Noderīgi padomi

5 viedtālruņi, kas būs piemēroti skolēniem

15 09 2020
telefoni berniem

Mēs pat nepamanām, kā bērni ar katru dienu kļūst lielāki, gudrāki un patstāvīgāki - tik lēnām tuvojas diena, kad viņi lūdz savu pirmo mobilo tālruni. Šis saziņas rīks vēlmju sarakstos parasti atrodas jau sākumskolas vecuma bērniem, tāpēc mūs gaida ļoti grūts uzdevums: izlemt, kurš tālrunis būtu vispiemērotākais bērniem. Tomēr, ja ievērosiet dažus svarīgus padomus un iepazīsieties ar populārākajiem modeļiem, ar to tiksiet galā ļoti viegli.

meitene izmanto mobilo telefonu sezot uz divana

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties tālruni bērnam?

Sāciet ar vissvarīgākajām funkcijām ─ mēs esam izdalījuši mobilo ierīču pamata iestatījumus, kas būs noderīgi skolēniem.

Drošības parametri

Reizēm pietiek izdzirdēt bērna balsi, lai mierīgi varētu turpināt savu darba dienu. Daudziem mūsdienu tālruņiem ir arī GPS sekošanas funkcija, kuru izmantojot, Jūs vienmēr zināsiet, kur atrodas Jūsu bērns. Tiesa gan, lielākā daļa briesmu viņus sagaida internetā. Atrast tālruņa modeli bez šīs funkcijas varētu būt diezgan grūti. Labāk padomājiet par iespēju ieslēgt vecāku uzraudzības kontroli internetam. Šādā veidā Jūs varēsiet kaut vai nedaudz ierobežot viņu aplūkoto saturu.

telefons ar gps funkciju

Viegla vadība

Pirmajās klasēs bērniem noteikti nav vajadzīgs jaunākais un jaudīgākais viedtālrunis. Daudz svarīgāk ir tas, lai viņi nepieciešamības gadījumā Jums varētu ātri un ērti piezvanīt. Protams, ka nedaudz vecāki bērni gribēs, lai tālrunī būtu arī videokamera un citi svarīgākie parametri. Tomēr, izvēloties tālruni kopā, Jūs viegli varēsiet atrast risinājumu, kas apmierinās abas puses.

Izturīga konstrukcija

Negribētos, lai jaunais tālrunis ātri tiktu sasists vai saskrāpēts, tomēr Jums jāpieņem tas, ka ar attīstītiem bērniem tā noteikti var gadīties. Tāpēc labāk iepriekš visu paredzēt un izvēlēties cietu, ūdensizturīgu konstrukciju un stipru ekrānu. Šādi modeļi būs daudz ilglaicīgāki!


Ietilpīga baterija

Iespējams, ka mūsu nekontrolējamie bērni ļoti bieži izmantos tālruni, tāpēc ir svarīgi parūpēties par to, lai baterija ilgtu visu dienu un svarīgos brīžos nepazustu sakari. Ja Jūs izvēlaties starp vairākiem līdzīgiem modeļiem, tad priekšroku dodiet tam, kam ir ietilpīgāka baterija. Jūs noteikti nenožēlosiet šādu lēmumu.

Rotaļīgs dizains

Mums šāda īpašība var šķist pilnīgi nesvarīga, tomēr noticiet tam, ka skolēniem tālruņa izskats ir pat ļoti aktuāls. Viņi neizbēgami gribēs ar šo ierīci palielīties klasesbiedriem, tāpēc mobilā tālruņa dizainam jābūt vismaz interesantam, vēl labāk – iespaidīgam! Ja neizdodas izpildīt šo kritēriju, tad iegādājieties papildu piederumus – oriģināli tālruņa vāciņi nomaskēs vienkāršo tālruņa dizainu un liks bērniem sajusties īpaši.

krasaini macini telefoniem uz galda rotaligam dizainam

5 labākie viedtālruņi skolas vecuma bērniem

Nokia 3310

Ja Jūs ar nostalģiju atceraties savas jaunības tālruni, tad ar to Jūs varat pārsteigt arī savu bērnu! Leģendārais tālrunis ar nelielām izmaiņām ir atgriezies tirgū: tagad ar to var izmantot internetu un fotografēt. Tiesa gan, fotogrāfijas nebūs pārāk kvalitatīvas. Šī tālruņa vislielākās priekšrocības ir īpaši ilgi strādājoša baterija, vienkārša un viegli saprotama vadība, zema cena un ilgmūžība. Jaunie modeļi pārsteidz ar košu dizainu, tāpēc bērni tādu tālruni noteikti pietiekami novērtēs!

