Noderīgi padomi

Idejas mājas dekorēšanai Ziemassvētkos (padomi un foto)

Plaša izvēle Ziemassvētku rotājumiem
10 11 2020
jauna gada dekoracijas ar svecem

Sākoties svētku maratonam, mēs koncentrējamies ne tikai uz dāvanu atrašanu, bet arī uz to, kā Ziemassvētkos rotāt mūsu mājas. Izsmalcinātā un rūpīgi pārdomātā vidē gaidīšanas laiks kļūst vēl patīkamāks, taču katru gadu kļūst arvien grūtāk pārspēt sevi. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu - šīs vienkāršās, taču efektīvās idejas palīdzēs jums izvairīties no daudzām grūtībām un palīdzēs jums izlemt, kā izrotāt savas mājas Ziemassvētkiem!

Vispārējā Ziemassvētku atmosfēra telpās

Pirms atsevišķu zonu rotāšanas, jums vispirms jāpārliecinās, vai visā mājā ir svētku atmosfēra. Jums palīdzēs to izveidot šādas idejas:

 • Vairāk zaļumu. Ja jūsu interjerā dominē neitrālas krāsas jeb pasteļkrāsas, jūs nekļūdīsieties, piešķirot vairāk zaļās nokrāsas. Tam īpaši piemēroti būs dažādi Ziemassvētku rotājumi un vainagi. Īpaši organiski izskatīsies Ziemassvētku kamīns izrotāts ar egļu zariem.

ziemassvetku zari uz kaminazalumi ziemassvetku rotajumiziemassvetku zalas dekoracijas no zariem

 • Ziemassvētku eglīšu alternatīvas. Tas nenozīmē, ka mēs atsakāmies no tradicionālās Ziemassvētku eglītes, bet, ja jūs mazliet eksperimentēsiet un radīsiet alternatīvas citās telpās, svētku noskaņas būs vairāk.

ziemasvetku eglites alternativaziemassvetku eglite no gramatamziemassvetku eglite no koka materiala

Jūs varat izmantot grāmatas, trepes, vītnes vai visu, ko jūs vienkārši atrodat mājās - jo drosmīgāk rīkosieties, jo interesantāka būs apkārtne! 

 • Sentimentāla vide. Daudziem šie svētki saistās ar ģimenes vērtībām, un to varētu akcentēt arī Ziemassvētku rotājumi.

sentimentala ziemassvetku videziemassvetku bildesziemassvetku sentimentalitate

Izveidojiet foto stūri un izrotājiet to ar mājīgām spuldzēm, izveidojiet traku svētku fotosesiju un izrotājiet gaiteni ar fotogrāfijām - jebkuras ģimenei draudzīgas idejas.


 • Nelieli akcenti katrā istabā. Nebrīnieties, ja svētku noskaņa nav sastopama visās dekorēšanas vietās - lai radītu maģisku atmosfēru, katrai telpai jāpievieno mazi akcenti.

nelieli ziemassvetku akcentiziemassvetku rotajumi majasziemassvetku dekoracijas noskanojumam

Idejas, kā izrotāt istabu Ziemassvētkiem, var būt dažādas, sākot no mazām mākslīgām eglītēm, dekoratīviem spilveniem, svecēm vai citiem svētku simboliem.


 • Dāvanu motīvi. Ziemassvētkus nekas nepadara tik ļoti svinīgus kā iesaiņotas dāvanas. Kad esat tās izvēlējies un iesaiņojis, nevilcinieties un atrodiet tām piemērotāko vietu - un mājās jums būs vēl vairāk svētku noskaņas!

ziemassvetku davanasziemassvetku dekoracijas rotajumiziemassvetku davanu rotajumi

Populārākās Ziemassvētku rotājumu idejas 2020. gadā

Jūs nekļūdīsieties, ja, šogad dekorējot māju, izmantosiet kādu no šīm idejām:

