Noderīgi padomi

Bērnu manēžas

Izvēlēties bērnu manēžu
27 03 2018
bernu manezas un rotalu gultinas

Laiks, kad bērns sāk rāpot, ir laiks, kad viņš meklē jaunus iespaidus un izaicinājumus. Un nebūt ne visas lietas, kas izraisa bērna interesi, ir pilnībā drošas. Bērnu manēžas – tā ir īpaša konstrukcija ar augstām sieniņām, kas neļaus Jūsu bērnam iziet ārpus bez Jūsu uzraudzības. Tā ir teicama izeja sarežģītās situācijās, kad Jūsu bērnam ir jāpaliek vienam istabā, un nepieciešams tostarp parūpēties par viņa drošību. Interneta veikals 220.lv piedāvā Jums plašu bērnu manēžu un bērnu gultiņu izvēli, dažādos izmēros un formās, par daudz zemākām cenām.

TOP piedāvājums


Galvenā bērnu manēžu priekšrocība ir to kompaktums. Bērnu manēža – pēc savas būtības, tā ir ta pati saliekama bērnu gultiņa, atšķirība ir tikai tajā, ka bērns šādā manēžā var ne tikai gulēt, bet arī spēlēties ar rotaļlietām un to var ņemt sev līdz ceļojumā. Šī gultiņa ir pietiekami viegla un ātri saliekama, tādēļ to ir viegli transportēt. Dažās no tām atrodas arī papildu jumtiņi vai sietiņi, pateicoties kam, bērns jutīsies daudz komfortablāk un drošāk pat uz ielas. Dažiem modeļiem arī ir galdiņi, kas ir aprīkoti autiņu pārtīšanai, kabatas ar nodalījumiem, kur Jūs varēsiet ievietot sava bērna iemīļotās rotaļlietas. Tā kā bērns, neapšaubāmi, pārbaudīs gultiņas izturību, daži vecāki pievērš uzmanību gultiņas kājiņu skaitam: jo vairāk kājiņu, jo noturīgāks būs bērna manēža. Vecāku ērtībai daudzos bērnu manēžās ir ritentiņi, lai gultiņu būtu iespējams viegli pārvietot no vienas vietas uz otru. Ritentiņiem obligāti ir jābūt fiksējamiem, lai gultiņa nekustētos, kad bērns paliek viens pats.

Pie mums Jūs arī varēsit atrast modeļus, kas ir noslēdzami ar rāvējslēdzēju. Tādējādi, bērns varēs viegli ielīst bērnu manēžā vai arī iziet no tā. Dažas manēžas ir aprīkoti ar vibrācijas sistēmu, kas var regulēt vibrācijas spēku. Bērnu manēža būs īsts palīgi Jūsu sadzīvē. Jūs varēsiet mierīgi veikt savus darba pienākumus, neraizējoties par to, ka bērns var gūt kādu traumu. Iekams bērns tajā rotaļāsies, Jūs varēsiet veltīt laiku sev vai arī atpūsties. Kā likums, gultiņas – bērnu manēžas ir piemēroti bērniem, kā svars nepārsniedz 15 kilogramus, tādēļ Jūs varēsiet lietot šo brīnišķīgo lietu ne vienu gadu vien. Visi bērna manēžu modeļi tiek izgatavoti no ļoti izturīgiem un drošiem materiāliem, ko ir ļoti viegli notīrīt. Izvēlieties un pasūtiet Jūsu vēlmēm visatbilstošāko bērna manēžu mūsu interneta veikalā jau tagad. Mēs bieži rīkojam visdažādākās akcijas, kā sakarā Jūs maksāsiet patiešām viszemāko cenu. Mēs piedāvājam vienkāršu un drošu iepirkšanās veidu un ātru piegādi.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.