Iepirkumu gids

Kā izvēlēties dīvānu?

Izvēlēties dīvānu
21 04 2017
erti divani interneta par sapratigu cenu

Mūsdienās ir pieejams milzīgs preču sortimenta klāsts, visās kategorijās, tādēļ parasta dīvāna izvēle – nav vienkāršs uzdevums. Tik daudz krāsu, audumu, izmēru un iespēju. Vieni ir pārāk lieli, citi – mazi u.tml. Kā gan var izvēlēties piemērotu dīvānu? Varbūt labāk mīksto stūri? Par to visu mēs runāsim šajā 220.lv ceļvedī!

Dīvāns vai mīkstais stūris?

Pēdējo gadu laikā ir augusi mīksto stūru popularitāte, un aizvien biežāk cilvēki izvēlas tieši tos, nevis standarta dīvānus. Nav nekā pārsteidzoša – mīkstais stūris būs lieliska izvēle, ja Jums ir vajadzīgs komfortabli apsēdināt savu lielo ģimeni, jo bieži vien dīvāns tāpat arī ir novietots stūrī, tad kādēļ gan neizmantot visu brīvo platību?

Taču mīkstais stūris – ne vienmēr ir ideāls risinājums. Pirmkārt, to nenovietosi istabas vidū, tādēļ, ja visi stūri ir aizņemti, izvēle ir acīmredzama – parastais dīvāns. Tostarp, tā ir ilgtermiņa investīcija, tādēļ Jums vajadzētu kārtīgi apsvērt, vai patiešām Jūs negrasāties veikt jebkādas izmaiņas tuvāko gadu laikā. Kā jau mēs tikām pieminējuši, tad dīvānu var novietot pēc sirds patikas, taču mīksto stūri – tikai stūrī.

TOP piedāvājumi: Stūra dīvāni


Izmēram ir nozīme

Ja tomēr esat izvēlējušies dīvānu, tad ir pienācis laiks apsvērt tā izmēru. Vai Jums bieži nākas uzņemt viesus? Vai Jūsu ģimene ir liela? Ja atbilde ir noliedzoša, tad droši varat izvēlēties mazāka izmēra dīvānu, tādējādi istabā saglabājot daudz vairāk brīvas vietas. Ja Jūs esat izvēlējušies mīksto stūri, tad tā pārmērīgi gabarīti var radīt problēmas nākotnē.

Dīvāna izmantošanas veidi

Padomājiet par Jūsu dīvāna funkcionalitāti. Dažus no tiem ir iespējams izvilkt, un tie mēdz būt aprīkoti ar īpašām gultasveļas, segu un spilvenu atvilktnes. Tādēļ, ja Jūs esat iecerējuši dīvānu izmantot kā gultu gulēšanai vai arī pie Jums ierodas viesi, kas paliek uz nakti, tad šādas atvilktnes lieti noderēs.


Savukārt, ja dīvāns Jums ir vajadzīgs tikai filmu skatīšanās nolūkam pa TV, vai arī datorspēlīšu spēlēšanai, tad Jums pilnībā būs piemērots neizvelkams dīvāns – šāda veida dīvāni ir lētāki un bieži vien to izskats arī ir pievilcīgāks.


Āda vai tekstils?

Viena no galvenajām dilemmām, ar ko nākas saskarties iegādājoties jaunu mēbeli – materiāla izvēle. Vispopulārākie ir āda un tekstils (piemēram, poliesters). Jāteic, ka ādas mēbeles ir salīdzinoši dārgākas, taču to izskats arī ir daudz solīdāks, jā, arī istaba izskatīsies pavisam citādi. Tostarp, ja gadās ko izliet uz ādas virsmas, tad nav nekādu problēmu to nomazgāt – pilnīgi pietiekami ir noslaucīt ar salveti.

