Noderīgi padomi

Ziemassvētku eglīšu rotājumi 2020./2021. gadā: modernas Ziemassvētku krāsas (padomi un fotogrāfijas)

Plaša izvēle eglīšu rotājumiem
10 11 2020
sieviete rota ziemassvetku egliti zelta nokrasas ar bumbam un zvaigznem

Apsverot, kā izrotāt Ziemassvētku eglīti, un izvēloties mājas dekorus, jums jāpatur prātā krāsu tendences gaidāmajā svētku sezonā.

Eglītes rotāšanas tendences 2019.-2020. gadā

Domājot par to, kādā krāsā rotāt savu Ziemassvētku eglīti 2020. gadā, Jūs nekļūdīsities, izvēloties vienu no šiem variantiem.


 • Balta un sarkana. Tā ir pilnīgi tradicionāla, mūžīga un nekļūdīga krāsu izvēle - šādi Ziemassvētku rotājumi noteikti ļaus sajust svētku garu savās mājās!

baltai un sarkani rotajumi ziemassvetkiemsarkani un balti ziemassvetku rotajumisrakanas dekoracijas uz ziemassvetku baltas eglites

tradicionala grezna ziemassvetku eglite

 • Vēl vairāk sarkanu detaļu. Šogad Jūs varat apvienot sarkano ar ne tikai klasisko balto. Starp populārākajām kombinācijām ir zilā un zelta nokrāsa, tāpēc Jūs patiešām varat viegli izlemt, kā izrotāt Ziemassvētku eglīti 2020. gada nogalē, lai šis koks izskatītos moderni. Jūs varat izvēlēties tikai sarkanus rotājumus - šāda izvēle vienmēr būs pietiekami droša.

sarkana izrotata eglitesarkani eglisu rotajumi uz eglessarkana egle

sarkani eglisu rotajumi

 • Zelta detaļas. Zelts tiks atklāts arī dažādās kombinācijās - Jūs noteikti nekļūdīsieties, apvienojot to ar sudraba vai rozā toņiem. Vēl labāk, ja izvēlēsieties gaiši rozā ziedus. Varat arī izvēlēties baltas nokrāsas un rožu zeltu, tāpēc šajā gadījumā iespēju netrūks.

ziemassvetku eglite zelta krasametaliskie toni uz egleszelta un roza elementi uz egles

eglite izrotata ar zelta krasas rotajumiem

 • Dabiski toņi. Arvien pieaugošās organiskās un dabiskuma idejas ir aizkustinājušas arī Ziemassvētkus - kā rezultātā svētku rotājumos būs redzamas daudz vairāk meža zaļās, tumši zilas, brūnas, pelēkas un citas dabas toņu nokrāsas.

koka eglisu rotajumidabiski ziemassvetku tonidabiski ziemassvetku toni uz egles

dabigi un minimalistiski eglisu rotajumi

 • Metāliski toņi. Nākamais gads tiek saukts par metāla vērsi, tāpēc Jūsu egles rotājumu var atbalstīt šādos toņos. Tiesa, nav nepieciešams izvēlēties standarta metāla nokrāsu - šogad modē būs viegls rūsas mirdzums.

sudraba egliteskaisti izrotata ziemassvetku eglite ar metalisko tonu rotajumiemgrezna ziemassvetku eglite

eglite izrotata ar metalisko tonu rotajumiem

 • Eksperimenti ar bagātīgām krāsām. Interjera dizaineri aicina svētku dekorus papildināt ar eksperimentiem, iekļaujot tumšāk zilu, bordo, dziļi zaļu vai purpursarkanu toni. Pievilcīgi saskaņoti, šādi Ziemassvētku rotājumi var dot arī ļoti daudz mājīguma. 

spilgta ziemassvetku eglitegrezni izrotata ziemassvetku eglite ar spilgtiem rotajumiembagatigi izrotata ziemassvetku eglite piesatinatas krasas

spilgta ziemassvetku eglite

 • Sniegbalts. Šogad ļoti bieži redzēsim tādas eglītes, kurās dominēs tikai baltā krāsa. Tam varat izmantot izsmidzināmu sniegu vai uzreiz nopirkt baltu svētku koku. 

ziemassvetku eglite ar gaisminamsniegs uz ziemassvetku eglitesbalts sniegs uz ziemassvetku eglites

eglite izrotata ar baltas krasas rotajumiem

Citas idejas, kā skaisti izrotāt Ziemassvētku eglīti

Apsverot, kuri Ziemassvētku eglīšu rotājumi ir vispiemērotākie, jāņem vērā arī citas tendences, kas šogad dominēs, kas varētu iedvesmot arī uz jauniem eksperimentiem.


