Noderīgi padomi

Labākie ledusskapji 2020. - 2021. gadā

Plaša izvēle ledusskapjiem
17 03 2021
liels un musdienigs ledusskapis stav virtuve

Ledusskapī mēs uzglabājam dažādus pārtikas produktus, tāpēc var teikt, ka mūsu gatavoto ēdienu panākumi daļēji ir atkarīgi arī no tā kvalitātes. Ja ir pienācis laiks nomainīt šo ierīci, Jums būs jāiepazīstas ar ievērojami paplašinātu šo ierīču tirgu un uzlabotām tehnoloģijām – kā rezultātā ir jādomā vēl ilgāk, lai apsvērtu to, kā izvēlēties vispiemērotāko variantu. Ņemot vērā 2021. gadu, kādi ledusskapji ir labākie un populārākie, Jūs noteikti atradīsiet vairākus ievērības cienīgus variantus. Aicinām iepazīties ar šī gada populārāko modeļu sarakstu!

moderns ledusskapis pie zilas sienas

Samsung RB30J3215S9/EO

Šis populārais ledusskapis var piedāvāt vairākus noderīgus risinājumus ērtākai pārtikas atrašanas vietas organizēšanai. Viens no tiem – ledusskapja „Easy Access“ nodalījums, kas ļauj daudz ātrāk piekļūt bieži izmantotajiem produktiem, netraucējot vispārējo kārtību ledusskapī. Patīkami iepriecina arī „Full Open Box“ atvilktne: šāds ražotāju izgudrojums nodrošinās vēl ērtāku pārtikas ielikšanu un izņemšanu, pat ja tā ir lielāka par vidējo. Ja vēlaties vēl vairāk priekšrocību, šis ledusskapis piedāvā arī ātru sasaldēšanu, „No Frost“ atkausēšanu (Jums nebūs jāatkausē ledusskapis pašam), augsta energoefektivitātes klase un ilgmūžīgs kompresors. Iespējams, ir skaidrs, kāpēc šo ledusskapi var atrast starp labākajiem.

Beko CSA270K30XPN

Šis zīmols, kas ir slavens ar savu uzticamību, spēj piedāvāt vairākus ievērības cienīgus ledusskapjus, tāpēc šis modelis arī nav izņēmums. Ja vēlaties iegādāties kvalitatīvu ledusskapi ar saldētavas funkciju par ļoti pieņemamu cenu, tad Jums tas noteikti izdosies. Automātiskā atkausēšana, ātrās sasaldēšanas funkcija, vienmērīga ledusskapja darbība, burvīgs stils – šīs ir tikai dažas priekšrocības, kas citiem pircējiem liek izvēlēties tieši šo ledusskapi. Viss, kas Jums ir jādara, ir jāpārliecinās pašiem!

Gorenje RK4181PS4

Elegants nerūsējošā tērauda dizains - tas ir pirmais faktors, kas pievērš šim ledusskapim īpašu uzmanību, taču tas nav vienīgais iemesls, kāpēc mēs to varam redzēt šajā TOP sarakstā. Šajā ledusskapī Jūs atradīsiet nodalījumus un atvilktnes ērtai visu pārtikas produktu organizēšanai, Jums noteikti patiks klusa, bet efektīva šī ledusskapja darbība. Tikmēr iekārtas apakšā Jūs sagaidīs pietiekami liels saldētavas nodalījums. Šie ledusskapji tiek slavēti savas izcilas cenas un kvalitātes attiecības dēļ, tāpēc Jums patiešām nevajadzētu palaist garām šīs iekārtas noderīgās funkcijas.

Snaigė RF58SM-S5DP210

Šis uzņēmums bieži tiek pieminēts, apspriežot populārākus ledusskapju ražotājus. Tieši šis viņu piedāvātais modelis pārsteigs ar savu stilīgu smilšu krāsas dizainu un ļaus ļoti ērti organizēt produktu izkārtojumu ledusskapī. Jūs būsiet īpaši apmierināti, ja bieži apsvērat, kā pielāgot ledusskapi augļu un dārzeņu uzglābāšanai: šiem produktiem piemērota atvilktne ir daudz lielāka nekā citiem modeļiem. Ledusskapī būs arī diezgan ietilpīgs plaukts pudeļu uzglābāšanai un īpašs ledusskapja nodalījums beztaras un ārkārtīgi smaržīgiem produktiem. Pateicoties ātrās sasaldēšanas funkcijai, šī sistēma ļaus Jums efektīvi sasaldēt visdažādākus labumus vai ļoti ātri atsvaidzināt bezalkoholiskos dzērienus. Šajā ierīcē saldētava ir iebūvēta apakšā.

