Noderīgi padomi

Ziemassvētku eglīšu rotājumi 2021.- 2022. gadā: modernas Ziemassvētku krāsas (padomi un fotogrāfijas)

Plaša izvēle eglīšu rotājumiem
28 10 2021
sieviete rota ziemassvetku egliti zelta nokrasas ar bumbam un zvaigznem

Apsverot, kā izrotāt Ziemassvētku eglīti, un izvēloties mājas dekorus, jums jāpatur prātā krāsu tendences gaidāmajā svētku sezonā.

Eglītes rotāšanas tendences 2021.-2022. gadā

Domājot par to, kādā krāsā rotāt savu Ziemassvētku eglīti 2021. gadā, Jūs nekļūdīsities, izvēloties vienu no šiem variantiem.


  • Sudraba un zelta mijiedarbība.

Sudrabs šogad kļūs par vienu no galvenajiem Ziemassvētku dekoru toņiem – tas lieliski iederas mūsdienīgā mājas interjerā, tāpēc šo krāsu var izmantot arī Ziemassvētku eglītes rotāšanai. Pieslāpēts, vēsāks tonis asociēsies ar sniegu, bet esot mājās, Jums izdosies izvairīties no aukstuma. It īpaši, ja kombinēsiet sudraba toņus ar zelta detaļām, kas piešķirs dekorācijām dziļumu un siltumu.

eglisu rotajumi sudraba un zelta krasa ziemasvetku eglite izdekoreta ar sudraba un zelta rotajumiem ziemassvetku eglite ar zelta un sudraba elementiem

  • Balts un sudrabs.

Šī ir vēl viena kombinācija, kas ienesīs Jūsu mājā gaismu un eleganci. Abas krāsas iedvesmo svaigumu un ir viegli kombinējamas ar pārējām – izvēloties tās Ziemassvētku eglītei, veidosies ziemīga, maģiska un izsmalcināta vide. Turklāt sudrabs asociējas ar bagātību un panākumiem – iespējams, tādā veidā Jūs varēsiet ienest tos savās mājās.

ziemassvetku eglite ar baltam un sudrabainam detalam ziemassvetku eglite ar sudraba un baltiem elementiem ziemassvetku eglite ar baltiem un sudrabainiem rotajumiem

· Eksperimenti ar bagātīgām krāsām.

Interjera dizaineri aicina svētku dekorus papildināt ar eksperimentiem, iekļaujot tumšāk zilu, bordo, dziļi zaļu vai purpursarkanu toni. Pievilcīgi saskaņoti, šādi Ziemassvētku rotājumi var dot arī ļoti daudz mājīguma. 

spilgta ziemassvetku egliteziemassvetku eglite ar rotajumiem violeta krasaziemassvetku eglite izrotata ar spilgtiem dekoriem

spilgti dekoreta egle

  • Tumšo ogu toņi.

Pievēršoties tālāk tumšākiem toņiem, ir vērts izcelt aveņu, plūmju un vīnogu toņus, kas arī šogad būs ļoti moderni. Jūs nekad nekļūdīsieties, ja apvienosiet tos ar zelta krāsas detaļām. Jūsu Ziemassvētku eglītei tad nevajadzētu pietrūkt drāmas un ekskluzivitātes – šādi rotāta eglīte īpaši labi iederēsies pie istabas tumšajām sienām.

egle ar rotajumiem plumju krasa egle ar rotajumiem avenu krasa egle ar rotajumiem tumsi zila krasa

· Dabiski toņi

Arvien pieaugošās organiskās un dabiskuma idejas ir atstājušas iespaidu arī uz Ziemassvētkiem - kā rezultātā svētku rotājumos būs redzamas daudz vairāk meža zaļās, tumši zilas, brūnas, pelēkas un citas dabas toņu nokrāsas. Zemes, neitrālie toņi ļaus vēl vairāk savienoties ar dabu.

koka eglisu rotajumidabiski toni ziemassvetku eglites rotajumosdabiski toni ziemassvetku eglites dekoresana

dabigas un minimalistiskas ziemassvetku dekoracijas

· Balta un sarkana.

Tā ir pilnīgi tradicionāla, mūžīga un nekļūdīga krāsu izvēle - šādi Ziemassvētku rotājumi noteikti ļaus sajust svētku garu savās mājās!

balti un sarkani rotajumi uz ziemassvetkiemsarkanbalts ziemassvetku dekorsegle ar rotajumiem sarkana krasa

tradicionala grezna ziemassvetku eglite


· Sniegbalts.

