Noderīgi padomi

Praktisks un pievilcīgs stūra dīvāns - kā apvienot šīs īpašības?

Plaša izvēle viesistabas mēbelēm
27 12 2019
peleks stura divans ar roza pledu

Domājot par dzīvojamās istabas jeb viesistabas iekārtojumu, nav šaubu, ka dīvāns šajā telpā spēlē nozīmīgu lomu. Arī mēs, interneta veikals 220.lv, saprotam, ka jauna dīvāna iegāde ir pamatīgs solis un ieguldījums – ikviena pircēja mērķis ir, lai viņa jaunā mēbele kalpotu ilgi un kvalitatīvi, tāpēc jāizdara pareizā izvēle. Viens no populārākajiem dīvānu veidiem, kas sastopams daudzos mājokļos, ir stūra dīvāni. Tie spēj ienest “svaigu elpu” ikvienā dzīvojamā telpā. Ja arī Jūs apsverat domu par jauna stūra dīvāna iegādi, ielūkojieties raksta turpinājumā, lai noskaidrotu, kas jāņem vērā, izvēloties praktisku un pievilcīgu mēbeli.

Kādēļ vērts pirkt stūra dīvānu?

Ir vairāki iemesli, kādēļ daudzi cilvēki iecienījuši tieši stūra dīvānus. Pirmkārt, šīs mēbeles palīdz efektīvi izmantot pieejamo platību un nepārblīvē telpu, kā tas būtu, izmantojot atsevišķus mīkstos dīvānus vai klubkrēslus. Daļēji to izskaidro stūra dīvāna dizains, kas spēj nodrošināt sēdvietas pietiekami daudz cilvēkiem, un nav vajadzības pēc papildu krēsliem, kā arī šos dīvānus var ērti novietot gan telpas centrā, gan stūrī. Tas savukārt padara pieejamu lielāku platību telpā, padarot to vizuāli lielāku. 

Vēl viena lieliska stūra dīvāna īpašība ir tā ērtība. Ikviens, kurš dzīvo Jūsu mājoklī vai atnāk ciemos, noteikti labprāt par savu sēdvietu izvēlēsies tieši plašo un komfortablo dīvānu. Šī noteikti ir viena no biežāk izmantotajām mēbelēm ikvienā mājoklī, tāpēc ir tik svarīgi izvēlēties kvalitatīvu, ērtu un pievilcīgu modeli. 

Vai man nepieciešams labās vai kreisās puses stūra dīvāns?

Teju ikviena mēbele, kuru iegādājamies, ir simetriska, tādēļ nav jāuztraucas par to, kādā virzienā tā tiks novietota. Taču vairums stūra dīvānu ir veidoti dizainā ar vienu garāku un vienu īsāku malu. Aplūkojot plašo stūra dīvānu piedāvājumu interneta veikalā 220.lv, pievērsiet uzmanību šim aspektam, rūpīgi izlasot preces aprakstu, lai noskaidrotu, vai dīvānam ir labās vai kreisās puses leņķis, jo tas tiešā veidā ietekmē mēbeles praktiskumu. Bieži vien dīvāna modeli var pielāgot, proti, samontēt gan uz labo, gan kreiso pusi, pēc nepieciešamības.

Kā noteikt, vai dīvāns ir kreisās vai labās puses? Ja, stāvot pretī mēbelei, Jūs lūkojaties uz garāko malu, tas būs labās puses modelis un īsākā mala būs Jūsu labajā pusē. Savukārt kreisās puses modelim īsākā mala būs no Jums pa kreisi. 

Kā zināt, kuras puses stūra dīvāns iederas Jūsu viesistabā? Tas atkarīgs no telpas un tās iekārtojuma. Ja dīvāns tiks likts stūrī, tad ir skaidrs, ka pie vienas no sienām ir vairāk brīvas vietas, nekā pie otras, piemēram, tur var būt novietots skapis, kumode, durvis vai kas cits. Citos gadījumos noteicošais var būt TV novietojums, durvju atrašanās vieta vai citi aspekti.

Vai stūra dīvāns būs piemērots manam dzīvesveidam?

Stūra dīvānu modeļu un variantu ir ļoti daudz, un ne visi no tiem būs piemēroti Jūsu mājoklim un ikdienai. Padomājiet par to, vai Jums ir mazi bērni vai mājdzīvnieki? Vai stūra dīvāns tiks izmantots arī ēdamzonas veidošanai? Vai bieži skatāties TV un spēlējat videospēles? Šie ir daži svarīgi jautājumi, kas ietekmēs to, kāda dizaina un materiāla stūra dīvānu izvēlēties. Ja pastāv risks, ka uz dīvāna izlīs šķidrumi vai tas tiks diezgan ātri sasmērēts, izvēlieties apdares materiālu, kas labi izskatās un kuru ir viegli tīrīt. Tas attiecas arī uz dīvāna krāsu. Raibāks dizains vizuāli nomaskēs mazākus traipus savukārt uz gaiša, vienkrāsaina materiāla būs redzams katrs traips.

Neaizmirstiet padomāt arī par to, kā stūra dīvānu sakombinēt ar tā tuvumā esošajiem objektiem, tai skaitā, paklāju, kafijas galdiņu, dekoratīvajiem spilveniem, plediem un citām mēbelēm vai interjera elementiem.

Esiet laipni aicināti ielūkoties plašajā 220.lv piedāvājumā, kur noteikti atradīsiet arī savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošu stūra dīvānu!


Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.