Noderīgi padomi

Idejas jautras un neaizmirstamas bērna dzimšanas dienas organizēšanai

Plaša izvēle svētku dekorācijām
11 05 2020
berni ar prieku svin dzimsanas dienu

Katra bērna dzimšanas diena ir svarīgi svētki viņam un visai viņa ģimenei, tāpēc bērns vēlas, lai šī diena būtu īpaša - kopā ar labākajiem draugiem, gardiem ēdieniem un jautrām aktivitātēm. Ja jums nav ideju jaunām aktivitātēm vai vienkārši vēlaties visu izdarīt nevainojami, mēs steidzamies jums palīdzēt: šīs dzimšanas dienas idejas atstās neizdzēšamu iespaidu uz jūsu bērniem.

Sāciet ar tēmu un ielūgumiem

Lai būtu vieglāk plānot gan rotājumus, gan visus nākamos soļus, vispirms izlemiet, vai šiem svētkiem būs īpaša tēma. Idejas bērna dzimšanas dienai parasti ir atkarīgas no dzimuma. Meitenēm patīk princešu, ziedu vai iemīļoto pasaku varoņu tēmas, savukārt zēniem patīk automašīnas un fantastiskas pasaules varoņi vai multfilmas. Tomēr vislabāk ir iepriekš konsultēties ar pēcnācējiem un padomāt, vai tēma būs iespējama: vai jūs viegli varat atrast pareizo apģērbu un rotājumus.

bernu dzimsanas diena meitenei ar princesu tematikumeitenes dzimsanas diena ar spelem un baloniem

dzimsanas diena zenam ar brunurupuciem nindzjazena dzimsanas diena

Tad tiek gaidīts jautrāks uzdevums - ballīšu dalībnieku saraksts un ielūgumu izsūtīšana. Bez bērnu palīdzības jūs to vairs nevarēsiet izdarīt. Tiesa, ja izvēlēsieties kādu no populārākajām tēmām (piemēram, princesēm vai pirātiem), uzreiz varēsiet iegādāties gatavus ielūgumus. Citos gadījumos jums var būt nepieciešams radošums, bet jūs varat viegli sasniegt iecerēto mērķi kopā ar saviem palīgiem.

Izvēlieties rotājumus, kas atbilst tēmai

Kad tēma ir skaidra, ir pienācis laiks padomāt arī par svētku rotājumiem. Ja jums nav ne vēlēšanās, ne iztēles, varat tos izgatavot pats no krāsaina papīra. Tam ir piemēroti dažādi uzraksti, vītnes un, protams, galveno varoņu attēli, kas atspoguļo tēmu.


Pat ja jūs nelūgsiet viesiem pārģērbties, ballītes vaininiekam joprojām būs vajadzīgas dažas sīkas detaļas, piemēram, kronis vai pirātu cepure.

dekoracijas bernu dzimsanas dienai virtene no gaisa baloniemrotajumi meitenes dzimsanas dienai ar virtenem un baloniem

dekoracijas zena dzimsanas diena zilas krasasdekoracijas zena dzimsanas dienai

Padomājiet par ēdienkarti

Bērnu dzimšanas dienas ballītēm jābūt pēc iespējas ērtākām un ēdienam jābūt vienkāršam, jo bērni parasti koncentrējas uz citām aktivitātēm. Tam piemērotas ir siera standziņas, viena kodiena sviestmaizes, cepumi, keksiņi un citas līdzīgas uzkodas. Jūs nekļūdīsieties, ja jūs tos izrotāsiet interesantā veidā - tad bērni vēlēsies tos nogaršot vēl vairāk. Ir ļoti svarīgi, lai viņiem nepietrūkst dzērieni: ja viņus gaida daudz dažādas aktivitātes, bērni noteikti būs izslāpuši.

Bērnu dzimšanas dienas galda idejas nedrīkstētu aprobežoties tikai ar ēdienu - to vajadzētu arī izrotāt atbilstoši svētku tēmai.


Šim nolūkam īpaši piemēroti būs vienreizlietojamie trauki: tie ne tikai pārsteigs ar dizainu dažādību, bet arī būs ērti un pilnīgi droši mazajiem svētku dalībniekiem.

galds un vienreizlietojamie trauki berna dzimsanas dienas svinesanaigalda dekoracijas berna dzimsanas dienas svinesanai

vienreizlietojamie trauki berna dzimsanas dienas svinesanaigalda dekoresana berna dzimsanas dienas ballitei

Nāciet klajā ar spēlēm bērniem

Bērnu dzimšanas dienas spēles ir vissvarīgākā svētku sastāvdaļa, kas noteiks viņu aizņemto grafiku un vienlaikus dzimšanas dienas panākumus. Domājot par aktivitātēm, jāņem vērā dalībnieku vecums, taču daudzos gadījumos šīs ārkārtīgi populārās spēles bērnu dzimšanas dienās atmaksājas.:

  • Ziepju burbuļi. Šī ir jau klasiska spēle, kurā var iesaistīt visu vecumu bērnus. Iespējams, ka bērni ļoti ātri iesaistīsies burbuļu pūšanā, taču drošības dēļ būtu vērts nākt klajā vēl ar papildu uzdevumiem. Piemēram, kurš spēs uzpūst pēc iespējas lielāku ziepju burbuli, vai kura “radītais” burbulis ilgāk paliks nepārsprādzis. Tad šī spēle būs vēl interesantāka!

ziepju burbuli bernu dzimsanas dienaberni spelejas ar ziepju burbuliem dzimsanas diena

bernu izklaides ar ziepju burbuliem dzimsanas dienaziepju burbuli mazula dzimsanas diena

  • Radošās aktivitātes. Vispārīgu vai individuālu zīmējumu zīmēšana, veidošana ar plastilīnu vai kinētiskām smiltīm ir dažas no idejām, kas vienmēr darbojas.


Vissvarīgākais ir nākt klajā ar saistošu, bet tajā pašā laikā vienkāršu tēmu - bērniem ir nepieciešams izklaidēties, un gala rezultāts var palikt pat pēdējā vietā.

akvagrims bernu dzimsanas dienabernu radosas speles dzimsanas diena

  • Dārgumu meklētāji. Šī izklaide ļaus bērniem apvienot spēkus kopīga mērķa vārdā - slēptās atlīdzības meklējumos. Šādas idejas īstenošana neaizņems ilgu laiku: viss, kas jums jādara, ir atrast drošu dārgumu slēptuvi un nākt klajā ar veidu, kā sniegt padomus, lai to identificētu.

dargumu medibas berna dzimsanas dienaberni dzimsanas diena pargerbti piratos mekle dargumus

  • Balonu spēles. Jūs, iespējams, izvēlaties balonus kā svētku rotājumus, taču tos varat iekļaut arī spēlēs.