Electrolux ENN2812COW

Šis ledusskapis TOP sarakstā ir iekļuvis dažādu noderīgu funkciju dēļ, kas atvieglos ikdienas dzīvi, piemēram, mazāka ledus uzkrāšanās, ātrā sasalšana un īpaši viegla temperatūras kontrolēšana. Turklāt, pateicoties īpašai ledusskapja „Dynamic Air“ funkcijai, pat tad, kad ledusskapja durvis tiek atvērtas, visi produkti tiek pasargāti no pārkaršanas. Ņemiet vērā, ka šis modelis ir iebūvējams – tas padarīs šī ledusskapja pielāgošanu Jūsu virtuvē vēl ērtāku.

Hitachi R-WB640VRU0 (GMG)

Šī unikālā, četru durvju, elegantā tumši pelēkas krāsas ierīce nekad nepaliek nepamanīta virtuves interjerā. Ja Jūs meklējat ietilpīgu un funkcionālu, augstas klases ierīci, tad noteikti ir vērts pievērst uzmanību tieši šim ledusskapim. Visvairāk ir vērts izcelt vakuuma ledusskapja nodalījumu, kurā ir vēl vieglāk saglabāt produktus svaigus, nezaudējot to garšu, barības vielas vai tekstūru. Šeit Jūs atradīsiet arī ledus ģeneratoru, ietilpīgas saldētavas atvilktnes, smakas neitralizējošu filtru, nodalījumu ar regulējamu temperatūru un daudzas citas privilēģijas, kas vēl vairāk atvieglos produktu uzglabāšanu. Turklāt, Jums nebūs pašam jāatkausē šis ledusskapja modelis.

Beko RCSA300K30WN

Tas ir – skaists, eleganta dizaina, A+ klases modelis, kuram Jūs noteikti atradīsiet vietu jebkurā telpā. Šāds modelis nepiedāvās īpašas iespējas, taču Jūs atradīsiet visu nepieciešamo, lai ērti uzglabātu savus produktus. Enerģijas taupīšana, spilgts LED ledusskapja apgaismojums, klusa darbība, saldētavas nodalījums (saldētavu Jūs atradīsiet apakšā) un ļoti pieņemama cena – tās ir galvenās priekšrocības, kas šo ledusskapi ir padarījušas par vienu no labākajiem. Taču mēs pat nešaubāmies, ka, sākot lietot šo modeli, Jūs atradīsiet vēl vairāk noderīgu funkciju.

Schlosser RBS450WP

Ja Jūs meklējat vairāk vietas pārtikai, tad šis divu durvju ledusskapis būs viena no labākajām izvēlēm tieši Jums. Šis ledusskapis ir izgatavots, lai veicinātu videi draudzīgas idejas, tas piedāvās tādas funkcijas kā mitruma kontrole, ātra atdzesēšana un sasaldēšana, ka arī automātiski regulējama temperatūra. Jūs noteikti izbaudīsiet arī šī modeļa ārkārtīgi kluso darbību, un Jums būs iespēja izmēģināt ārkārtīgi ērtu ledus pagatavošanas aprīkojumu.

Samsung BRB260030WW

Šis ir – viens no populārākajiem ledusskapjiem, kad ir nepieciešams iebūvējamais modelis. Šis ledusskapis ir ļoti pieprasīts pircēju vidū, savas ārkārtīgi universālās sasaldēšanas sistēmas dēļ: speciāli sensori gan ledusskapī, gan saldētavā uzrauga temperatūras svārstības, un gaiss tiek izpūsts daudzos dažādos leņķos, tādējādi katrā stūrī saglabājot optimālo temperatūru. Šeit Jūs atradīsiet arī slaveno „No Frost“ tehnoloģiju, kas palīdzēs novērst sarmas un ledus uzkrāšanos. Turklāt, Jums noteikti patiks mazāks elektroenerģijas patēriņš, klusāka darbība un ilgmūžība – to spēj garantēt jaunās paaudzes kompresors ar digitālu invertoru, kas padara šo ledusskapi vēl pievilcīgāku.

