Noderīgi padomi

Kā pārsteigt savu otro pusīti svētkos - pāris ieteikumi oriģinālai dāvanai

Plaša izvēle vīriešu pulksteņiem
11 12 2019
dāvanas zem eglītes uz Ziemassvētkiem

Pavisam drīz būs klāt gada gaidītākie un skaistākie svētki – Ziemassvētki. Ir cilvēki, kuri šiem svētkiem gatavojas jau pāris mēnešus iepriekš, lai mierīgi un bez staigas varētu sameklēt sev tuvajiem un mīļajiem dāvanas, tomēr lielākā daļa no mums atliek šo uzdevumu uz pēdējo pirmssvētku nedēļu, tādēļ lieti noderēs kāds padoms dāvanu izvēlē. Lai gan mēdz teikt, ka svētkos dāvanas nav pats svarīgākais, bet gan kopā pavadītais laiks, tomēr kaut pavisam neliela dāvana var padarīt svētkus vēl skaistākus, iepriecināt otru cilvēku un sniegt neizmērojamu dāvināšanas prieku pašam dāvanas sniedzējam. 

Kā atrast īsto dāvanu? Iespējams, lielākā daļa cilvēku uz šo jautājumu nespēj atbildēt uzreiz. Ja dāvana ir nepieciešama kādam no ģimenes locekļiem, tad uzdevums var šķist diezgan vienkāršs, bet, kā atrast dāvanu savai otrajai pusītei? Bieži vien cilvēkiem aptrūkstas ideju, jo liekas, ka viss jau iepriekš ir uzdāvināts, bet vienmēr var atrast tādu dāvanu, kas sagādās prieku, un tā būs tieši tas, ko mīļais cilvēks visvairāk kāro. Ja arī Jūs vēl esat dāvanas meklējumos, tad turpiniet lasīt - te Jūs atradīsiet pāris idejas oriģinālai dāvanai! 

Biļetes uz koncertu

Koncerta apmeklējums vienmēr ir laba ideja oriģinālai dāvanai. It sevišķi mīļākā dziedātāja vai mīļākās grupas koncerta apmeklējums. Esot kopā ar otru cilvēku, Jūs noteikti zināt, kādu mūziku viņš klausās, kurš ir mīļākais dziedātājs vai dziedātāja. Protams, ne vienmēr šie mākslinieki sniedz koncertus Jūsu valstī, it sevišķi, ja mākslinieki ir no citas valsts, tomēr dažkārt mēdz gadīties, ka tas notiek. Tāpēc nevajadzētu kavēties, jo biļetes diezgan ātri tiek izpārdotas, it īpaši, ja mākslinieks ir plaši pazīstams visā pasaulē.

SPA apmeklējums

Lielākajai daļai cilvēku ikdiena paiet steigā un dažādos darbos, dažkārt pat nepietiek laika, lai kārtīgi atpūstos. Ja arī Jūsu otrā pusīte ikdienā daudz strādā, tad ir īstais laiks, lai viņu kārtīgi palutinātu - uzdāviniet SPA apmeklējumu, ko varēsiet baudīt arī divatā. Latvijā ir pieejami daudz un dažādi SPA, atliek vien izvēlēties to, kas uzrunā visvairāk, un kurā tiek piedāvātas visdaudzveidīgākās SPA procedūras. Šādas dāvanas sev ir patiešām vērtīgas, lai pēc tam atkal varētu doties ikdienas darbos.

Biļetes uz festivālu

Festivāla apmeklējums var būt neaizmirstams un pozitīvs piedzīvojums, un tā var būt arī lieliska atvaļinājuma sastāvdaļa. Doties klausīties vairākus iecienītus mūziķus, piedalīties dažādos konkursos un labi pavadīt laiku – to visu var darīt festivālā. Tas nekas, ka fastivāli notiek vasarā, bet biļetes jau tiek saņemtas Ziemassvētkos, jo laicīgāk otrs cilvēks saņems biļetes, jo labāk viņš varēs sagatavoties festivālam. Piemēram, ieplānot darbā atvaļinājumu, atrast naktsmītni, kā arī sarunāt draugu kompāniju, kas dosies šajā lieliskajā vasaras piedzīvojumā kopā ar viņu. 

Restorāna apmeklējums

Iespējams, ka Jūsu otrā pusīte ir īsts gardēdis un vienmēr cenšas nobaudīt un atklāt jaunus ēdienus un garšas. Tāpēc restorāna apmeklējums, kurā Jūs abi vēl neesat bijuši, būs lieliska dāvana. Apmeklējot restorānu, varēsiet gan nobaudīt gardus ēdienus, gan atpūsties, gan arī izbaudīt viens otra kompāniju un saturīgas sarunas. 

Ekipējums mīļotā hobijam

Katram cilvēkam ir savs hobijs, kuram viņš velta savu brīvo laiku. Ir tādi hobiji, kuriem ir nepieciešams speciāls ekipējums, šis ekipējums ar laiku nolietojas, tāpēc ir nepieciešams jauns. Ja arī Jūsu otrajai pusītei ir šāds hobijs, tad pavērojiet, kādā stāvoklī atrodas hobijam nepieciešamā atribūtika, iespējams, ka kāda no tām ir jau saplīsusi vai pamatīgi nolietojusies. Ja tā, tad iegādājieties jaunu vietā, un Jūsu mīļotais cilvēks par šādu dāvanu noteikti priecāsies.

Rotaslietas un aksesuāri

Ikvienu garderobi var atsvaidzināt ar jauniem aksesuāriem vai rotaslietām, tādēļ starp tām var smelties neizsīkstošas idejas davanām. Daiļā dzimuma pārstāves priecāsies par jauniem auskariem, greznu kaklarotu vai rokassprādzi, ko varēs izrādīt kādā svētku pasākumā vai arī nēsāt ikdienā. Ja dāvana nepieciešama vīrietim, tad vislabākais aksesuārs, ko iegādāties, būs jauns rokaspulkstenis.

Pulksteņi sievietēm:


Pulksteņi vīriešiem:


Dabiska kosmētika

Šī dāvana būs ļoti piemērota mīļotajai sievietei, kā aicinājums palutināt un parūpēties par sevi pašu, lai vēl ilgi justos skaista un starojoša. Mūsdienās arvien populārāka kļūst tieši dabiska kosmētika, jo tai klāt nav pievienotas ķīmiskas sastāvdaļas, kas kaitē gan veselībai, gan apkārtējai video. Tā kā dabiskā kosmētika mēdz būt dārgāka par ierasto kosmētiku, šāda dāvana Jūsu mīļotajai sievietei liks justies īpašai un aprūpētai. 


Nereti gadās tā, ka otrs cilvēks pavisam nejauši vai arī apzināti pasaka, ko vēlētos saņemt svētkos, tāpēc vienmēr ir rūpīgi jāklausās, ko otrs cilvēks stāsta. Ja mīļotais jau ir izteicis savu vēlmi, tad Jums nebūs jālauza galva, meklējot jaunas idejas dāvanai. Atliks vien doties uz veikalu un nopirkt otra cilvēka kāroto lietu. Varētu domāt, ka šādas dāvanas neradīs tikpat lielu prieku, jo tas nebūs pārsteigums, taču tā nebūt nav - Jūs sniegsiet otram to, ko viņš visvairāk vēlas.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.