Noderīgi padomi

Ko uzdāvināt vīrietim Valentīna dienā?

Plaša izvēle romantiskām dāvanām
27 01 2020
sieviete apsveic virieti 14 februari

Tuvojoties mīlētāju iecienītākajiem svētkiem, mēs ne tikai dzīvojam romantiskā noskaņojumā, bet arī apsveram, kā pārsteigt vīrieti Valentīna dienā. Šajos svētkos ļoti bieži tiek izmantoti sarkani vai sirds formas atribūti, tomēr kopā ar dāvanu mēs nosūtam sava veida ziņojumu mūsu otrajai pusītei. Apsveriet to, kādas jūtas Jūs vēlaties atklāt šoreiz – tad Jums būs daudz vieglāk izlemt, ko tieši dāvināt Valentīna dienā.

Vieglas simpātijas izpausme

Ir diezgan grūti izlemt, kāda Valentīna dienas dāvana puisim, ar kuru Jūs nesen esat nodibinājusi draudzību, būtu vispiemērotākā, taču ir ieteicams izvēlēties kādu no šīm laika pārbaudītajām idejām:

 • Jautras krūzes. Šis ir pilnīgi nesaistošs variants, kas nemanāmi atgādinās vīrietim par Jums. Tiesa, ja vēlaties, lai šī dāvana nosūtītu arī paslēptu ziņojumu, izvēlieties sarkanu, sirds formas krūzi, kas ir rotāta ar Valentīna dienas simboliku – iespējams, ka Jūsu otrā pusīte interpretēs šo ziņojumu pareizi.
 • Jauks T-krekls. Šī dāvana „darbojās“ līdzīgi kā krūze – šeit atkal Jums būs iespēja izvēlēties gan nesaistošus, gan personalizētus T-kreklu dizainus.
 • Gardas vakariņas. Var derēt, ka jebkurš vīrietis novērtēs Jūsu centienus un pūles – viss, kas Jums ir jāizdara, ir atlocīt piedurknes un padomāt, kādas Valentīna dienas vakariņas pagatavot. Šī diena ir lieliski piemērota eksperimentiem, lai izmantotu jaunas receptes, bet vakara nobeigumam pagatavojiet daudzu iecienīto pārsteidzošu šokolādes fondī.


Augstākā visaptverošo jūtu stadija

Visas veiksmīgas attiecības sasniedz šo posmu, kad izskatās, ka Jūs beidzot satikāt īsto – ja tagad jūtaties tieši šādi, Jūs, iespējams, vēlaties, lai Valentīna diena Jūsu vīrietim būtu īpaša. Šo ideju Jums noteikti palīdzēs reālizēt kāds no šiem variantiem:

 • Svētku simbolika. Jūsu jūtu ziedēšanu lieliski atspoguļos atribūti, kas ir rotāti ar šādu tematiku: ar romantiskiem vārdiem izrotātas spilvendrānas, rotājumi siržu formā un citas līdzīgas detaļas. Ja Jūsu mājas tika izrotātas, varat noorganizēt arī kādu vakara programmu, tad Jūs noteikti atstāsiet neaizmirstāmu iespaidu uz savu mīļoto!
 • Momentkameras. Ja Jūs šobrīd piedzīvojat skaistāko draudzības vai laulības periodu, šie neaizmirstāmi mirkļi noteikti ir jāiemūžina: uzdāviniet savam izredzētajam Jujifilm Instax momentkameru un dodieties uz apbrīnojamāko kadru meklēšanu!


 • Vilinoša apakšveļa. Šiem svētkiem ir lieliski piemērots vilinošs un nedaudz seksīgs apģērbs. Jūs varat uzdāvināt to vīriešiem, vai arī uzdāvināt to sev – tas padarīs Jūsu mīļoto vēl laimīgāku.

Atbalsta izrādīšana

Apsverot, ko uzdāvināt vīrietim Valentīna dienā, un, lai viņš izjustu Jūsu atbalstu, lai arī ko Jūs nolemtu uzdāvināt, vispirms vajadzētu ņemt vērā mīļotā hobiju un apsvērt šīs idejas:

 • Austiņas. Ja vīrietis ir īsts melomāns, tomēr Jūsu muzikālās gaumes ne vienmēr sakrīt, kvalitatīvas austiņas kļūs par ļoti labu Valentīna dienas dāvanu, kas, iespējams, pat novērsīs konfliktus nākotnē.


 • Viedpulksteņi un viedās aproces. Vīriešiem, kuri vēlas skaistāku ķermeni vai labāku pašsajūtu, īpaši patiks Xiaomi Amazfit vai Fossil viedpulksteņi. Vēl labāk, ja šiem treniņiem pievienosieties arī Jūs: tad abiem būtu jāiegādājās FitBit viedās aproces, kas ļaus ērti sekot rezultātiem un dalīties ar sasniegumiem.


 • Sēžammaisi. Jūsu vīrs bieži sapņo par mīkstu sēžammaisu, bet Jūs joprojām nevarat atrast tam vietu rūpīgi izsrādātajā interjerā? Valentīna dienā ir vērts labot šo situāciju – ja Jūs uzdāvināsiet vīrietim šo mēbeli par kuru viņš sapņo, Jūs parādīsiet, ka viņa viedoklis Jums ir svarīgs, pat ja tas attiecas uz mājas interjera veidošanu.


Visaptverošās rūpes

Ja Jūs esat kopā jau vairāk nekā gadu, bet Jums joprojām nav idejas, ko viņam uzdāvināt Valentīna dienā, tad Jūsu izvēlei ir jābūt gan praktiskai, gan arī ar slepeno vērtību, padomājiet par ideju, kas viņam palīdzētu sajust Jūsu rūpes. Šeit ir minētas dažas iespējas:

 • Video reģistratori. Daudzi nelaimes gadījumi nav mūsu (un jo īpaši - ne Jūsu vīra) vainas dēļ, tāpēc pasargāt sevi jau iepriekš un padarīt ceļojumus vēl drošākus ir ļoti laba ideja. Realizēt to palīdzēs Navitel video reģistratori, kas vairāk vai mazāk patiks ikvienam vīrietim, kurš bieži atrodas pie automašīnas stūres!


 • Jauns telefons. Daudzi vīrieši ir pilnīgi vienaldzīgi pret jaunajām tehnoloģijām, tāpēc, ja Valentīna dienā Jūs viņam uzdāvināsiet vienu no jaunākajiem telefonu flagmaņiem, šāda ideja tiks ļoti augsti novērtēta. Jums atliek tikai apskatīt, kādi telefonu modeļi šobrīd tiek uzskatīti par vislabākajiem.


 • Power Bank. Ja ne telefons, tad Jūsu rūpes pierādīs tā rezerves barošanas avots – ja vīrietim tas būs vienmer līdzi, Jūs vienmēr varēsiet uzturēt kontaktu savā starpā.