Ādas mēbeļu liels trūkums ir to kalpošanas laiks, jo pastāv lielas grūtības ar tā noteikšanu. Nekad nevari būt drošs par to, kādu ādu ir izmantojis ražotājs – kvalitatīvu vai ne pārāk kvalitatīvu. Tostarp, pastāv daudz dažādu ādas tipu, kas pircējam tā arī paliek noslēpums. Tādēļ reizēm daži dīvāni jau pēc viena gada zaudē savu sākotnēju izskatu un formu, tostarp, kā audums nonēsājas daudz ilgākā laika periodā. Un galu galā, arī cena auduma izstrādājumiem ir daudz zemāka!

Tādēļ, ko gan vajadzētu izvēlēties? Ja Jūsu rīcībā ir ierobežoti budžeta līdzekļi, un Jūs neesat iecerējuši veikt dīvāna maiņu ilgākā laika periodā, jā, un arī ādas trūkumu Jums īpaši neiet pie sirds, tad iesakām palikt pie tekstila mēbeles. Taču, ja Jūsu budžets ļauj un nepieciešamības gadījumā Jūs varat atjaunot interjeru, tad nešauboties iegādājieties ādas mēbeli.

Rūpīgi piemeklējiet krāsu

Mūsuprāt, dīvāns nebūs Jūsu istabas visnozīmīgākais akcents, saskaņā ar ko Jūs iegādāsieties pārējās mēbeles vai arī veiksiet sienu krāsošanu, tādēļ pirms tā iegādes tieciet skaidrībā ar krāsu – jo pats par sevi saprotams, ka spilgti zaļas krāsas dīvāns diez vai iederēsies klasiskajā interjerā, piemēram, ar melnām mēbelēm un violetas krāsas sienām.

Jāteic, ka reizēm mēdz gadīties tā, ka Jūs varat atrast ideālas formas dīvānu, taču ar nepiemērotu krāsas toni. Kā gan vajadzētu rīkoties šādā gadījumā? Varat nedaudz nogaidīt, jo mēs bieži atjauninām mūsu preču sortimentu. Kā cits variants – var meklēt līdzīgu preci vai arī pa tiešo sazināties ar 220.lv konsultantiem. Tagad, kad Jūs zināt, ko īsti gribat, izvēle kļūst daudz vieglāka!

Svarīga loma ir atsauksmēm

Atšķirībā no viedtālruņiem vai piezīmjdatoriem, atrast atsauksmes par konkrētu mēbeli ir salīdzinoši problemātiski. Un tomēr, komentāru sadaļa ir atrodama zem ikvienas preces 220.lv, tādēļ mēs vienmēr rekomendējam pievērst savu uzmanību, vai tur ir kāda atsauksme. Protams, ka var mēģināt atrast atsauksmes arī citviet, piemēram, aprunājoties ar paziņām – iespējams, ka viņi varēs šajā sakarā kaut ko ieteikt.

Cena ir atkarīga no ražotāja

Lai nu kā, jebkuras preces gala izvēle ir atkarīga no Jūsu rīcībā esošā budžeta iespējām. Ja Jūs vēlaties ieekonomēt, pievērsiet uzmanību mazāk zināmiem (taču bieži vien tikpat drošiem) ražotājiem, veiciet iepirkumus internetā un pievērsiet uzmanību dažādām akcijām un izpārdošanām. Tostarp, mēs rekomendējam parakstīties uz 220.lv izsūtni, sekot mums sociālajos tīklos, kur mēs reizēm mēdzam padalīties ar īpašiem diskonta kodiem.

Tomēr, attiecībā pret mazāk zināmiem ražotājiem vajadzētu izturēties daudz piesardzīgāk, jo drošība ir un paliek pirmajā vietā. Tādēļ, ja Jūs esat izlēmuši iegādāties preci pie cita pārdevēja, sākumā painteresējieties, vai viņam var uzticēties. Vai arī gluži vienkārši iepērcieties 220.lv!

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2019 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.