Noderīgi padomi

Ko uzdāvināt vīrietim Valentīna dienā?

Plaša izvēle romantiskām dāvanām
12 02 2021
sieviete apsveic virieti 14 februari

Tuvojoties mīlētāju iecienītākajiem svētkiem, mēs dzīvojam ne tikai romantiskā noskaņojumā, bet arī apsveram, kā pārsteigt vīrieti Valentīna dienā. Šajos svētkos ļoti bieži tiek izmantoti sarkanie vai sirds formas atribūti, taču kopā ar dāvanu mēs arī nosūtām noteiktu ziņojumu savai otrajai pusītei. Apsveriet, kādas jūtas vēlaties atklāt šoreiz - tad būs daudz vieglāk izlemt, ko dāvināt Valentīna dienā. Uzziniet, kuras Valentīna dienas dāvanas vīriešiem ir vispopulārākās.

Vieglu simpātiju izpausme

Ir diezgan grūti izlemt, kura Valentīna dienas dāvana puisim, ar kuru nesen esat sākusi draudzēties, būtu vispiemērotākā, taču ieteicams izvēlēties kādu no šīm laika gaitā jau pārbaudītajām idejām:

 • Jautras krūzītes. Tā ir pilnīgi neitrāla izvēle, kas vīrietim smalki atgādinās par Jums. Tiesa, ja vēlaties, lai šī dāvana nosūta slēptu ziņojumu, izvēlieties sarkanas, sirds formas krūzītes, kas dekorētas ar Valentīna dienas simboliem - visticamāk, ka Jūsu otrā puse tos pareizi interpretēs.
 • T-krekli. Šī dāvana "darbojas" tāpat kā krūzītes - šajā gadījumā atkal Jūs varat izvēlēties gan nesaistošus, gan daudz personiskākus T-kreklu dizainus.
 • Garšīgas vakariņas. Varam derēt, ka šādas pūles novērtēs jebkurš vīrietis - atliek tikai atritināt piedurknes un padomāt, ko pagatavot Valentīndienas vakariņām. Šī diena ir lieliski piemērota eksperimentiem, tāpēc Jūs varat izmantot jaunas receptes un sagatavoties vakara beigām ar daudzu iecienīto šokolādes fondī.

 • Uzkodu komplekti. Ja Jūs to nevēlaties izveidot pats, nesasteidziet un vienkārši uzdāviniet puisim dažādas uzkodas vai dzērienus (vēlams, lai tie būtu viņa iecienītākie). Ļoti iespējams, ka pēc šādas Valentīndienas dāvanas Jūs saņemsiet ielūgumu uz degustāciju!
 • Saldas dāvanas. Kaut arī vīrieši parasti mums dāvina šādas dāvanas, tas nenozīmē, ka mēs nevaram darīt to pašu. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tagad tirgū ir pieejami visdažādākie sirds formas gardumi - šāda dāvana neuzliek pienākumu, bet būs ļoti trāpīga.


Intensīvu jūtu augstākais posms

Katras veiksmīgas attiecības nonāk posmā, kurā, šķiet, mēs beidzot esam satikušies ar šo vienu īsto cilvēku - ja Jūs tā jūtaties šobrīd, Jūs droši vien vēlaties, lai Valentīna diena būtu īpaša Jūsu vīrietim. To palīdzēs īstenot šādas dāvanu idejas:

 • Svētku simbolika. Jūsu plaukstošās jūtas lieliski atspoguļosies ar šo tēmu rotātajos atribūtos: ar romantiskiem vārdiem rotātām spilvendrānām, sirds formas rotājumiem un citām līdzīgām detaļām. Ja Jūs parūpēsieties par vakara programmu pēc šādas mājas dekorēšanas, Jūs atstāsiet neizdzēšamu iespaidu uz savu mīļoto!
 • Momentfoto kamera. Ja Jūs šobrīd piedzīvojat skaistāko draudzības vai laulības periodu, Jums jāiemūžina šie mirkļi: uzdāviniet izvēlēto Fujifilm Instax tūlītējo kameru un sāciet apbrīnojamāko kadru medības!


 • Vilinoša apakšveļa. Vilinoši un nedaudz seksīgi tērpi ir lieliski piemēroti šīm svinībām. Jūs varat to dāvināt gan vīriešiem, gan sev - tas padarīs Jūsu mīļoto vēl laimīgāku.
 • Masāža. Ne viens vien vīrietis sapņo par šādu dāvanu, taču Valentīna diena ir gandrīz labākā iespēja šādus sapņus padarīt par realitāti. Lai padarītu šo pieredzi vēl iespaidīgāku, varat izmantot arī smaržīgas masāžas eļļas vai masierus.


 • Intriģējošas spēles. Dažādas spēles ne tikai padara mūsu ikdienu gaišāku, bet arī stiprina saikni un palīdz izvērsties un iepazīt otru cilvēku no cita rakursa. Tas var kļūt par jautru svētku vakara aktivitāti: atkarībā no Jūsu vēlmēm varat izmantot gan pieaugušajiem draudzīgas, gan jebkuras citas spēles.

Atbalsta izrādīšana

Apsverot, ko dāvināt savam draugam Valentīna dienā, lai viņš sajustu Jūsu atbalstu neatkarīgi no tā, ko Jūs nolemjat darīt, vispirms Jums vajadzētu atskatīties uz viņa vaļaspriekiem un apsvērt šādas idejas:

 • Austiņas. Ja puisis ir īsts mūzikas cienītājs, bet Jūsu muzikālā gaume ne vienmēr sakrīt, kvalitatīvas austiņas kļūs par ļoti labu Valentīna dienas dāvanu, kas, iespējams, pat palīdzēs nākotnē izvairīties no konfliktiem.