Noderīgi padomi

Labākie ledusskapji 2019. gadā

Plaša izvēle ledusskapjiem
30 10 2019
liels un musdienigs ledusskapis stav virtuve

Mēs ledusskapī glabājam visdažādākos produktus, tāpēc var apgalvot, ka mūsu produktu kvalitāte daļēji ietekmē mūsu veiksmi ēdienu pagatavošanas procesā. Runājot par šīs ierīces maiņu, Jums ir jāizpēta ievērojami paplašinātu un pilnveidotu tirgu - ja apskatīsiet 2019. gada labākos ledusskapjus, Jūs atradīsiet vairākus ievērības cienīgus variantus. Laipni lūdzam izpētīt šī gada populārāku ledusskapju sarakstu! 

Beko RCSA300K20W

Šis modelis patiks ikvienam, kurš vēlas, lai jaunais ledusskapis būtu ar pēc iespējas zemākām izmaksām: to nodrošina īpaši dabisks apgaismojums un daudz mazāk enerģijas patērējošs LED apgaismojums, kā arī stingra A+ enerģijas klase. Šī modeļa popularitāti ietekmēja skaņas signāls, kas brīdina gan par atvērtām, gan daļēji aizvērtām durvīm, un nodalījumam durvju augšpusē, kas piemērots piena produktiem - kur tie neizžūs un saglabāsies daudz ilgāk.

Samsung RB30J3215SS/EF

Iepazīstoties tuvāk ar šī ledusskapja īpašībām, nav nekādu šaubu, kāpēc tas ir minēts starp populārākajiem - katra šī modeļa detaļa ir izstrādāta tā, lai padarītu Jūsu ikdienu pēc iespējas ērtāku. „No Frost“tehnoloģija novērš ledus uzkrāšanos, plaša saldētavas atvēršana nodrošina vēl lielāku ērtību un pieejamās platības izmantošanas vienkāršību, ka arī visaptveroša sasaldēšanas sistēma nodrošina, ka jebkurš produkts paliek svaigs. Arī digitālais kompresors tiek augstu novērtēts: šī tehnoloģija padara ledusskapi ekonomiskāku, klusāku un ar ilgāku kalpošanas laiku.

Beko TSE 1262

Šis modelis būtu viena no labākajām izvēlēm tiem, kas meklē vispiemērotāko mazām telpām. Tomēr nevajadzētu novērtēt par zemu tā potenciālu: šim kompaktajam ledusskapim ir 13 litru ietilpīga saldētava un ļoti izturīgi, rūdīta stikla plaukti, kas var izturēt līdz pat 25 kilogramiem svara. Tos ir viegli tīrīt, un pateicoties speciālai konstrukcijai, tie neļauj izšļakstītam šķidrumam noplūst zemāk esošajos plauktos - kas nozīmē to, ka izvēloties šo TOP sarakstā iekļauto ledusskapi, Jūs uzturēsiet sakoptu vidi bez lielām pūlēm.

Electrolux EN3613MOX

Šis modelis piešķirs Jums lielāku brīvību, kad Jūs varēsiet ērti salikt visus produktus ledusskapī - Jūs atradīsiet divas ļoti augstas un dziļas atvilktnes un īpaši kompaktu dzērienu plauktu, kurā var salikt līdz piecām pudelēm. Neatkarīgi no tā, kur produkti tiek novietoti, Jums vienmēr būs viegli tiem piekļūt: to nodrošinās efektīvs LED apgaismojums. Nekādas raizes neradīs arī sasaldēšanas kvalitāte - par to rūpējas viedā „FreeStore“ sistēma, kas vienmērīgi izplata vēsu gaisu un ievērojami veicina šī modeļa popularitāti.

Schlosser RFD 162 B

Klasiskais, baltas krāsas ledusskapis patiks tiem, kas meklē vienkāršu, uzticamu un pieejamu modeli - lai arī tas visos aspektos var nebūt salīdzināms ar citām TOP ierīcēm, ar augstas kvalitātes produktu sasaldēšanas iespēju patiešām būtu pietiekami. A+ enerģijas klase, 100 litru ledusskapja un pat 62 litru saldētavas ietilpība, uzticamais ražotājs - ir tikai dažas no priekšrocībām, ar kurām Jūs iepazīsieties.

Samsung RS68N8331S9/EF

Tie, kuriem vislabākie ledusskapji ir ar lielu tilpumu, šo modeli noteikti neatstās bez ievērības - šo divu durvju ierīci vienkārši nav iespējams palaist garām. Bet Jūs būsiet vēl vairāk pārsteigti, atverot šī TOP sarakstā augstās pozīcijās esošā modeļa durvis: ražotāji, kas izmanto speciālu „SpaceMax“ tehnoloģiju, ir mēģinājuši panākt, lai šis modelis piedāvātu līdz pat 100 litriem lielāku iekšējo tilpumu, nepalielinot ārējos izmērus. Lai to visu panāktu, tika pievienoti ārēji integrēts dozators, kas ļauj ērti iebērt ledu vai ieliet ūdeni, „No Frost“ tehnoloģija un unikāla „Twin Cooling Plus“ saldēšanas sistēma, kas sniegs Jums gandrīz divreiz ilgāku laiku svaigu produktu baudīšanai.