 • Organiski un dabiski

Populārā devīze "mazāk ir vairāk" un idejas vides aizsardzībai ir nonākušas arī līdz svētku rotājumiem, tāpēc šogad dabiskos materiālus un dekorus redzēsim daudz biežāk. Tiek izmantotas vienkārši, bet eleganti Ziemassvētku rotājumi, apvienojumā ar dabiskām krāsām un minimālisma dekoru siluetiem. Ievērojiet skandināvu stilu - tad trāpīsiet tieši desmitniekā.

dabiska ziemassvetku eglitedabigs eglites tonis

vienkarsa ziemassvetku eglite

 • Rokdarbu rotājumi

Kopā ar minimālisma un ilgtspējības idejām šogad lielāka uzmanība tiks pievērsta Jūsu pašu radītiem rotājumiem. Kādas idejas Jūs īstenojat, ir atkarīgs tikai no personīgās iztēles. Varbūt Jūs sagriezīsiet paklājus, pats izveidosiet burvīgu eglītes galotni vai varbūt izmantosiet ēdienu, lai palīdzētu - šajā gadījumā jebkuras līdzīgas idejas būs laipni gaidītas.

izgriezt eglisu rotajumus no papiraar rokam darinati eglites rotajumiziemassvetku rotajumu krasosana

ziemassvetku eglite ar pastaisitiem rotajumiem

 • Vienkāršība un prieks bērniem

Var apgalvot, ka tas ir tieši pretēji iepriekšminētajai tendencei, it īpaši jauno pēcnācēju vecākiem. Tās mērķis ir – radīt svētkos, nedaudz naivu, bet ļoti dzīvespriecīgu vidi Svētku garam izmanto tradicionālās krāsas (sarkanā, baltā, zaļā utt.) un klasiskas Ziemassvētku dekorācijas. Jo vairāk svētku varoņu pievienosiet, jo jautrāka būs mājās valdošā atmosfēra!

eglisu rotajumi berniemjautri ziemassvetku rotajumidraudzenes apskauj ziemassvetku egliti

красочная и игривая новогодняя елка

 • Sentimentālas idejas

Apsverot, kā izrotāt Ziemassvētku eglīti 2020. gadā, Jūs nekļūdīsieties, ja izmantosiet nedaudz sentimentālas idejas. Piemēram, Jūs varat izrotāt šo svētku koku ar melnbaltām fotogrāfijām, kurās esat redzams Jūs pats un Jūsu mīļie. Ja Jūs papildināsiet šādus rotājumus ar burvīgām lentēm vai modernām, krāsainām svētku virtenēm, Jūsu Ziemassvētku eglīte kļūs ļoti oriģināla un ļoti īpaša.

eglite izrotata ar gimenes fotografijam

 • Ziedu dominēšana

Pirms dažiem gadiem ziedu rotājumi, kuriem tika pievērsta liela uzmanība, un ziedu kompozīcijas atkal bija modē. Ļoti ieteicams izmantot tos baltās nokrāsas, pievienojot dažus no tādiem pašiem rotājumiem, lai radītu maģisku atmosfēru. Bet jūs varat arī eksperimentēt ar citiem toņiem - pats galvenais, ka Ziemassvētku rotājumi ir saistīti ar ziediem.

izrotasim eglitiziedi eglites dekoresanaieglite izrotata ar maksligiem ziediem

egle ar ziedu rotajumiem

 • Vēl vairāk eglīšu

Jūs nekļūdīsieties, ja šogad neaprobežosieties tikai ar vienu svētku koku - tos var novietot visnegaidītākajās vietās. Piemēram, Jūs varat pakārt rotaļīgu dekoru uz ledusskapja un atrast vietu bērnu istabā no baloniem izgatavotai Ziemassvētku eglītei. Visticamāk, ka Jums radīsies vairāk līdzīgu ideju - vissvarīgākais ir tas, ka galīgā versija liks Jums pasmaidīt.

maza ziemassvetku eglitemaza eglite virtuveegle uz galda

ziemassvetku cepumi virtuve

 • Neierastie vienradži

Vai Jūs kadreiz varējāt iedomāties, ka Jūsu egle var pārvērsties pasakainā vienradzī? Šogad šis risinājums būs ļoti populārs. Realizēt šo ideju nav sarežģīti, paņemiet baltu egli, virsū piestiprieniet konusu no papīra, izrotājiet eglītes galotni ar ziediem un neaizmirstiet par lielām skropstām un mīļām astiņām. Un tā Jūsu mājās parādīsies īsts vienradzis. Papildus varat izmantot lampiņas vai bumbiņas vienradžu formā.

eglite ka vienradzisvienradza rotajums uz eglites

eglite ar ragu

 • Oriģināli risinājumi

Papildu iepriekšminētajiem, negaidītajiem risinājumiem šogad tiks sagaidītas dažādas unikālas Ziemassvētku idejas. Zili egļu zari, lielizmēra rotājumi, alternatīvi svētku koki  - tās ir tikai dažas no iespējām, kuras varat izmēģināt. Citiem vārdiem sakot, šogad jums ir pilnīga brīvība īstenot visnegaidītākās idejas!

originali rotajumi ziemassvetkosoriginali eglisu rotajumiziemassvetku dekoracijas pasu rokam

originala eglite ziemassvetkiem no koka

Ņemot vērā visas šīs idejas, Jūs viegli varēsiet pieņemt lēmumu kā izskatīsies Jūsu Ziemassvētku egle. Pats galvenais, lai Jūs esat apmierināti ar gala rezultātu, tad Jūs ar prieku gaidīsiet tuvojošos svētkus!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.3/5
6 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?