Noderīgi padomi

Viss, kas ir jāzina par elektriskajiem velosipēdiem

Plaša izvēle elektriskajiem velosipēdiem
04 03 2020
cilveks brauc ar elektrisko velosipedu

Ar straujo tehnoloģiju attīstību, mēs iegūstam jauninājumus praktiski visās jomās – velosipēdu tirgus arī nav izņēmums. Salīdzinoši nesen to satricināja elektriskie velosipēdi, kas bieži kļūst par ērtu alternatīvu automašīnām. Tie palīdz izvairīties no nepatīkamiem sastrēgumiem un ļauj ekonomiskākā un videi draudzīgākā veidā sasniegt nepieciešamo galapunktu. Mēs iesakām iepazīties ar šo modeļu principiem un iespējām, kas ir jāņem vērā, apsverot, kurš elektriskais velosipēds ir labākais.

Kas ir elektriskais velosipēds un kā tas darbojas?

Mūsdienās reti kādam rodas jautājums, kas ir motora velosipēds, ko biežāk sauc par elektrisko velosipēdu. Tas ir transportlīdzeklis, kuram ir īpašs uz riteņiem uzstādīts motors, kas palīdz Jums daudz ātrāk nokļūt nepieciešamajos maršrutos. Atkarībā no izvēlētā modeļa, tiklīdz sākat mīt pedāļus vai arī pēc Jūsu velēšanās, motors ieslēdzas, lai palīdzētu Jums braukt. Tas nozīmē, ka būs nepieciešama daudz mazāka fiziska piepūle – un tas vēl vairāk atvieglos lielāku attālumu pārvarēšanu.


Labākais elektriskais velosipēds: kā izvēlēties?

Tā pat kā izvēloties velosipēdu, kas darbojas klasiskā veidā, ir jāņem vērā šī transportlīdzekļa riteņu un šasijas izmērs un materiāls, tomēr ir vēl vairākas nianses, lai palīdzētu Jums pieņemt pareizo lēmumu.

Elektriskā velosipēda tips

Elektriskos velosipēdus, tāpat kā standarta, var pielāgot pilsētas ceļiem un kalnainiem bezceļiem, tāpēc Jums vajadzētu izlemt jau iepriekš, kādus maršrutus izvēlaties visbiežāk. Tiesa, starp tiem Jūs atradīsiet universālu hibrīda tipu, kas Jums kalpos dažādās situācijās. Tiem, kuri bieži izvēlas šo transporta veidu braucieniem uz darbu un uz mājām, mēs iesakām salokāmus elektriskos velosipēdus: tie ir ārkārtīgi kompakti modeļi, tiem ir ļoti viegli atrast vietu pat Jūsu ofisa telpās.

Taču bez šiem tipiem, šie transportlīdzekļi tiek klasificēti arī atbilstoši tam, kad to motors sāk darboties. Viena veida velosipēdiem (īpaši - kalnu) tas ieslēdzas tikai tad, kad Jūs sākat mīt pedāļus – tas ļauj sasniegt lielāku ātrumu. Tikmēr citiem elektriskiem velosipēdiem ir akumulators un īpaša poga, un motoru iedarbināt varēs tikai tad, kad Jums būs nepieciešama papildu palīdzība. Jums būs iespēja pašam pielāgot jaudu atkarībā no Jūsu vajadzībām: tas ļaus vieglāk vadīt velosipēdu un justies drošāk pārvarējot dažādus šķēršļus.

Piedāvātas iespējas

Lai jaunais transportlīdzeklis maksimāli atbilstu Jūsu cerībām, atlases procesa laikā būtu jāņem vērā arī tā piedāvātas iespējas. Motora jauda, maksimālais ātrums, uzlādes laiks un bez papildu uzlādes nobrauktais attālums nodrošinās, lai Jūs varētu pielāgot šo produktu tieši savām vajadzībām. Lai gan mēs vēlētos iespaidīgākās specifikācijas, tās bieži vien ir atkarīgas no tā, cik elektriskais velosipēds maksā, tāpēc ir ieteicams iepriekš apsvērt, ko Jūs personīgi vēlaties sagaidīt no šī produkta.

Svars

Šis aspekts ir īpaši aktuāls tiem, kuriem bieži nāksies nest savu velosipēdu. Parasti šāda veida velosipēdi sver no 20 līdz 30 kilogramiem, tomēr var atrast vairāk svara kategoriju. Piemēram, salokāmie velosipēdi ir lieliski piemēroti pilsētas ceļiem, to modeļi var svērt pat 12–13 kg, bet iespaidīgākie, izcila dizaina izstrādājumi bieži pārsniedz pat iepriekš minētos 30 kg.

Komplektācija

Ērta motora vadība, apgaismojums, bagāžnieks, izturīga konstrukcija un citi līdzīgi risinājumi ietekmēs gan Jūsu komfortu, gan arī gala cenu. Vislabāk, ja Jūs vispirms nolemsiet, cik daudz Jūs plānojat iztērēt, un pēc tam izvēlieties komplektāciju, kas atbilst Jūsu budžetam: elektrisko velosipēdu cenas var ievērojami atšķirties, tāpēc noteikti atradīsiet sev piemērotu variantu.

Ņemot vērā visus šos aspektus, Jūs viegli izlemsiet, kurš elektriskais velosipēds ir vislabāk piemērots Jūsu ceļojumiem. Neaizmirstiet padomāt arī par drošības pasākumiem – braucot ar lielāku ātrumu, tie palīdzēs novērst iespējamās komplikācijas.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.