Noderīgi padomi

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties tualetes podu?

Izvēlēties tualetes podu
28 03 2018
noderigi padomi iegadajoties un izveloties tualetes podu

Mājās tualetes podu nākas mainīt diezgan reti, tāpēc vēlamies, lai šis santehnikas izstrādājums būtu kvalitatīvs un komfortabls. Pašreiz tirgū var atrast dažādus tualetes podu modeļus. Tādēļ, ja jums ir grūti pieņemt lēmumu par to, kāds modelis būs piemērotākais, tad iepazīstoties ar šiem padomiem, jūs uzzināsiet, kam jāpievērš uzmanība, meklējot šo ierīci.

  1. Izvēlieties piemērotu tualetes poda augstumu. Visbiežāk tas mēdz būt standarta, tomēr atkarībā no vajadzībām, var izvēlēties nedaudz augstākus vai zemākus modeļus.
  2. Lai būtu pārliecība par izdarīto izvēli, var izmērīt sava esošā tualetes poda augstumu un izlemt, vai jums ērts ir tāds variants vai tomēr vēlētos ieviest zināmas izmaiņas.
  3. Tādos gadījumos, kad nākas taupīt vietu, jāņem vērā arī tualetes poda platums – šie izmēri daudz neatšķiras, tomēr varēsiet būt pārliecināts, ka ierīci izdosies viegli iemontēt izvēlētajā vietā.
  4. No šiem izmēriem bieži ir atkarīga arī tualetes poda forma. Tāpēc, ja Jūs meklējat kompaktāku variantu, tad labāk izvēlieties noapaļotākus izstrādājumus. Bet, ja Jūs vairāk uzmanības veltāt komfortam, tad Jums vairāk būs piemērots pagarinātas formas tualetes pods.
  5. Noskaidrojiet tualetes poda tipu. Grīdas tualetes ir viegli montējamas un piesaista ar mazāku cenu, bet piekarināmie tualetes podi iepriecina ar lielāku ērtību kopjot un ir ideāli piemēroti nelielām telpām.
  6. Lai samazinātu ūdens patēriņu, izvēlieties klozetus, kas aprīkoti ar divām ūdens nolaišanas pogām.
  7. Uzmanīgi iepazīstieties ar šo ierīču aprakstiem – pašreiz ražotāji piedāvā dažādus pilnveidojumus un vēl augstāku komforta līmeni. Tāpēc jums nāksies pieņemt lēmumu par to, kāds funkcionalitātes līmenis Jums nepieciešams.
  8. Pievērsiet uzmanību arī tualetes poda vākam. Lai gan laika gaitā jūs to varēsiet nomainīt, tomēr labāk uzreiz izvēlēties ērtākus variantus, piemēram, vākus, kas nolaižas lēni un bez trokšņa.
  9. Noskaidrojiet summu, kādu jūs domājat investēt tualetes poda iegādē. To cenas ir lielā mērā atšķirīgas, tomēr augsta cena ne vienmēr nozīmē augstāku kvalitāti. Un tomēr neaizmirstiet, ka tualetes pods kalpos ilgus gadus, tāpēc šī investīcija vienmēr atmaksāsies. 
  10. Arī stilam ir liela nozīme. Tāpēc, ja jūs meklējat ekskluzīvus variantus, tad izvēlieties interesantākas nokrāsas vai pamēģiniet iegādāties ļoti estētiski izskatīgu klozetpodu ar slēptas montāžas sistēmu.

Ņemot vērā visus šos aspektus, jāizvēlas kvalitatīvs tualetes pods ar ilgu kalpošanas laiku. Pievērsiet uzmanību arī tā ražotājam – pazīstamu tirdzniecības marku tualetes podi patiešām būs drošāki, bet dažiem modeļiem tiek sniegta arī garantija. Plašu tualetes podu sortimentu Jūs atradīsiet interneta veikalā 220.lv.

TOP piedāvājums


Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
5 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2019 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.