Noderīgi padomi

Kādas interjera krāsas šogad mums sniegs Ziemassvētki?

Izvēlēties Ziemassvētku dekorus
05 11 2018
ziemassvetku interjera dizains

Tuvojoties gada visskaistākajiem svētkiem, mēs arvien biežāk sākam aizdomāties par to, kā šogad vajadzēs izrotāt mājokli, - jo visiem taču gribas, lai tajā mājotu Ziemassvētku noskaņojums un mājīgums. Katru gadu vēlamies ieviest kādus jauninājumus: šādos gadījumos ieteicams paspēlēties ar krāsām, papildinot ar jauniem krāsu toņiem, kas nebūt nav raksturīgi šiem svētkiem. Kuri no tiem šajos Ziemassvētkos būs vispopulārākie?

Rustic toņi

Sabiedrībā, kur valda steiga un stress, arvien vairāk cilvēki meklē mieru un vienkāršību – tieši to arī simbolizē populārais rustic stils (citviet pazīstams, kā lauciniecisks stils). Ja jūs izrotājot mājokli Ziemassvētkos kombinēsiet šim stilam attiecināmās maigās un neitrālās krāsas ar koksni un zaļumiem, tad rezultātā radīsiet mierīgu svētku atmosfēru.

Maigās romantiskās nokrāsas

Pēdējo gadu laikā arvien biežāk, kā dekorāciju, nolemj izvēlēties jaunas krāsas, kuras nebūt vienmēr asociējas ar Ziemassvētkiem, - šie svētki arī nebūs nekāds izņēmums. Domājams, ka īpaši daudz uzmanības tiks pievērsta rozā krāsas toņiem un citām tradicionālajām, sarkanās krāsas alternatīvām: aveņu un persiku nokrāsām, vai par sarkanvīna toņiem. Citiem vārdiem sakot, jo vairāk jūs attālināsieties no tradīcijām, jo vairāk pietuvināsieties šī gada tendencēm.

Dabīgās krāsas

Droši vien, pateicoties tam, ka mēs izjūtam saiknes zudumu ar dabu, mēs arvien biežāk papildinām savu interjeru ar zaļojošiem augiem vai arī kaut pavisam nedaudz zaļās krāsas akcentus. Tāda mode ir īpaši populāra svētku periodā.

Nebūt ne mazāk uzmanības tiks veltīta zilajiem toņiem, ko rekomendējams ir kombinēt gan ar zaļās, gan arī ar vara vai zelta nokrāsām. Ja pagājušajā gadā dominēja pasteļkrāsas, tad šogad tās kļūst daudz tumšākas un piesātinātākas – tās atgādina okeāna milzīgos plašumus.

Uzmanību piesaistoša krāsaina egle

Šogad, vispopulārāko Ziemassvētku rotājumu vidū tiek akcentēta īpaši krāsaina un dzīvīga svētku eglīte – jūs nekļūdīsieties, ja to izrotāsiet ar visiem varavīksnes krāsu toņiem. Jūs varat savākt visdažādākās rotaļlietas, kā arī pat iekārt mirgojošas spuldzītes, - šāda dekorācija būs unikāla!

TOP-piedāvājumi: Ziemassvētku eglītes rotājumi

Klasiskie risinājumi

Būtu netaisnīgi, ja netiktu šajā sarakstā pievienotas tradicionālās baltās un sarkanās krāsas kombinācijas. Runājot par Ziemassvētkiem, tieši šīs krāsas pirmās nāk mūsu prātā. Tādēļ, ja šajā gadā nav vēlmes eksperimentēt, tad jūs nebūt nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties klasisko krāsu shēmu. Tā piešķirs mājokļa interjeram mājīgumu, svētku noskaņojumu un maigu eleganci. Vienmēr ir pagrūti noturēties, lai aizstātu šo krāsu kombināciju!

Metālu maģija

Zeltainā nokrāsā mirdzoši rotājumi daudzus gadus ir bijuši vieni no populārākajiem Ziemassvētku akcentiem, taču mūsdienās mēs arvien biežāk piemērojam daudz maigākus, bet tostarp tikpat siltus metāla toņus. Varš, šampanieša nokrāsas, stikls, alva – tos sakombinējot, ir iespējams radīt iespaidīgu atmosfēru. Un, ja jūs vēl to visu papildināsiet ar mirgojošām Ziemassvētku spuldzīšu virtenēm un sveču krēmveida spozmi, tad interjers kļūs pavisam neatkārtojami apburošs.

Šogad vispopulārāko krāsu nokrāsu tendences ir salīdzinoši dažādas, tādējādi jūs varēsiet radīt svētku noskaņu mājas interjerā, ievērojot esošās tendences. Ar to arī sāciet – attīstot jūsu sirdij tuvās idejas, savus plānus realizēt kļūs ievērojami vieglāk!

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.