 • Visaptveroša dabiskums. Strauji izplatītās idejas par ilgtspējību arī šogad neatstās Ziemassvētku rotājumus. Ilgtspējīgo atkritumu kultūru šogad aizstās rotājumi, kas izgatavoti no dabīgiem materiāliem, tāpēc ir vērts domāt par lielāku lapotņu un koka detaļu daudzumu.

dabiski izrotata maja ziemassvetki

 • Vēl vairāk Jūsu personīgā ieguldījuma. Līdz ar "zero waste" filozofiju izplatās ar rokām darināti Ziemassvētku rotājumi. Izmantojot mājās gatavotus materiālus, Jūs varat izveidot oriģinālus Adventes vainagus, kalendārus vai pat domāt par Ziemassvētku eglīšu rotājumiem. Ražošanas process būs arī ļoti jautrs - Jūs pat nepamanīsiet, cik ātri māju piepildīs svētku noskaņa.

ar rokam darinati ziemassvetku rotajumi galdamgulamistaba dekoreta ar ziemassvetku vainagiem

 • Šī gada simbolika. 2021. gadu sauc par Metāla Buļļa gadu. Gaidot to, Jūs varat izrotāt savu māju ar burvīgām buļļu statuetēm un neaizmirst par dažādiem metāla akcentiem - tie būs īpaši modē šajā Ziemassvētku sezonā.

versa figura

 • Sildošas krāsas. Līdz ar metāla akcentiem šajos Ziemassvētkos ir ieteicams izvēlēties pietiekami dziļas un drosmīgas krāsas. Ja Jūsu mājās dominē ķiršu, tumši zilas, pelēkas, sulīgi brūnas un zaļas nokrāsas, Jūs trāpīsiet tieši desmitniekā. Tiesa, var eksperimentēt arī ar metālu - piemēram, pat rūsas nokrāsa var izskatīties ļoti interesanta.

tumsi zila siena un ziemassvetku rotajumiinterjera elementi ziemassvetki

 • Minimālistiska elegance. Šogad tiek piedāvāts māju izrotāt pēc principa, ka mazāk ir vairāk. Saglabājiet savas skandināvu stila idejas un dodiet priekšroku izsmalcinātiem, elegantiem risinājumiem - šāda Ziemassvētku atmosfēra būs ļoti populāra.

interjera dizains skandinavu stila ziemassvetkiminimalistisks interjera stils ziemassvetkosmoderni ierikota gulamistaba ziemasvetkos

Ziemassvētku āra rotājumi

Visbeidzot, pēdējais, bet ne mazāk atbildīgais uzdevums ir izrotāt dārzu un mājas fasādi Ziemassvētkiem. Tieši šie rotājumi mūs sagaidīs vispirms un tāpēc ir vērts mēģināt. Labākās Ziemassvētku idejas tam ir:

 • Vēl vairāk Ziemassvētku eglīšu. Neviens neteica, ka jāaprobežojas ar vienu svētku koku - ja glīti izrotāsiet durvis ar mazākām eglīšu versijām, jūs nepalaidīsiet garām svētku atmosfēru. Un varbūt būs vēl vairāk dāvanu!

eglites araziemassvetku egle ara sniegaziemassvetku eglites izrotatas ara

 • Aizraujošas virtenes uz mājas. Kā tas izskatīsies, būs atkarīgs no jūsu fantāzijas: āra virtenes var apņemt visu māju, no tām jūs varat izveidot svētku simbolus vai pat noteiktus uzrakstus.

spilgtas virtenes uz majasmajas rotasana ar virtenem

spilgtas virtenes uz majas ziemassvetkos

Nebaidieties nedaudz paspēlēties!


 • Jauni pagalma iemītnieki. Nekas nevar izgaismot ar sniegu pārklātu terasi tā, kā to var izdarīt Ziemassvētku gaismas.

ziemassvetku dekoracijas pagalmadzivnieku dekoracijas ziemassvetkos

pagalma rotajumi ziemassvetkiem

Atkarībā no jums pieejamās vietas, jūs varat "ievietot" briedi vai pat Ziemassvētku vecīti - jūs noteikti nepalaidīsiet garām maģisku atmosfēru mājās.