LĪDZ SVĒTDIENAI! 🤩 -5€ 🤩 -10€ 🤩 -20€ 🤩 atlaide ar atlaižu kodiem 13EXTRA5 / 13EXTRA10 / 13EXTRA20 pārdevēja 220.lv precēm!

Noderīgi padomi

Pūriņš jaundzimušajam - visnepieciešamākās lietas

Preces jaundzimušajiem plašā izvēlē
31 05 2021
jaundzimusa purins

Jauna ģimenes locekļa dzimšana ir ne tikai liels prieks, bet arī izaicinājums. Īpaši vecākiem, kuri gaida pirmo bērnu. Bērns ir tik mazs un viņam vajag tik daudz! Jā, Jūsu mazulim vajag daudz dažādu lietu, jo viņam nederēs neviens priekšmets not tiem, kas jau ir Jūsu mājās. Bieži vien vecāki saskaras ar nebeidzamiem jautājumiem, pazūd piegādes džungļos, pērk nevajadzīgas lietas. Tāpēc, gaidot savu brīnumu, nesteidzieties ar pirkumiem. Meklējiet, interesējieties, izvēlieties un sāciet pirkt divus vai trīs mēnešus pirms bērna dzimšanas.

Pirms sākat iepirkšanās maratonu, izveidojiet sarakstu. Jaundzimušajam bērnam nepieciešamo priekšmetu saraksts nav tik garš, svarīgāka ir priekšmetu kvalitāte un drošība. Jaundzimušā pūriņš atvieglos pirmās dienas vecākiem, jo pa rokai atradīsies visas nepieciešamās mantas. 

grutniece aizpilda sarakstu ar nepieciesamajam precem

Jaundzimušā galveno lietu sarakstam vajadzētu sastāvēt no vairākām galvenajām preču grupām - miega, higiēnas, vingrošanas, apģērba, barošanas un citām mazām lietām.

Zīdaiņa guļvieta

Vispirms Jums jāorganizē mazuļa gulēšana. Nelieciet bērnu gultiņu pie radiatoriem, pie logiem vai durvīm. Vislabāk ir novietot bērnu gultiņa tuvu Jūsu gultai vismaz dažus pirmos mēnešus.

- Tas jau ir noteikums un patiesība, ka pirmajās dienās Jūsu jaundzimušais gulēs visur, tikai ne gultiņā. Protams, ir izņēmumi, taču visbiežāk jaundzimušie vēlas būt kopā ar vecākiem un viņus sajust, un paši vecāki nevēlas atkāpties no zīdaiņa. Tomēr gultiņa ir obligāta. Pirmkārt, jaundzimušajiem un zīdaiņiem drošības labad jāguļ gultiņā. Otrkārt, tā arī Jūs vismaz mazliet varēsiet atpūsties. Bērnu gultiņu izvēle ir ļoti plaša - bērnu gultiņas, manēžas, piestumtas pie gultas vai standarta. Tāpēc izvēlieties gultu mazulim atbilstoši savām vēlmēm un iespējām, istabas lielumam. Vissvarīgākais ir tas, ka izvēlaties drošas, no dabīgākajiem materiāliem izgatavotas bērnu gultiņas, ja pērkat krāsotas, pārliecinieties, ka krāsa ir kvalitatīva un droša zīdaiņiem.

erta un kvalitativa gultina zidainiem


- Otra lieta, kas Jums ir jāiegādājas, ir matracis. Zīdaiņa matracim ir jābūt pietiekami vēsam. Tiem ir dažādas dabīgas šķiedras (kokosrieksti, griķi) vai latekss. Vissvarīgākais ir tas, ka matracis atbilst gultiņas izmēram, ir bez šuvēm un kvalitatīvs. Matracis var ietekmēt mazuļa miegu un mugurkaula attīstību.

matraca izvele jaundzimusajam