Noderīgi padomi

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties tualetes podu?

Plaša izvēle tualetes podiem
27 04 2020
gaisa tualete ar praktisku tualetes podu

Tualetes pods mājās ir jāmaina diezgan reti, tāpēc jūs noteikti vēlaties, lai šis santehnikas aprīkojums būtu kvalitatīvs un ērts. Pašlaik tirgū ir ļoti dažādi tualetes podu modeļi, tāpēc, ja jums ir grūti izlemt, kurš no tiem būtu vislabākais, izlasiet šos padomus, lai uzzinātu, ko meklēt, sākot šīs ierīces meklēšanu.

Pareizi tualetes poda izmēri

Vispirms izvēlieties pareizo tualetes poda augstumu. Tas parasti ir standarta, taču atkarībā no vajadzībām jūs varat izvēlēties nedaudz augstākus vai zemākus modeļus. Lai būtu pārliecināts par šo izvēli, varat izmērīt pašreizējā tualetes poda augstumu un izlemt, vai šī opcija jums ir ērta vai tomēr vēlaties veikt kādas izmaiņas. Gadījumos, kad jums ir jātaupa vieta, ir vērts apsvērt tualetes poda platumu - šie izmēri būtiski neatšķiras, taču varat būt pārliecināti, ka šo ierīci būs viegli uzstādīt izvēlētajā vietā.

Tualetes poda forma bieži vien arī ir atkarīga no šiem izmēriem, tāpēc, ja jūs meklējat kompaktāku versiju, izvēlieties apaļākus izstrādājumus, un, ja vēlaties vairāk uzmanības pievērst komfortam, jums piemērotāks būs iegarenas formas tualetes pods.

Montāžas metode

Saskaņā ar uzstādīšanas metodi ir divi galvenie tualetes podu veidi - uz grīdas uzstādāmi un piekaramie tualetes podi. Abiem veidiem ir savas priekšrocības:

  • Uz grīdas uzstādāmi tualetes podi. Šis ir klasisks tualetes podu veids, uzstādāms uz grīdas. Šādas tualetes ir viegli uzstādīt: jūs tās piestiprināsiet pat pēc visu remontu pabeigšanas. Iebūvētās ierīces pārsteigs ar zemāku cenu, taču arī bez trūkumiem nepaliksiet. Sakarā ar aizņemto grīdas platību istaba optiski izskatīsies nedaudz mazāka. Turklāt netīrumi biežāk uzkrāsies pie stiprinājuma šuvēm, tāpēc tīrīšanas darbiem būs nepieciešams nedaudz vairāk laika.Tomēr, ja vēlaties no tualetes poda notīrīt kaļķakmeni, šāds uzdevums noteikti nebūs grūts. Vienkārši Jums jāzina dažus efektīvus trikus, un Jūs atkal varēsiet izbaudīt tualetes tīrību.


  • Piekaramie tualetes podi. Šo ierīču tvertne un daļa no šīs konstrukcijas slēpjas sienā, un pods tiek fiksēts, nepieskaroties grīdai. Šāds risinājums piešķir telpu, un pati tualete izskatās ārkārtīgi estētiski un burvīgi. Iekārtojot nelielu vannas istabu, šādi modeļi ir ārkārtīgi izplatīta izvēle. Tie vizuāli nenoslogo telpu, tāpēc ir iespējams izveidot patiešām mājīgu un ērtu vidi. Apkope prasa arī mazāk laika, jo nav jātīra grīdas sasniedzošās daļas. Tomēr šādas tualetes ir daudz grūtāk uzstādīt - ja nav iespēju slēpt konstrukcijas sienā, tām nepieciešama papildu apdare. Bieži vien šīs ierīces ir arī nedaudz dārgākas, taču šī nianse ir atkarīga no konkrētā modeļa.


Kanalizācijas mehānisms un citi ūdens taupīšanas risinājumi

Tualetēm var būt viens vai divi skalošanas mehānismi un atbilstošs pogu skaits. Ja jūsu tualetes podam ir tikai viena poga, jūs vienmēr izskalosiet pilnu ūdens tvertni. Lai samazinātu ūdens patēriņu, izvēlieties tualetes podus ar divām skalošanas pogām. Pēc tam jūs varēsiet izlemt, cik daudz ūdens katru reizi novadīt (parasti 3 un 6 litri). Šāds risinājums ilgtermiņā ļaus juns samazināt ūdens izplūdi.

Runājot par ūdens taupīšanas risinājumiem, jums jāiepazīstas arī ar vismodernākajām rimless (bez rāmjiem) tualetēm, kurām nav skalošanas loka. Šāda tehnoloģija nodrošina vieglāku ierīces apkopi un maksimālu higiēnu, kā arī tās efektivitātes dēļ patērē ievērojami mazāk ūdens resursu. Rūpīgi izlasiet šo ierīču aprakstus - tagad ražotāji piedāvā dažādus uzlabojumus un vēl lielāku komfortu, tāpēc jums būs jāizlemj, kāda funkcionalitāte jums nepieciešama.

Tualetes poda vāks

Jūs droši vien pat neiedomātos, ka šai detaļai vajadzētu būt atbilstošai, taču jūs noteikti mainīsiet savas domas pēc ilgstošas lietošanas. Lai gan tualetes podu vāku klāsts nav ļoti plašs, lēnām pazeminošais tualetes poda vāks tiek augstu novērtēts. Šāds tualetes poda vāks nolaižas ne tikai lēnāk, bet arī klusāk, tādējādi nodrošinot maksimālu komfortu. Turklāt šis modelis ir īpaši piemērots ģimenēm ar jaunākiem bērniem: jūs varat būt pārliecināti, ka viņi neiespiedīs pirkstus, nolaižot vāku.

Tiem, kas meklē vieglu apkopi, ir vērts pievērst uzmanību arī viegli noņemamiem poda vākiem. Jūs noņemsiet un instalēsiet šādus modeļus bez lielām pūlēm, tāpēc vēl ērtāk un kvalitatīvāk varēsiet notīrīt visas tualetes poda spraugas.

Tualetes poda stils

Kamēr tirdzniecībā joprojām dominē baltas tualetes, arvien vairāk tiek novērotas citas krāsas, piemēram, melna vai pelēka. Šādas iespējas ir piemērotas, ja veidojat unikālu vannas istabas interjeru un meklējat tam atbilstošus risinājumus. Vissvarīgākais ir pārliecināties, ka jaunais tualetes pods iederēsies kopā ar citām vannas istabas mēbelēm un aprīkojumu - ja tā, tad varat eksperimentēt, izvēloties neierastu krāsu risinājumu.

Ņemot vērā visus šos aspektus, jūs izvēlēsieties augstas kvalitātes un ilgstošai lietošanai piemērotu tualetes podu. Pievērsiet uzmanību arī tā ražotājam - labi pazīstamu zīmolu tualetes podi noteikti būs izturīgi, turklāt garantēti ir arī dažādi modeļi. Plašā izvēlē tos varat atrast internetveikalā 220.lv

Pircējiem patika šis ieraksts

4.5/5
10 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.