Beko RCSA270K30XP

Šis ir vēl viens uzņēmuma Beko lepnums, kurš dominē šajā vispopulārāko ledusskapju sarakstā, koncentrējoties uz tā eleganto nerūsējošā tērauda apdari. Tomēr tā nav vienīga šī modeļa īpašība: rūpīgāk izpētot tā specifikācijas, pamanīsiet ievērojamu A++ enerģijas taupīšanas klasi, ka arī lielo ietilpību un ērto izkārtojumu. Tas viss sniegs vēl lielāku ikdienas komfortu.

Gorenje RK6191AX

Šis populārais ledusskapis pārsteigs ar savu ietilpīgo augļu un dārzeņu atvilktni - speciāli šiem produktiem speciāli pielāgotais temperatūras un mitruma līmenis ļaus izbaudīt svaigumu, ko tikko atnesāt no dārza. Arī sasaldētiem produktiem ir daudz vietas: šeit ir XXL izmēra „SpaceBox“ atvilktne, kurā varēsiet uzglabāt vistas, tītara gaļu, lielas picas vai gaļas gabalus. Ja Jūs bieži sasaldējat lielu daudzumu pārtikas, Jūs noteikti novērtēsiet šo priekšrocību.

VestFrost GN312V

Var patīkami pārsteigt arī mazāk apspriestie uzņēmumi - to lieliski atspoguļos TOP sarakstā savu vietu ieguvušais ledusskapja modelis, kas patiks tiem, kuri meklē vienkāršu, bet ar pienācīgām iespējām ierīci. Klusa darbība, energoefektīvi risinājumi un augsta kvalitāte - ir galvenās, bet ne vienīgās šī ledusskapja īpašības, kas daudzus gadus ļaus Jums baudīt svaigus un ilgstoši saglabājošus produktus.

Snaigė RF35SM-S1CB210

Šis ir pēdējais, bet nekādā gadījumā ne vissliktākais ledusskapis, kas piedāvā vairākas noderīgas funkcijas, kas atvieglo ikdienas dzīvi. Antibakteriāla drošības sistēma, regulējami plaukti, ātras sasaldēšanas nodalījums, daudz vietas augļu un dārzeņu uzglabāšanai, automātiska atkausēšanas sistēma - šie ir tikai daži argumenti, lai Jūs pārliecinātos, ka šis ledusskapis ir pelnījis būt starp labākajiem un populārākajiem.

Īss ceļvedis, kā izvēlēties ledusskapi

Lai Jums būtu vieglāk atrast no šīm TOP ierīcēm piemērotāko, Jums ir jāzina, kā izvēlēties ledusskapi - tas tiek darīts, ņemot vērā dažas vienkāršas nianses.

Izvēloties ledusskapi Jums Vajag:

  1. Izvēlēties dizaina tipu. Divdurvju, franču dizains, ar saldētavu augšā vai apakšā, varbūt mini ledusskapis? Katrs no tiem atbilst dažādām vēlmēm!
  2. Izvēlēties tilpumu un izmēru. Pat vienāda izmēra ledusskapji var piedāvāt dažādu tilpumu - padomājiet, kas ir nepieciešams Jūsu ģimenei.
  3. Padomājiet, kādas papildus funkcijas Jums būs nepieciešamas. Ledusskapja atsaldēšana ar  „No Frost“, atvaļinājuma režīms, zona 0, antibakteriāls pārklājums, ātra sasaldēšana - visvērtīgākās papildus funkcijas klientiem, bet vai tā visas būs Jums nepieciešamas?
  4. Pievērsiet uzmanību energoefektivitātes klasei. Klases D, C, B, A, A +, A ++, A +++ un citas enerģijas klases parāda cik izmaksās Jums ledusskapja uzturēšana - neaizmirstiet padomāt par to!
  5. Pievērsiet uzmanību kompresoru tipam un skaitam. Skrūvju, rotāciju, centrbēdzes un vizuļkompresori pilda ļoti svarīgus procesus - ja meklējat labāko modeli, pievērsiet uzmanību tipam un skaitam.
  6. Izvērtējiet papildus funkcijas. Ledusskapja vadība, trokšņu līmenis, stils un uzstādīšanas tips - nevajag aizmirst par šiem rādītājiem.
  7. Padomājiet, kur stāvēs ledusskapis. Pievērsiet uzmanību, lai tajā vietā varētu cirkulēt gaiss un Jums nerastos papildus rūpes.
  8. Rūpīgi pieskaņojiet atbilstošos plauktus produktiem. Pat vislabākais ledusskapis nestrādās tā, kā Jūs to sagaidat, ja nepareizi izvietosiet tajā produktus – izmantojiet dažus vienkāršus un noderīgus noteikumus, un pārtika ledusskapī ilgāk būs svaiga!

Pārdomājot visus šos aspektus, būs daudz vieglāk izlemt, kurš ledusskapis vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām. Ja pareizais modelis nav populārāko ledusskapju sarakstā, Jūs atradīsiet vēl vairāk variantu 220.lv interneta veikalā, kur ledusskapji tiek piedāvāti par ļoti labām cenām.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2019 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.