Noderīgi padomi

Logu dekorēšana Ziemassvētkos - ko izvēlēties?

Plaša izvēle Ziemassvētku dekorācijām
12 11 2020
noformesana un dekori ziemassvetkos logiem un galdiem

Tuvojoties gada skaistākajām brīvdienām, sāk rasties arvien vairāk organizatorisku jautājumu, un viens no izplatītākajiem no tiem ir tas, kā Ziemassvētkos izrotāt māju. Sākot dekorēt māju, mēs bieži domājam par to, kā izrotāt logus Ziemassvētkiem - šie rotājumi būs redzami gan ārā, gan mājās, tāpēc vienmēr pievēršam lielu uzmanību to izvēlei. Šeit ir dažas efektīvas idejas, kā rotāt logus Ziemassvētkiem.

Zvanu rotājumi

ziemassvetku zvanini uz logiemziemassvetku zvani mirdz logoszvanini ziemassvetku rotajums

Šādi Ziemassvētku rotājumi uz loga kļūs par negaidītu, bet ļoti gaumīgu akcentu, kas palīdzēs radīt svētku vidi. Vienkāršākais šīs idejas īstenojums ir zvanu iegāde un pēc tam to pakāršana uz aizkariem. Tomēr Jūs varat izveidot šādu vītni tāpat - šādi Ziemassvētku izgriezumi uz logiem šogad būs ārkārtīgi moderni..

Dāvanas uz palodzēm

ziemassvetku davanas uz palodzesziemassvetku davanas pie logaziemassvetku davanas stav pie loga

Arī palodzes noformēšana Ziemassvētkiem ir ļoti svarīga nianse, tāpēc neaizmirstiet par šo mājas zonu. Piemēram, iesaiņotas dāvanas (vai pat to imitācijas) varat likt ne tikai zem eglītes, bet arī uz palodzes - tik intriģējoši mājas Ziemassvētku rotājumi noteikti tiks pamanīti!

Sveces

ziemassvetku sveces uz palodzessvetku sveces pie logaziemassvetku davanas pie loga

Tie ir pilnīgi klasiski, bet tomēr efektīvi Ziemassvētku rotājumi logiem, piešķirot vairāk mājīguma gan mājai, gan pagalmam. Jūs varat izvēlēties baltas, sarkanas vai krāsainas sveces, eksperimentēt ar to izmēriem un daudzumu - šajā ziņā nav skaidru noteikumu.


Ziemassvētku rotājumi

eglisu rotajumi dekore loguziemassvetku dekoracijas pie logaskaisti dekorets logs ar ziemassvetku rotajumiem

Šie rotājumi ir piemēroti ne tikai eglītei, bet arī logiem - apvienojot dažādus toņus, varēsiet izveidot ārkārtīgi rotaļīgu un krāsainu dekorāciju vītni. Ar tiem Jūs varat arī izveidot dažādus Ziemassvētku simbolus, piemēram, zvaigznes vai lentes. Kā izskatīsies šī loga noformēšana Ziemassvētkiem, ir atkarīga tikai no Jūsu iztēles.

Mājīgas spuldzes

ziemassvetku lampinas pie logaziemassvetku lampinas svetku laika pie logaziemassvetku led virtene pie loga

Tie ir vēl viens laika pārbaudīts rotājums, kas ļaus izmēģināt visdažādākās idejas. Jūs varat izkārtot Ziemassvētku gaismas ar visinteresantākajiem rotājumiem, tādējādi piešķirot logiem vēl lielāku oriģinalitāti. Vēl jo vairāk tāpēc, ka pašas vītnes var būt dažāda veida un toņu - tas padara logu dekorēšanu Ziemassvētkiem vēl vienkāršāku.


Ziemassvētku vainagi

ziemassvetku vainags pie logalogs izrotats ar ziemassvetku vainagulogu dekoracijas ziemassvetku vainags

Tie ir ļoti populāri Ziemassvētku rotājumi uz logiem, kas palīdzēs radīt ļoti mājīgu svētku vidi. Šajā gadījumā Jūs varat izvēlēties gan klasiskos variantus, gan modeļus, kas dekorēti ar spuldzēm. Vainagu varat izveidot arī pats - tad tiek ieteikts drosmīgāk pielietot mazāk standarta idejas.