Noderīgi padomi

Labākās bezvadu austiņas telefonam - kas jāņem vērā?

Plaša izvēle bezvadu austiņām
09 03 2020
melnas bezvadu austinas blakus telefonam

Ērtības mūsdienās ir liela vērtība, tādēļ nav nekāds brīnums, ka arvien populārākas kļūst arī bezvadu austiņas. Tās ir ērtas un praktiskas, turklāt tām ir vēl arī citas priekšrocības. 

Bezvadu austiņu priekšrocības 

Tiem, kuri vēl šaubās, vai bezvadu austiņas ir labākā izvēle, vērts iepazīties ar šī risinājuma priekšrocībām

Pirmkārt, jau - kā pasaka priekšā nosaukums, šīs austiņas ir bez vada. Tas, savukārt, nozīmē ērtāku pārvietošanos - piemēram, situācijā, kad klausāties mūziku vai citu audio saturu, esot ceļā. 

Otrkārt, šādas austiņas ir vienkārši savienojamas ne vien ar telefonu, bet arī citām ierīcēm, kas atbalsta Bluetooth savienojamību. 

Kas vēl svarīgi - bezvadu austiņas nodrošina lielisku skaņas kvalitāti. Protams, ar noteikumu, ka Jūs nepārsniedzat ieteicamo attālumu līdz ierīcei, ar ko šīs austiņas savienotas. 

Svarīgs jautājums ir arī baterijas darbības laiks - arī šajā ziņā bezvadu austiņas ir droša izvēle, jo to baterijas kalpošanas laiks, atkarībā no modeļa, var sasniegt piecas un pat vairāk stundas. 

Bezvadu austiņas sniedz labu kustību brīvību, tādēļ tās iecienītas sportistu un citu aktīvu cilvēku vidū. Tās labi ieguļ ausī un ļauj pilnībā izbaudīt gan iemīļoto mūziku, gan kustību prieku. Protams, tās lieliski iederas arī citu cilvēku ikdienā - tas ir praktisks risinājums, piemēram, kārtojot māju vai veicot citas aktivitātes, kur mūzika vai cits audio materiāls ir iedvesmojošs sabiedrotais. 

Kā izvēlēties bezvadu austiņas telefonam

Bezvadu austiņas noderīgas ikvienam, kuram svarīgs komforts un kvalitāte. Tomēr, ieskatoties piedāvājumā, var gadīties apjukt - kurām austiņām dot priekšroku? Tas, protams, atkarīgs no tā, kādam mērķim tās izmantosiet. Ja aktuālas bezvadu austiņas telefonam, ieteicams ņemt vērā vairākus faktorus:

  • Stabilitāte - pirmais faktors, kas jāņem vērā, ir skaņas stabilitāte - ja vēlaties labu un stabilu skaņas kvalitāti, izvēlieties austiņas ar spēcīgu Bluetooth tehnoloģiju. Šobrīd pārsvarā tiek izmantotas 4.2 un 5.0 Bluetooth versijas. Versija 5.0 nodrošina labāku ātrumu, stabilāku savienojumu arī lielākā attālumā no ierīces, kā arī efektīvāku enerģijas taupīšanu. Jaunākie telefonu modeļi atbalsta Bluetooth 5.0 versiju, tādēļ šāda tipa austiņas noteikti ir izvēle numur viens, ja vēlaties labu skaņas kvalitāti;
  • Skaņas kvalitāte - pastāv uzskats, ka visas bezvadu austiņas nodrošina vienādu skaņas kvalitāti, tomēr tas nav gluži tiesa. Dažādas austiņas, pieslēgtas pie viena un tā paša skaņas avota, var sniegt atšķirīgu rezultātu. Tas saistīts ar pārraides kodēšanas formāta un citām austiņu kvalitātēm. Kā zināt, kuras ir labākās? 

Pievēršot uzmanību jau minētā pārraides kodēšanas formāta apzīmējumam - populārākie no tiem ir SBC, AAC, aptX, HWA un LDAC. Pirmie divi uzskatāmi par zemākās kvalitātes risinājumiem. Pārējie trīs formāti attiecīgi nodrošina augstāku skaņas kvalitāti. Te gan jāņem vērā arī tas, ar kādu telefonu austiņas tiks savienotas - piemēram, IPhone ierīces atbalsta tikai SBC un AAC kodēšanas tehnoloģijas. Šos abus formātus atbalsta teju visas bezvadu austiņas, tādēļ šajā gadījumā uzmanība apzīmējumiem nav jāpievērš. Ja telefons ir aprīkots ar Android 8.0 vai jaunāku versiju, pieejami arī aptX un LDAC formāti;

  • Trokšņu apslāpēšana - tikpat svarīgas ir arī citas austiņu funkcijas, piemēram, trokšņu apslāpēšana. Pirms iegādāties austiņas, pārliecinaties, ka tās atbilst Jūsu prasībām;

Plašs bezvadu austiņu klāsts atrodams pie mums - interneta veikalā 220.lv. Ieskatieties un izvēlieties labākās! 

Pircējiem patika šis ieraksts

4.5/5
6 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.