Šogad ļoti bieži redzēsim tādas eglītes, kurās dominēs tikai baltā krāsa. Tam varat izmantot izsmidzināmu sniegu vai uzreiz nopirkt baltu svētku koku. Pievienojiet tai rozā zelta akcentus un Ziemassvētku eglīte iemirdzēsies jaunās krāsās!

gaisa ziemassvetku eglitedekorativs sniegs uz eglitesegle balta krasa

ziemassvetku dekoracijas balta krasa

Citas idejas, kā skaisti izrotāt Ziemassvētku eglīti

Apsverot, kuri Ziemassvētku eglīšu rotājumi ir vispiemērotākie, jāņem vērā arī citas tendences, kas šogad dominēs, kas varētu iedvesmot arī uz jauniem eksperimentiem.


  • Asimetriskas formas un LED dekorācijas

Šogad gaidāmas asimetrisku formu Ziemassvētku eglītes. Īpaši vēlams pievērst uzmanību retākām, ne pārāk kuplām eglītēm, kas vēl vairāk atklās izvēlēto rotaļlietu šarmu.

Populāra paliks arī ideja Ziemassvētku eglītes izveidē izmantot LED gaismiņas - tiem, kas novērtē tīrāku, vienkāršāku un modernāku interjeru, šāda ideja būs īpaši pieņemama. Daži nepušķo šādu "koku" visu gadu!


  • Ilgtspējība

Šogad turpināsim pievērst īpašu uzmanību ilgtspējībai – var teikt, ka tā ir galvenā Ziemassvētku tendence. Vēlams vienmēr priekšroku dot dabiskumam, otrreiz pārstrādājamiem materiāliem un atbilstoši izvēlēties ne tikai eglīšu rotājumus, bet arī galda dekorus vai pat dāvanu iesaiņošanas idejas.

organiski ziemassvetku rotajumi ekologisks ziemassvetku iepakojums pastaisiti eglisu rotajumi


· Rokdarbu rotājumi

Kopā ar minimālisma un ilgtspējības idejām šogad lielāka uzmanība tiks pievērsta Jūsu pašu radītiem rotājumiem. Kādas idejas Jūs īstenojat, ir atkarīgs tikai no personīgās iztēles. Varbūt Jūs sagriezīsiet paklājus, pats izveidosiet burvīgu eglītes galotni vai varbūt izmantosiet ēdienu, lai palīdzētu - šajā gadījumā jebkuras līdzīgas idejas būs laipni gaidītas.

eglisu rotajumi izgriezti no papiraar rokam taisiti ziemassvetku dekoriziemassvetku dekoracijas eglites rotasanai

skaista ziemassvetku eglite

· Sentimentālas idejas

Pēc pēdējā gada ierobežojumiem turpmāk novērtēsim saikni ar savu ģimeni – visticamāk, ka tas atspoguļosies arī svētku noformējumā. Apsverot, kā izrotāt Ziemassvētku eglīti 2021. gadā, Jūs nekļūdīsieties, ja izmantosiet nedaudz sentimentālas idejas. Piemēram, Jūs varat izrotāt šo svētku koku ar melnbaltām fotogrāfijām, kurās esat redzams Jūs pats un Jūsu mīļie. Ja Jūs papildināsiet šādus rotājumus ar burvīgām lentēm vai modernām, krāsainām svētku virtenēm, Jūsu Ziemassvētku eglīte kļūs ļoti oriģināla un ļoti īpaša.

eglite izrotata ar gimenes fotografijam

  • Vairāk ir labāk

Lai gan pēdējā laikā esam pieraduši dzirdēt pretēju apgalvojumu, tiek runāts, ka cilvēki, kuri ilgojas pēc brīvdienām, šogad šajā apgalvojumā neieklausīsies. Protams, tas nenozīmē, ka vajadzētu aizmirst par gaumi un mērenību, taču, ja neaprobežosieties ar vienu eglīti vai nesaudzēsiet māju, bet rotāsiet to ar burvīgiem rotājumiem, varēsiet sajust svētku noskaņu.

ziemassvetku vainags virtuve kamins dekorets ar ziemassvetku akcentiem istaba dekoreta ar ziemassvetku virtenem

· Vienkāršība un bērnu prieks

Šai idejai vajadzētu patikt vecākiem, kas audzina mazus pēcnācējus. Tās mērķis ir – radīt svētkos, nedaudz naivu, bet ļoti dzīvespriecīgu vidi Svētku garam izmanto tradicionālās krāsas (sarkanā, baltā, zaļā utt.) un klasiskas Ziemassvētku dekorācijas. Jo vairāk svētku varoņu pievienosiet, jo jautrāka būs mājās valdošā atmosfēra!

eglisu rotajumi berniem