TOP zīmolu dienas! Cenu piedāvājumi līdz -30%*

Noderīgi padomi

Labākie telefoni: TOP modeļi 2022.-2023. gadā

Plaša izvēle mobilajiem telefoniem
29 12 2022
balts viedtalrunis blakus ziemassvetku rotajumiem

Var teikt, ka šis gads telefonu tirgum bija īpaši auglīgs – jau kopš gada sākuma varējām novērot, kā to labākie ražotāji nodrošina ievērojami atjauninātas funkcijas, un, šķiet, ka dažreiz pat pārsniedzot to iespējas. Ja šogad vēlaties iegādāties telefonu ar iespaidīgām funkcijām, Jums būs daudz variantu, kuriem būtu vērts pievērst savu uzmanību – piedāvājam labāko telefonu TOP10. Ja viena no svarīgākajām viedtālruņa funkcijām ir fotografēšana, iesakām izpētīt svarīgākos aspektus, kam pievērst uzmanību, un izvēlēties piemērotāko.

sieviete izmanto viedtalruni

Apple iPhone 14 sērija

Luksusa klases Apple telefoni jau sen kļuvuši par prestiža iemiesojumu. Tos izvēlas visprasīgākie lietotāji, un Apple ražotāji cenšas atbilst viņu gaidām, nemitīgi papildinot kolekciju ar jaunām telefonu sērijām. Pašlaik svaigākie darinājumi ir 4 modeļi no iPhone 14. sērijas: iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max. Pamanāmākā to atšķirība no iepriekšējās līnijas ir L-veida ekrāns, kas atspoguļo baterijas lādiņu, ātro izvēlni, AirTag izvietojumu (individuāli pielāgojamu), kā arī bezvadu uzlādes funkcija.

iPhone 14 un 14 Plus

Šie jaunās sērijas modeļi saņēmuši vismazāk atjauninājumu, salīdzinot ar Apple 13. tālruņu sēriju. Tomēr daži uzlabojumi ir vērā ņemami: atjaunotā operētājsistēma iOS16 vēl ērtākai telefona lietošanai, ilgāks darbības laiks pēc uzlādes (nepārtraukta video apskate līdz 20 stundām) un jaunas dzīvespriecīgās korpusa krāsas: Starlight, Midnight, Blue, Purple, Red.

Ierīcēm joprojām ir A15 Bionic mikroshēmojums (6 GB procesors) kā 13. sērijas tālruņiem, taču diez vai kāds varētu pasūdzēties par tā jaudu. Komandas tiek izpildītas ātri un bez misēkļiem, un šis aspekts ir būtiskākais, kāpēc iPhone 14 un 14 Plus ir savas cenas cienīgi.

Citas iPhone 14 stiprās puses ir Super Retina XDR OLED ekrāns ar maksimālo spilgtumu 1200 niti, atmiņas apjoms no 128 GB līdz iespaidīgiem 512 GB, 5G atbalsts, uzlabota frontālās kameras autofokusēšanās. iPhone 14 Plus ir palielināts ekrāns – 6,7 collas, ko daudzi atzīs par priekšrocību, salīdzinot ar iPhone 14 6,1 collu ekrānu.


iPhone 14 Pro un 14 Pro Max

Pro un Pro Max modeļos Apple vienmēr integrē savas jaunākās tehnoloģiskās izstrādes. 14. tālruņu sērija nav izņēmums. iPhone 14 Pro un Pro Max var lepoties ar jaudīgāko A16 Bionic (4 nm) procesoru – vēl ātrākai un precīzākai reakcijai. Starpību īpaši izjutīs lietotāji, kuri mēdz vienlaikus lietot vairākas programmas, spēlēt jaudīgas videospēles, darboties sarežģītās programmās.

Vēl viens 14 Pro un 14 Pro Max jauninājums – 48 MP kamera, kas ir ievērojams lēciens uz augšu ar tālruņiem uzņemto fotogrāfiju jomā. Neizpalikuši arī dizaina uzlabojumi. Ekrāna augšpusē eleganti integrēta frontālā kamera, ko sen jau gaidīja Apple piekritēji. Un, protams, tradicionāli Pro Max sērijai ir palielināts ekrāns un atmiņa – 6,7 collas (Pro modelim – 6,1) un līdz 1 TB ekšējās atmiņas.


iPhone 13 sērija

Var teikt, ka katra jaunā iPhone tālruņu sērija ir lemta panākumiem – tas pats notika ar “iPhone 13” modeļiem, kas uzreiz izpelnījās vietu TOP sarakstā. Četri viedtālruņi atkal pārsteidz ar atjauninājumiem, kurus grūti neapbrīnot. Visiem no tiem būs par 20 procentiem mazāks ekrāna iecirtums, IP68 klases putekļu un ūdens izturība, lielāka akumulatora ietilpība un “CeramicShield” tehnoloģija lielākai stikla izturībai. Tomēr katru no modeļiem ir vērts aplūkot tuvāk.

6,1 collas “iPhone 13” ir spilgts “Super Retina XDR OLED” ekrāns, kas ir vēl vieglāk saskatāms tiešos saules staros. Fotogrāfijas cienītāji atradīs vēl spilgtākus, krāsainākus un plašākus attēlus, mazāku troksni, fotogrāfiju stilus un "Cinema Mode", kas liek justies kā īstiem režisoriem. Tikmēr jaunais “A15 Bionic” mikroshēmojums šobrīd tiek uzskatīts par vienu no labākajiem tirgū, pārspējot konkurentus gan ātruma, gan grafikas apstrādes iespēju ziņā.