Noderīgi padomi

5 viedtālruņi, kas būs piemēroti skolēniem

Plaša izvēle viedtālruņiem
28 12 2018
telefoni berniem

Mēs pat neievērojam, ka bērni ar katru dienu kļūst daudz gudrāki un neatkarīgāki. Pakāpeniski tuvojas diena, kad viņi palūgs mums pirmo mobilo tālruni. Šis sakaru līdzeklis vēlmju sarakstā parādīsies jau pirmajās klasēs, tāpēc mūs gaida īpaši sarežģīts uzdevums – izlemt, kāds tālrunis būs vislabāk piemērots bērniem. Sāciet ar svarīgākajām funkcijām. Mēs izdalījām galvenos skolēniem noderīgo mobilo tālruņu parametrus.

Drošības parametri

Reizēm pietiek izdzirdēt bērna balsi, lai mierīgi varētu turpināt savu darba dienu. Daudziem mūsdienu tālruņiem ir arī GPS sekošanas funkcija, kuru izmantojot, Jūs vienmēr zināsiet, kur atrodas Jūsu bērns. Tiesa gan, lielākā daļa briesmu viņus sagaida internetā. Atrast tālruņa modeli bez šīs funkcijas varētu būt diezgan grūti. Labāk padomājiet par iespēju ieslēgt vecāku uzraudzības kontroli internetam. Šādā veidā Jūs varēsiet kaut vai nedaudz ierobežot viņu aplūkoto saturu.

Viegla vadība

Pirmajās klasēs bērniem noteikti nav vajadzīgs jaunākais un jaudīgākais viedtālrunis. Daudz svarīgāk ir tas, lai viņi nepieciešamības gadījumā Jums varētu ātri un ērti piezvanīt. Protams, ka nedaudz vecāki bērni gribēs, lai tālrunī būtu arī videokamera un citi svarīgākie parametri. Tomēr, izvēloties tālruni kopā, Jūs viegli varēsiet atrast risinājumu, kas apmierinās abas puses.

Izturīga konstrukcija

Negribētos, lai jaunais tālrunis ātri tiktu sasists vai saskrāpēts, tomēr Jums jāpieņem tas, ka ar attīstītiem bērniem tā noteikti var gadīties. Tāpēc labāk iepriekš visu paredzēt un izvēlēties cietu, ūdensizturīgu konstrukciju un stipru ekrānu. Šādi modeļi būs daudz ilglaicīgāki!

Ietilpīga baterija

Iespējams, ka mūsu nekontrolējamie bērni ļoti bieži izmantos tālruni, tāpēc ir svarīgi parūpēties par to, lai baterija ilgtu visu dienu un svarīgos brīžos nepazustu sakari. Ja Jūs izvēlaties starp vairākiem līdzīgiem modeļiem, tad priekšroku dodiet tam, kam ir ietilpīgāka baterija. Jūs noteikti nenožēlosiet šādu lēmumu.

Rotaļīgs dizains

Mums šāda īpašība var šķist pilnīgi nesvarīga, tomēr noticiet tam, ka skolēniem tālruņa izskats ir pat ļoti aktuāls. Viņi neizbēgami gribēs ar šo ierīci palielīties klasesbiedriem, tāpēc mobilā tālruņa dizainam jābūt vismaz interesantam, vēl labāk – iespaidīgam! Ja neizdodas izpildīt šo kritēriju, tad iegādājieties papildu piederumus – oriģināli tālruņa vāciņi nomaskēs vienkāršo tālruņa dizainu un liks bērniem sajusties īpaši.

5 labākie viedtālruņi skolēniem

1. Moto Z2 Play

Šis pietiekami funkcionālais tālruņa modelis ir lieliski piemērots skolniekiem, kas vēlas izbaudīt daudz dažādu iespēju. Šajā viedtālrunī Jūs atradīsiet daudzas funkcijas, kas bērniem būtu noderīgas: aizsargstikls, ūdensizturība un pietiekami ietilpīga baterija – viss, kas vajadzīgs ātri augošam bērnam. Lai gan tālrunim ir visas šīs priekšrocības, tā dēļ Jums nebūs pārāk daudz jātērējas.

2. Apple iPhone SE

Šis tālrunis neapšaubāmi ir viens no visfunkcionālākajiem modeļiem šajā cenu kategorijā. Ja Jūs šaubāties par to, ka bērns ar visām funkcijām spēs tikt galā, Apple var piedāvāt Jums lielisku izeju. Tā ir īpaši attīstītā vecāku kontroles sistēma, kas ļauj ierobežot tālruņa izmantošanu noteiktās stundās (piemēram, naktī vai mājasdarbu izpildes laikā) un sekot tam, cik ilgi un kādas programmas izmanto Jūsu bērns. Bet svarīgākais ir tas, ka visu to var darīt attālināti! Šajā sarakstā gan modelis nav visizturīgākais, bet mēs nešaubāmies, ka bērni, saņemot šādu funkcionālu tālruni, to rūpīgi saudzēs un uzmanīs.

3. Nokia 3310

Ja Jūs ar nostalģiju atceraties savas jaunības tālruni, tad ar to Jūs varat pārsteigt arī savu bērnu! Leģendārais tālrunis ar nelielām izmaiņām ir atgriezies tirgū: tagad ar to var izmantot internetu un fotografēt. Tiesa gan, fotogrāfijas nebūs pārāk kvalitatīvas. Šī tālruņa vislielākās priekšrocības ir īpaši ilgi strādājoša baterija, vienkārša un viegli saprotama vadība, zema cena un ilgmūžība. Jaunie modeļi pārsteidz ar košu dizainu, tāpēc bērni tādu tālruni noteikti pietiekami novērtēs!

4. CAT S41

Ja esat pārliecināts, ka bērnam tālrunis izslīdēs no rokām vai no kabatas ne vienu reizi vien, tad šis tālruņa modelis būs viens no visdrošākajiem: tas izturēs pat stiprus triecienus, bet uz ekrāna neradīsies švīkas. Bet tas nav vienīgais iemesls, kāpēc tālrunis bērniem varētu būt piemērots: aiz nedaudz drūmā dizaina slēpjas diezgan ātri strādājošas programmas, īpaši ietilpīga baterija un kvalitatīva videokamera, kas būs pilnīgi pietiekama jaunajiem fotogrāfiem. Atliek tikai izdomāt, kā šo modeli padarīt rotaļīgāku – tam noderēs tālruņa aksesuāri.

5. Honor 7X

Vai Jūs vēlaties īpaši iepriecināt spēles dievinošo skolnieku? Tad šis modelis būs viens no labākajiem variantiem: ērts izmērs, košas krāsas (kas ne vienmēr ir raksturīgi lētākiem tālruņiem) un pietiekama jauda nodrošinās to, ka spēles bērniem būs jautras un atmiņā paliekošas. Nevajadzēs arī uztraukties par baterijas darbības ilgumu, tāpēc vajadzēs tikai vienoties, kā ierobežot šīs jautrās nodarbes. Varbūt tāda dāvana arī kļūs par labāko motivāciju atbildīgi izturēties pret tālruņa izmantošanu?

Izvēloties tālruņus skolniekiem, Jums jāņem vērā ne tikai pieminētās funkcijas, bet arī bērnu cerības. Ja esat izšķīries par tādu pirkumu, tad galarezultātam jābūt labvēlīgam abām pusēm. Mēs piedāvājām vairākas alternatīvas – varbūt starp tām Jūs atradīsiet īsto!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.