Noderīgi padomi

Svētku grims 2021. Jaunā gada sagaidīšanai

Plaša izvēle lūpu krāsām, spīdumiem, balzāmiem un vazelīnam
27 11 2020
sievietes taisa svetku grimu ziemassvetku ballitei

Parasti pat pirms Ziemassvētku burzmas beigām mēs jau sākam domāt par gaidāmo Jaungada ballīti – ja Ziemassvētkos mūsu tēls bija nedaudz pieticīgāks, šo svētku laikā mēs varam spīdēt daudz spilgtāk. Tiem, kas sapņo to izdarīt, ir svarīgi zināt, kāds Jaungada grims 2021. gadā sagaidīšanās laikā būs vismodernākais.

Spilgtas ķiršu krāsas lūpas

tumsi sarkanas lupas jaunaja gadagrims ar kirsu krasas lupam

Iespējams, ka ikviena sieviete, kas mīl spilgtu grimu, zina sekojošo noteikumu, ka ir jābūt kombinējumam - spilgtas lūpas un gaišas krāsas acis, vai pilnīgi pasteļkrāsas lūpas un spilgtas acis. Taču, mode mainās un noteikumi tiek pārkāpti, jo 2021. gada grima tendences ir pilnīgi pretējās. Spilgtas krāsas būs pieejamas gan lūpām, gan acīm. Grims ar ķiršu krāsas lūpām izskatīsies iespaidīgi (angļu Cherry lips). Ir iespējams izvēlēties matētu vai spīdīgu variantu. 

Mūžīga sarkano lūpu klasika

sarkana lupu krasagrims jaunajam gadam ar sarkanam lupamjaungada makeup sarkanas lupas

Šī ir pilnīgi klasiska Jaungada kosmētikas sastāvdaļa, kas ir ideāli piemērota tiem, kas meklē laika pārbaudītus risinājumus - viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas spilgtāko, noturīgāko lūpu krāsu un jāsaglabā to mirdzošu visa vakara garumā. Tā ir ārkārtīgi sievišķīga un eleganta izvēle, kuru vienkārši nav iespējams aizmirst. Koši sarkana lūpu krāsa būs piemērota gan ļoti tumšām, gan zeltīti krāsotām acīm - atkarīgs no jums, cik spilgti vēlaties spīdēt.


Apburošas spīdīgas acis

roza grims ar spidumiem uz jauna gada ballitijauns spidums acu grimamspidigs grims acim

Var teikt, ka tas ir gandrīz populārākais grims Jaunajam gadam, kas gadu no gada nezaudē savas pozīcijas. Atkarībā no jūsu svētku apģērba varat izvēlēties starp zelta, sudraba, rozā vai jebkuras citas krāsas acu ēnām - pats galvenais, lai tās būtu pēc iespējas spīdīgākas. Ja jums patīk drosmīgāki risinājumi, mēģiniet sajaukt vairākus dažādus toņus. Acu ēnas bieži tiek izvēlētas, lai izceltu koptēlu, un, ja vēlaties vēl vairāk, pievienojiet garas skropstas!


Populārs dūmakains grims

dumakains grims acimdumakains grims acim uz jauno gadugrims uz jauno gadu manekens

Šis ir vēl viens samērā drošs svētku grims, ko var izmantot ne tikai Jaunajam gadam, bet jebkuram citam gadījumam. Tomēr, ja šajā ballītē vēlaties izskatīties izsmalcināti, varat nedaudz uzlabot noteikumus - piešķiriet mirdzumu. Jūs izveidosiet atšķirīgu tēlu ar uzmanību piesaistošām detaļām. Zelta krāsa tam būs īpaši piemērota, taču jūtieties brīvi izmēģināt arī citas iespējas.