Huawei Y6

Šis modelis būs īpaši populārs mūzikas mīļotājiem - uzlabotais skaļrunis ļaus Jums klausīties mūziku kvalitatīvi, un arī sarunu kvalitāte būs nevainojama. Pēcnācēji, kuri ir izauguši un apguvuši sociālos tīklus, būs pārsteigti arī par augstas kvalitātes kameru, un Jūs izbaudīsiet ārkārtīgi lielo akumulatoru, sasniedzot pat 3000mAh. Tas nozīmē, ka Jūs varēsiet sazināties ar savu bērnu pat tad, ja viņš vai viņa nav uzlādējis tālruni pirms došanās mājās. Turklāt Jūs varat izvēlēties no vairākiem dažādiem korpusa toņiem: šī uzņēmuma modeļi tiek uzskatīti par vieniem no stilīgākajiem, tāpēc vismaz viens no tiem noteikti pievērsīsis Jūsu atvases uzmanību.

Apple iPhone SE

Šis tālrunis neapšaubāmi ir viens no visfunkcionālākajiem modeļiem šajā cenu kategorijā. Ja Jūs šaubāties par to, ka bērns ar visām funkcijām spēs tikt galā, Apple var piedāvāt Jums lielisku izeju. Tā ir īpaši attīstītā vecāku kontroles sistēma, kas ļauj ierobežot tālruņa izmantošanu noteiktās stundās (piemēram, naktī vai mājasdarbu izpildes laikā) un sekot tam, cik ilgi un kādas programmas izmanto Jūsu bērns. Bet svarīgākais ir tas, ka visu to var darīt attālināti! Šajā sarakstā gan modelis nav visizturīgākais, bet mēs nešaubāmies, ka bērni, saņemot šādu funkcionālu tālruni, to rūpīgi saudzēs un uzmanīs.

Xiaomi Redmi Note 8T

Šādu tālruni ir vērts izvēlēties, ja vēlaties pārsteigt savu bērnu ar pietiekami jaudīgām specifikācijām, taču nevēlaties pārāk daudz ieguldīt šajā ierīcē. Šis uzņēmums lieliski apvieno zemo cenu ar apskaužamām specifikācijām. Tos īpaši novērtēs spēles mīlošie pēcnācēji: izcila veiktspēja ir viena no šī modeļa stiprākajām pusēm. Tomēr Jums nav jāuztraucas par pārāk ilgām spēlēm: procesors spēj ietaupīt akumulatora enerģiju, un tālrunis pēc intensīvas lietošanas nesāk karst. Priekšrocību sarakstu joprojām varētu paplašināt, taču atstāsim to saviem bērniem!

Samsung Galaxy A51

Šim modelim ir skaists, 6,5 collu AMOLED ekrāns, kas ir lieliski piemērots visdažādāko videoklipu skatīšanai.Tā vidējā jauda noteikti būs pietiekama lielākajai daļai bērnu, un kameru pārpilnība ļaus Jums uzņemt radošus kadrus un, iespējams, mudinās pēcnācējus ienirt vēl tālāk apkārtnē. Tālrunī ir arī funkcija "Vienmēr ieslēgts", kas ekrānā parāda laiku un citus svarīgus ziņojumus, pat ja ierīce ir bloķēta. Baterija noteikti kalpos vienu dienu vai pat ilgāku laika periodu, tāpēc pēcnācējus bez stresa varat sūtīt uz skolu.

Izvēloties tālruņus skolniekiem, Jums jāņem vērā ne tikai pieminētās funkcijas, bet arī bērnu cerības. Ja esat izšķīries par tādu pirkumu, tad galarezultātam jābūt labvēlīgam abām pusēm. Mēs piedāvājām vairākas alternatīvas – varbūt starp tām Jūs atradīsiet īsto!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.