoru ražošanas tehnoloģijas nestāv uz vietas – šobrīd tiek piedāvāta ne tikai lielāka funkcionalitāte, bet arī iespaidīga video kvalitāte. Tieši to mums var piedāvāt par TV nākotni sauktie OLED televizori – ja par tiem vēl neesat dzirdējuši, šeit atradīsiet visu, kas Jums jāzina.


OLED televizoru tehnoloģija un priekšrocības

OLED ir diezgan jauna ekrāna tehnoloģija, kas degas tad, kad cauri tai plūst elektriskā strāva. Taču atšķirībā no citiem televizoriem, šai tehnoloģijai izmantojamas organiskās diodes – tas nozīmē, ka pikseļi var degt neatkarīgi viens no otra, šādā veidā nodrošinot vēl labāku attēla kvalitāti.

Runājot vienkāršāk, LG OLED TV vai citu ražotāju piedāvātajiem modeļiem ir spilgtākas krāsas, dziļi melnie toņi, iespaidīgs kontrasts, un tie var ļoti vienmērīgi pārraidīt kustības. Turklāt vairums modeļu ir plānāki, vieglāki, un dažkārt – arī taupīgāki, nekā televizori ar citām ekrāna tehnoloģijām. Pat nav vērts minēt, ka praktiski visiem šiem televizoriem ir SMART TV un citas jaunākās funkcijas, tāpēc pēc alternatīvām šajā gadījumā noteikti nenāksies lūkoties.

Kad vērts izvēlēties OLED TV?

OLED televizoru cena ir vienīgais šo ierīču trūkums, ko pircēji pamana – laikam vienīgais iemesls, kāpēc šie TV modeļi pagaidām pilnībā nav iekarojuši tirgu. Taču šī tehnoloģija arī šobrīd ir pietiekami populāra: to sevišķi iesaka izvēlēties tiem, kuri vēlas radīt kinozāles atmosfēru savās mājās. OLED TV diagonāles ir pietiekami lielas (55–56 collas), lai vispusīgi varētu iejusties filmas vidē.

Pateicoties lieliski reproducējamām krāsām un ātrai kustību pārraidei, šie televizori arī iecienīti spēlētāju vidū – diez vai kāds no viņiem atteiktos no pašas augstākās kvalitātes. Taču pat tad, ja neesat kino cienītājs vai spēļu fans, vērts padomāt par OLED televizora iegādi: jo attēla kvalitātes nevar būt pārāk daudz!

Populārākie OLED televizoru ražotāji

Starp šīs tehnoloģijas ražotājiem dominē slavenākās preču zīmes – ja vēlaties iegādāties OLED TV, Jūs vispirms sagaidīs laikam lētākie LG televizori. Vērts atzīmēt, ka tieši šis uzņēmums viens no pirmajiem investēja milzīgu naudu OLED tehnoloģijas attīstībā. To panāca arī konkurējošās preču zīmes, tāpēc šobrīd tirdzniecībā atrodami arī Sony un Philips televizori. Taču ja Jūs interesēs Samsung televizori, iespējams, ka atklāsiet QLED tehnoloģiju: tā ar savām spējām nedaudz piekāpjas OLED, taču joprojām var būt Jūsu uzmanības vērta.


OLED tehnoloģiju izstrādātāji negatavojas apstāties, tāpēc tas ir tikai laika jautājums, kad šie TV vēl vairāk pilnveidosies un pārsteigs ar iespaidīgiem parametriem. Taču nav jāgaida, kamēr OLED televizori tiks pārdoti lētāk – daudzus piedāvājumus, kas ļaus ietaupīt, atradīsiet 220.lv interneta veikalā.

Pircējiem patika šis ieraksts

4.5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.