Noderīgi padomi

Viedtālruņi, kas būs piemēroti skolēniem

22 11 2021
telefoni berniem

Mēs pat nepamanām, kā bērni ar katru dienu kļūst lielāki, gudrāki un patstāvīgāki - tik lēnām tuvojas diena, kad viņi lūdz savu pirmo mobilo tālruni. Šis saziņas rīks vēlmju sarakstos parasti atrodas jau sākumskolas vecuma bērniem, tāpēc mūs gaida ļoti grūts uzdevums: izlemt, kurš tālrunis būtu vispiemērotākais bērniem. Tomēr, ja ievērosiet dažus svarīgus padomus un iepazīsieties ar populārākajiem modeļiem, ar to tiksiet galā ļoti viegli. Izpētiet labākos šī gada mobilos telefonus

meitene izmanto mobilo telefonu sezot uz divana

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties tālruni bērnam?

Sāciet ar vissvarīgākajām funkcijām ─ mēs esam izdalījuši mobilo ierīču pamata iestatījumus, kas būs noderīgi skolēniem.

Drošības parametri

Reizēm pietiek izdzirdēt bērna balsi, lai mierīgi varētu turpināt savu darba dienu. Daudziem mūsdienu tālruņiem ir arī GPS sekošanas funkcija, kuru izmantojot, Jūs vienmēr zināsiet, kur atrodas Jūsu bērns. Tiesa gan, lielākā daļa briesmu viņus sagaida internetā. Atrast tālruņa modeli bez šīs funkcijas varētu būt diezgan grūti. Labāk padomājiet par iespēju ieslēgt vecāku uzraudzības kontroli internetam. Šādā veidā Jūs varēsiet kaut vai nedaudz ierobežot viņu aplūkoto saturu.

telefons ar gps funkciju

Viegla vadība

Pirmajās klasēs bērniem noteikti nav vajadzīgs jaunākais un jaudīgākais viedtālrunis. Daudz svarīgāk ir tas, lai viņi nepieciešamības gadījumā Jums varētu ātri un ērti piezvanīt. Protams, ka nedaudz vecāki bērni gribēs, lai tālrunī būtu arī videokamera un citi svarīgākie parametri. Tomēr, izvēloties tālruni kopā, Jūs viegli varēsiet atrast risinājumu, kas apmierinās abas puses.

Izturīga konstrukcija

Negribētos, lai jaunais tālrunis ātri tiktu sasists vai saskrāpēts, tomēr Jums jāpieņem tas, ka ar attīstītiem bērniem tā noteikti var gadīties. Tāpēc labāk iepriekš visu paredzēt un izvēlēties cietu, ūdensizturīgu konstrukciju un stipru ekrānu. Šādi modeļi būs daudz ilglaicīgāki!


Ietilpīga baterija

Iespējams, ka mūsu nekontrolējamie bērni ļoti bieži izmantos tālruni, tāpēc ir svarīgi parūpēties par to, lai baterija ilgtu visu dienu un svarīgos brīžos nepazustu sakari. Ja Jūs izvēlaties starp vairākiem līdzīgiem modeļiem, tad priekšroku dodiet tam, kam ir ietilpīgāka baterija. Jūs noteikti nenožēlosiet šādu lēmumu.

Rotaļīgs dizains

Mums šāda īpašība var šķist pilnīgi nesvarīga, tomēr noticiet tam, ka skolēniem tālruņa izskats ir pat ļoti aktuāls. Viņi neizbēgami gribēs ar šo ierīci palielīties klasesbiedriem, tāpēc mobilā tālruņa dizainam jābūt vismaz interesantam, vēl labāk – iespaidīgam! Ja neizdodas izpildīt šo kritēriju, tad iegādājieties papildu piederumus – oriģināli tālruņa vāciņi nomaskēs vienkāršo tālruņa dizainu un liks bērniem sajusties īpaši.

krasaini macini telefoniem uz galda rotaligam dizainam

Labākie viedtālruņi skolas vecuma bērniem

Xiaomi Redmi 9A

Šis viedtālrunis ir lieliski piemērots, ja vēlaties iepriecināt savu atvasi ar pietiekami pieklājīgām specifikācijām, bet nevēlaties daudz ieguldīt šajā ierīcē. Visus ikdienas darbus efektīvi veiks uzlabotais procesors, un bērni 5000mAh akumulatora darbības laiku skaitīs nevis stundās, bet dienās – gaidīšanas režīmā tas var neizlādēties pat veselu mēnesi. Ir padomāts arī par spēļu ātrumu – to nodrošinās “HyperEngine” tehnoloģija.

Nokia 105 (2019)

Tas ir daudz vienkāršāks mobilais tālrunis, kas ir lieliski piemērots iesācējiem, kuri tikai sāk pierast pie šādas ierīces. Viņiem nebūs pieejams internets, taču būs iespējams ērti sazināties, izmantojot zvanus vai īsziņas. Arī biežā uzlāde tiks atstāta novārtā, tāpēc varēsiet būt pārliecināti, ka, sūtot bērnu uz skolu, varēsiet ar viņu ļoti ērti sazināties.

Nokia 125

Vēl viens pogu tālrunis, kas pārsteidz ar savu vienkāršību un izdevīgo cenu, būs lieliski piemērots arī ērtai saziņai ar atvasēm. Izturīgais korpuss nodrošinās ilgmūžību, un, ja vēlaties vairāk izklaides nekā standarta “Snake” vai citas līdzīgas spēles, varēsiet izmēģināt bezvadu FM radio priekšrocības. Akumulatora darbības laiks būs ne mazāk izturīgs – ražotāji paziņo, ka šie modeļi darbosies no saullēkta līdz saulrietam.

Samsung Galaxy A22

Daudz vairāk izklaides un iespēju varēs piedāvāt šis viedtālrunis, kas būs lieliski piemērots Jūsu prasīgākajai vai vecākai atvasei. Īpaši tas patiks spēļu entuziastiem: 90 Hz atsvaidzes intensitāte nodrošinās vienmērīgumu, bet augstā izšķirtspēja ļaus baudīt spilgtus un detalizētus attēlus. Bērni šeit atradīs arī savas radošās spējas, lai atklātu spējīgu četru aizmugurējo kameru sistēmu un 13MP priekšējo kameru, kas lieliski iederēsies viņu burvīgajām personībām.


Samsung Galaxy A52s

Šis viedtālrunis arī apgalvo, ka ir labākā izvēle pusaudžiem vai jaunākiem bērniem, kuri vēlas vairāk iespēju. Jaudīgs procesors ļaus viegli veikt visdažādākos uzdevumus, 32MP priekšējā un četrkāršā aizmugurējā kamera palīdzēs attīstīt fotografēšanas prasmes, bet 4500mAh akumulators nodrošinās, ka pēcnācēji vienmēr būs viegli sasniedzami. Ko vēl vairāk vajadzētu no telefona!


iPhone 13 Mini

Varam garantēt, ka ar šo izvēli noteikti pārsteigsiet jebkuru pusaudzi. Aprīkots ar jaunākajām funkcijām un īpaši ātru procesoru, šis viedtālrunis kļūs par svarīgu viņu ikdienas sastāvdaļu un pat izklaides centru. Izturīgais “CeramicShield” maciņš nodrošinās telefona ilgmūžību, un ārkārtīgi plašā krāsu gamma palīdzēs bērniem atklāt savu unikālo stilu.