PHILCO PSB 401 W

Tas ir – ekonomisks, kompakta izmēra modelis tiem, kam nav nepieciešami papildu saldētavas nodalījumi. Ledusskapja zemākā augstuma dēļ, Jūs varēsiet izmantot šīs ierīces augšējo daļu citu priekšmetu uzglabāšanai. Šis ledusskapja modelis spēj piedāvāt arī viegli saprotamu mehānisku vadību, vienkāršā veida izkārtotus durvju plauktus, ka arī nodrošinās iespēju nomainīt durvju atvēršanas virzienu. Ja virtuves platība, ģimenes vajadzības vai ēdiena gatavošanas paradumi norādā uz to, ka Jums nav nepieciešams liela izmēra ledusskapis, tad šis modelis būs viena no labākajām izvēlēm.

Īss atgādinājums, kā izvēlēties ledusskapi

atverts ledusskapis ar partiku

Lai Jums būtu vieglāk atrast vispiemērotāko ledusskapi no šīm TOP sarakstā esošajām ierīcēm, Jums noteikti ir jāzina, kā izvēlēties ledusskapi – tas padarīs izvēli daudz vienkāršāku, ja Jūs paturēsiet prātā dažas vienkāršas nianses.

Izvēloties ledusskapi, Jums noteikti vajadzētu:

  1. Apsvērt ledusskapja dizaina tipu. Divdurvju, franču dizaina, ar saldētavu augšā, apakšā vai varbūt – mini ledusskapis? Katrs no šiem ledusskapjiem ir pielāgots dažādām vajadzībām
  2. Izvēlieties ietilpību un izmēru. Pat vienāda izmēra ledusskapji var piedāvāt atšķirīgu ietilpību – noskaidrojiet, kāds risinājums ir nepieciešams tieši Jūsu ģimenei.
  3. Apsvērt, kādas papildu funkcijas Jums būs nepieciešamas. „No Frost“ ledusskapja atkausēšana, saldētava, brīvdienu režīms, 0 zona, antibakteriālais pārklājums, ātra sasalšana – visvairāk pircēju novērtētas iespējas, bet vai tās visas būs vajadzīgas arī Jums?
  4. Pievērst uzmanību energoefektivitātes klasei. D, C, B, A, A­+, A++, A­­­+++ un citas enerģoefektivitātes klases norāda uz to, cik daudz Jums izmaksās šīs ierīces „uzturēšana“ – izvēloties ledusskapi, ņemiet vērā arī šo aspektu!
  5. Ņemt vērā kompresora tipu un to skaitu. Skrūves, rotējošie, centrbēdzes, ritināšanas tipa un virzuļkompresori veic ļoti atbildīgus procesus – ja meklējat labāko modeli, pievērsiet uzmanību šo detaļu tipam un daudzumam.
  6. Novērtēt papildu funkcijas. Ledusskapja vadība, troksnis, uzstādīšanas veids un stils – ne mazāk svarīgas komforta specifikācijas, kuras nevajadzētu ignorēt arī tad, kad apsvērat, kā izvēlēties ledusskapi.
  7. Izlemt, kur tieši atradīsies šī ierīce. Parūpējoties par piemērotu vietu ledusskapim, Jūs nodrošināsiet pareizu gaisa cirkulāciju un tādējādi izvairīsieties no jebkādām papildu raizēm.
  8. Uzmanīgi izvēlieties pareizus plauktus attiecīgajiem produktiem. Pat visaugstākās kvalitātes ledusskapis nedarbosies, kā Jūs to bijāt gaidījuši, ja Jūs ievietosiet produktus kā pagadās – ievērojiet dažus vienkāršus noteikumus, un ēdiens paliks svaigs daudz ilgāku laiku!

sieviete gatavo edienu un izmanto ledusskapi

Apsvērot visus šos aspektus, Jums būs daudz vieglāk izlemt, kurš ledusskapis vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām un Jūs vairs nešaubīsieties, ka esat izvēlējušies visuzticamāko ierīci. Ja tomēr nepieciešamais modelis nav populārāko sarakstā, tad 220.lv tirdzniecības centrā internetā Jūs noteikti atradīsiet vēl vairāk ledusskapju modeļus par lieliskām cenām!

Pircējiem patika šis ieraksts

3.5/5
11 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.